Zavrieť

Porady

Výkaz o M a Z

Ak som dostala dotáciu z ÚPSVaR a v roku 2005 som nevyužila všetký prostriedky píšeme to do výkazu o M a Z ako záväzok?
Usporiadat
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Zuzka
Ak mal bartrový ucet s BCI Slovakia, tak pokiaľ sa pamätám, posielali aj výpisy, podobné bankovému výpisu. Mal by Ti ich ukázať.

BCI Slovakia existuje, tu je link na orsr : http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=8663&SID=2&P=0
Este malickost, ak dostanem do ruk vypis na ktorom bude ten uver, malo by to byt vo vykaze o M a Z v r.18. Ked to predtym uctovníci davali do r.11 minusovou polozkou, co mam spravit? Stlpec za r. 2004 opisat tak ako je a za tento rok to dat na r. 18 alebo podavat opravne, ale to by sa asi muselo od toho r.2001.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Prosim skuste mi poradit na prisp. 22, dakujem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
nika.sum
Este malickost, ak dostanem do ruk vypis na ktorom bude ten uver, malo by to byt vo vykaze o M a Z v r.18. Ked to predtym uctovníci davali do r.11 minusovou polozkou, co mam spravit? Stlpec za r. 2004 opisat tak ako je a za tento rok to dat na r. 18 alebo podavat opravne, ale to by sa asi muselo od toho r.2001.
ˇ



Ak to je vyslovene úver a má zmluvu o úvere , tak banka bude nula a v záväzkoch riadok 17 - úvery

Ja by som spravila opravné výkazy z dôvodu nesprávneho uvedenia úveru v každom roku , od kedy je to nesprávne uvedené a rok 2005 tým pádom môžeš uviesť správne .
Poslala by som to na DÚ aj s písomným vyjadrením , že z akého dôvodu sa tieto opravy previedli .
Naposledy upravil Zita5 : 18.03.06 at 06:36
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Zita5
ˇ



Ak to je vyslovene úver a má zmluvu o úvere , tak banka bude nula a v záväzkoch riadok 17 - úvery
Banka by mal byt stav na BU, nie? Ten uver by mal byt na inom ucte. Pretoze pan je taky podnikatel Truhlik, z kt. sa mi dost tazko komunikuje (je to este cez jeho znameho), ale nemyslim tym, že by mal nekale obchody (to by vyzeralo danove asi inak), ak sa mi to nepodari vyriesit teraz, podame vykazy tak ako to bolo urobene doteraz a hned ako skonci tento frmol marcovy, ho donutim aby sme to dali vsetko doporiadku a aj to vratenie uveru alebo nieco co sa s tym da robit.... Dakujem velmi pekne za rady.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať