Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

amda Pozri príspevok
Este ma napadlo, starsiemu synovi sme hovorili, ze ma mat rad svojho braceka, lebo on si ho vybral spomedzi vsetkych deti na svete za braceka, a nato starsi syn hovori mladsiemu: " ja som taky rad, ze si sa mi narodil, a nevybral si si nejaku sestricku!"
To bolo mileee
0 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

Moja sestra ked bola mala tak vtrhla do zachodu ked tam bol otec ,,,,no jej hlaska bola ze oco ma tiez taky chvostik ako nas pes ))
0 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

Alebo ked som mala cca4-5 rokov tak sme sa prestahovali do moveho domu a na jar ked sa roztopil sneh som v zahrade nasle ehm prezervatívy a cela natesena som bezala za mamou, ze ..AHA NASLA SOM BALONIKY..
0 0
kunkelovaa kunkelovaa

kunkelovaa je offline (nepripojený) kunkelovaa

Môj 5 ročný syn si pýtal "hríbiky z rezervy" (samozrejme myslel z konzervy)
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

5. ročná vnučka býva s nami, pozerá dosť rozprávok v čestine a tak sa stáva,že aj zamontuje do slovenčiny češtinu. A tak raz bol u nás aj 2-ročný vnúčik a robil jej stále zle a do prieku a ona už taká riadne nahnevaná až červená v tvári mu zahlásila : " Ty seš ale zlobivej kluk, ma štveš"
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
manžel šoféroval z Rakúska a po dlhšej dobe synátor, čerstvý držiteľ vodičáku , sa ho spýtal, či ešte nie je unavený, že by ho mohol vystriedať.

Odpovedal mu, že keď naňho bude padať únava , tak mu dá samozrejme vedieť!

Nato syn pohotovo odpovedal: " No, len aby si to neprespal! "
0 0
Dušan V Dušan V

Dušan V je offline (nepripojený) Dušan V

Náš syn keď mal asi 3roky: spýtala som sa ho ako ma ľúbi,syn : chvíľu rozmýšľal ,ako...ako...makové rezance
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Dušan V Pozri príspevok
Náš syn keď mal asi 3roky: spýtala som sa ho ako ma ľúbi,syn : chvíľu rozmýšľal ,ako...ako...makové rezance
Moderná doba, už neplatí, že soľ nad zlato, ale dobre omakovaný rezanec nad všetko!
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Brat mamine doniesol k sviatku zenske tampony... s odovodnenim: "maminke kvetinku, ktora sa rozvinie".

s malym bratom sa dodnes tahaju prirovnania ktore vymyslel... niekto povie ze je hladny ako vlk alebo pes... tak on je hladny ako "kôň v dreve a had v kone".
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dostala som od syna dnes pochvalu
(nastavila som na jeho počítači internet tak, aby fungoval, ako má, o čo prosil ocka už dva týždne, ocko nemal čas, a zvládla som to )

maminka, ty si taká šikovná, ty ani Rex nepotrebuješ
Hovorím mu: prečo Rex?
Andy na to: Niektoré maminky, aby boli šikovné, potrebujú prací prášok Rex. Ty nepotrebuješ, ty máš rozum
0 0
kunkelovaa kunkelovaa

kunkelovaa je offline (nepripojený) kunkelovaa

Môj mladší je veľký zmýšlateľ. Na Vianoce "spríjemnil" pobyt kapra vo vani avivážou.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kunkelovaa Pozri príspevok
Môj mladší je veľký zmýšlateľ. Na Vianoce "spríjemnil" pobyt kapra vo vani avivážou.
to aby na panvici pekne voňal
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
to aby na panvici pekne voňal
...a aký svieži dych ste potom mali...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

hnedoočka Pozri príspevok
...a aký svieži dych ste potom mali...
... a určite bol jemnučičký ako pierko.. /žeby som sa nechala inšpirovať Vašim receptíkom tento rok i ja ?/
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

kunkelovaa Pozri príspevok
Môj mladší je veľký zmýšlateľ. Na Vianoce "spríjemnil" pobyt kapra vo vani avivážou.
To mi pripomenulo našu malú...na Vianoce nám hovorila:
"Dajme rybičkám teplejšiu vodu, lebo v tej studenej sa im nepáči"
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Mám 2-ročného vnúčika,ktorému kúpil ocino živého zajačika, no a tento hovorí: "...Plečo zajo nelozpláva...asi má slabé batelky?"
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

evuš Pozri príspevok
... a určite bol jemnučičký ako pierko.. /žeby som sa nechala inšpirovať Vašim receptíkom tento rok i ja ?/
Keď kapríka ochutia deti, tak to ešte ujde, ale stalo sa to aj mne. Keď boli deti malé, hrali sa s kaprom vo vani, ja som si pritom naložila práčku, zapla a odišla. Vôbec mi nedošlo, že práčka vyteká do vane. Našťastie to zbadal manžel hneď, ako tam tiekla voda a pre istotu ho ihneď zabil.
0 0
0123misa 0123misa

0123misa je offline (nepripojený) 0123misa

moj maly synovec povedal raz nasmu susedovi ze : Chod ta do budy, lebo inak ta dobijem!!! odvtedy sa sused bal k nam chodit obcas lepsie ako mat psa....
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Moja trojročná vnučka: "Babka, dnes je piatolok! Dnes budem spinkať u teba! (Keď je pondelok, utolok.... prečo by nemohol byť aj piatolok? )
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

uct2007 Pozri príspevok
Mám 2-ročného vnúčika,ktorému kúpil ocino živého zajačika, no a tento hovorí: "...Plečo zajo nelozpláva...asi má slabé batelky?"
Tak tu sa musim pripojit, moja 1,5 rocna dcera tiez ma vsetko s baterkami . Co nejde, tak na to povie, nejduuu bateuky ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať