Zavrieť

Porady

aký notebook?

Prosím vás poradte mi aký notebook a kde kúpiť, či je lepšie cez internet alebo radšej osobne v obchode. Mám už asi 8 rokov acer Extensa 5220 má vistu, pomaly dosluhuje, najväčší problém je že mám úplne zaplnené C, už som vymazala čo sa dalo a stéle je plné....takže jediné čo viem, že by som chcela notebook s veľkou pamäťou, wifi, kameru, Bluetooth, na bežné použitie, a vhodný na prenášanie nakoľko si ho nosím do práce, a za dobrú cenu :-) Ďakujem
Naposledy upravil lucia4978 : 16.10.13 at 08:15
erik555 co je to: za dobru cenu? vsak napis sumu, ktoru si schopna investovat do notebooku.
lucia4978 max 350 €
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Aký ?
    Každá rada drahá ...ponuka je veľká ...

    Kde ?
    Nuž , ja som stará škola ...takže klasika - kamenný obchod .
    Niekedy je cena cez internet lacnejšia ako osobná kúpa , ale tie cifry nie sú až také veľké .
    Mne sa jedná aj o tie prípadné všeliaké možné okolnosti ohľadom kúpy :
    - samotné dodanie - poškodenie zásielky
    - prípadná reklamácia
    Tieto skutočnosti by jeden najradšej neriešil , no keď už , tak sa aspoň vyhne tým dopisovačkám , zasielaním atď...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    expeeert Ja som to riešil tak, že cez internet, ale s osobným odberom
    buchač Nuž pravdu povediac , ja takéto veci ohľadom PC riešim osobnejšie , t.j. vezmem zaťa zo sebou a ideme do jedného obchodu , kde má mladý kámoša .
    Takže v konečnom dôsledku mám vždy zľavu ....
    erik555 tak to mas OK, ked mas zlavu, ale je ta cena po zlave aspon rovnaka, ked nie mensia, oproti obchodom v meste? Ja ked idem kupovat nejaku elektroniku, tak si vyhliadnem konkretny model a porovnam ceny v obchodoch a eshopoch. A casto kupim cez eshop s dovozom. Dokonca vela vyhliadnutych veci nenajdem v obchodoch v meste.
    Indeed a z akeho kameňa by mal mat ten obchod fasadu ? z pieskovca, zo žuly, či aj bridlica može byť ??? D
    buchač Očuj , Ty môj Elephant terrible ...choď radšej ešte študovať MLM ....
    Lepšie urobíš ....
      zbaliť
    lucia4978 Ďakujem.
    Ja osobne doporucujem Toshiba Satellite C850-1C4. Je to nakup cez eshop ale cena notebooku je priazniva. V tomto e shope som kupoval notebook aj ja a môžem povedat ze vsetko bolo OK. http://www.hej.sk/notebook-toshiba-s...01fcz-cierny/?
    16 € ta nezabije.... vrele odporucam Lenovo, terajsi asus a acer su šmejdy narozdiel od starsich. Mal som moznost vidiet, kolko asusov čakalo na opravu v servise.
    http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-g5...al-d481123.htm
    500 GB HDD oproti tvojim 160GB
    ak ti vadi ze nemas dostatok miesta na terajšom notebooku, kup si externy disk
    kamera 720 - vyborna
    cene zodpoveda aj procesor celeron no nevadi
    S pozdravom J.K.
    erik555 mozno uz kupil, ale ak by mohol byt bez OS, tak http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-b590-d426943.htm

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.