Zavrieť

Porady

vymazanie skusobnej verzie v POhode.

Viete mi niekto poradit ako vymazat uctovnu jednotku skusobnej verzie? dakujem pekne za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    To ako program? Odinštalovať!
    Ovládací panel - Programy a súčasti - tam nájdi a klik PTM - Odinštalovať.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lenka278 nie potrebujem z programu odstranit uctovnu jednotku...mam 2 a jednu z nich som mala skusobnu a chcem ju dat prec...
    misoft Aha - tak preštuduj toto: http://www.porada.sk/t150513-program-pohoda.html
    Stefan2005 ... no ale v novom dizajne Porady sa to nevyžaduje - čo otázka to odpoveď - proste dávať linky na odkazy to nie je ono.
    misoft Neviem, čo sa ti nepáči - aj odkaz na miesto, kde sa o tom beseduje - teda link - je určitou formou odpovede.
    Alebo hádam chceš, ak by sa vyskytol väčší problém, aby sa tu na Porade od A do Z vypisoval celý postup a zahlcovala sa Porada? To by tu potom bol teda poriadny zmätok!!!!
      zbaliť

    katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

    katka 23
    skúšobnú účtovnú jednotku je možné v Pohode zrušiť pomocou kláves ctrl+delete
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Lenka278 bohuzial to nejde, vypisuje mi štartovacia verzia ekonomickeho systemu pohoda tuto funkciu neumoznuje
    katka 23 aha, tak to je štart verzia? nemám vyskúšané, ale prečo chceš mazať?
    Lenka278 lebo som si skusala co davaju skusobnu firmu ako to vyzera....a podla toho viem nastavit priblizne pre seba...ale uz to mam vyriesene...som odinstalovala a znovu nainstalovala lebo to nijak neslo...
    misoft Takže predsa len došlo na moje: odinštalovať
      zbaliť

    vymazanie skusobnej verzie v POhode.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.