Zavrieť

Porady

Tetovanie na pracovisku

Dobrý deň,
chcel by som sa Vás opýtať, ako sa pozeráte na človeka, ktorý ma tetovanie na viditeľnom mieste (predlaktie). Tetovanie je čisto text, samozrejme nie je vulgárny.
Konkrétne ako ho vnímate, keď ho stretnete, a ako ho vnímate ako zamestnanca, alebo obchodného partnera. Respektíve aký máte na to osobný názor.
Za každý názor som vďačný.
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Je to kazdeho osobna vec. Komu to vadi, nech na neho nepozera, komu sa paci, nech pochvali.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pozerám sa cez kontaktné šošovky.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Zamestnanec:
Daj mu vyšší plat. Veď si ho zaslúži, keď má taký hendykep.

Obchodný partner:
Ak ťa to rajcuje, tak sa s ním zoznám intímnejšie.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

samozrejme, ze v obchodnom partnerstve to nic esteticke nie je...v nejakom beznom zamestnani to hadam ziadny problem u nikoho nemoze byt, ved zalezi na jeho spravani.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

erik555
samozrejme, ze v obchodnom partnerstve to nic esteticke nie je...v nejakom beznom zamestnani to hadam ziadny problem u nikoho nemoze byt, ved zalezi na jeho spravani.
aha,tak keď niekto má tetovanie,taks ním nebudeš obchodovať? aj keby ti dal lepšie podmienky ako netetovaný?
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
2 1
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mne osobne nevadi, je to kazdeho osobna vec. Ludi posudzujem podla inych kriterii,nie podla ich kerky...a ked je pekna, tak aspon je na co pozriet .-)
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veronikasad
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
mne sa to tiež nepáči,ale myslím si,že v banke také nenájdeš,asi to bude mať schované pod oblečením.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
veronikasad
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
mne sa to tiež nepáči,ale myslím si,že v banke také nenájdeš,asi to bude mať schované pod oblečením.
To bol len príklad - poukázala som na tetovanie veľkého rozsahu na viditelných miestach - hlavne na pozíciach v styku so zákazníkmi.
0 0
MarcoM MarcoM

MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

Ako obchodný partner - je mi to jedno.

Ako zamestnanec - ak sa to dá skryť, alebo to nie je na viditeľnom mieste tak mi to nevadí.
- ak je to na krku, alebo na inom viditeľnom mieste, tak by som takého zamestnanca neprijal.
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
MarcoM
Ako obchodný partner - je mi to jedno.

Ako zamestnanec - ak sa to dá skryť, alebo to nie je na viditeľnom mieste tak mi to nevadí.
- ak je to na krku, alebo na inom viditeľnom mieste, tak by som takého zamestnanca neprijal.
A keby si to dal vytetovať už ako tvoj zamestnanec, tak mu dáš padáka?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
kopretinka
veronikasad
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
mne sa to tiež nepáči,ale myslím si,že v banke také nenájdeš,asi to bude mať schované pod oblečením.
To bol len príklad - poukázala som na tetovanie veľkého rozsahu na viditelných miestach - hlavne na pozíciach v styku so zákazníkmi.
No záleží, ktoré sú to tie "viditeľné" miesta. A aj ten "styk" so zákazníkmi je diskutabilný
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

veronikasad
kopretinka
veronikasad
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
mne sa to tiež nepáči,ale myslím si,že v banke také nenájdeš,asi to bude mať schované pod oblečením.
To bol len príklad - poukázala som na tetovanie veľkého rozsahu na viditelných miestach - hlavne na pozíciach v styku so zákazníkmi.
Moja dcera si to dala tiez, ma to ma mieste, kde sa to da zakryt. . No, nepaci sa mi to, tolerujem to. Vyslovene sa mi hnusi tetovanie rozsahu , ake mal ten prezidentsky kandidat v Cesku- neviem meno, to mi prislo az zle. Tam je uz nejaka psychicka uchylka, preco toto porobil.
0 0
Meichan Meichan

Meichan je offline (nepripojený) Meichan

Mal by ho mať zakryté oblečením. Neviem ako na Slovensku, tu to asi väčšine ľuďom nevadí. Sestra bola v Španielsku delegátka a musela v horúčavách hodiť v dlhých rukávoch, tam to je neprípustné. A pozor na ázijských obch. partnerov, tí sa na to pozerajú dosť negativisticky. Najmä tí starší.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marjankaj
veronikasad
kopretinka
veronikasad
Mne osobne sa viditelné tetovanie veľkého rozsahu nepáči. Ak by som sa napr. v banke mohla rozhodnuť, tak k okienku takého pracovníka nepôjdem.
mne sa to tiež nepáči,ale myslím si,že v banke také nenájdeš,asi to bude mať schované pod oblečením.
To bol len príklad - poukázala som na tetovanie veľkého rozsahu na viditelných miestach - hlavne na pozíciach v styku so zákazníkmi.
No záleží, ktoré sú to tie "viditeľné" miesta. A aj ten "styk" so zákazníkmi je diskutabilný
Janko, zadávatel píše o predlaktí ... A čo sa týka styku - o tom inom až po 22 hod.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
Janko, zadávatel píše o predlaktí ... A čo sa týka styku - o tom inom až po 22 hod.
To bolo v zátvorke ako príklad.
A myslíš, že by malo byť viditeľné iba predlaktie? Že by sme zaviedli burky povinne pre každého? To by potom asi nikomu nemalo vadiť.

A čo naše televízne celevrity? Veď tým vidieť skoro všetko.
Možno tetovanie žadúdka by som nezbadal
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Meichan
A pozor na ázijských obch. partnerov, tí sa na to pozerajú dosť negativisticky. Najmä tí starší.
Predpokladám , že vieš prečo ......či ???

Ak nie , stačí iba jedno slovo ....JAKUZA ...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

je to modny hit. len, ako bude vyzerat Slovensko o 30-40 rokov, ked ti potetovani zostarnu, koza ochabne. To budu obrazky
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
alaya1
je to modny hit. len, ako bude vyzerat Slovensko o 30-40 rokov, ked ti potetovani zostarnu, koza ochabne. To budu obrazky
Keď aj koza ochabne, tak to teda nie je symetrické
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

marjankaj
alaya1
je to modny hit. len, ako bude vyzerat Slovensko o 30-40 rokov, ked ti potetovani zostarnu, koza ochabne. To budu obrazky
Keď aj koza - ˇ- ochabne, tak to teda nie je symetrické
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať