Zavrieť

Porady

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Lujza, mas pravdu, cely ten obchod mal inu atmosferu, neopisatelnu. Mala som z neho aj prvy prenosny FVT
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Lujza, mas pravdu, cely ten obchod mal inu atmosferu, neopisatelnu. Mala som z neho aj prvy prenosny FVT
To je fakt .
Raz som bol svedkom , že jeden chlap kúpil 3 (4 ?? ) autá ...sebe a synom ...
Tá kúpa samotná bola neopísateľná ...fujtajbl , radšej ju nešpecifikujem ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som tam rada chodila očumovať aj čo to kúpiť...stála som radu, nie raz na Verenu, aby sa mi ušla....na tajnáša kupovala bony....kozmetiku-šminky pupa/teraz by som si ich už nekúpila/,podprsenky ktoré boli waw a ostala som pri tej značke až doteraz....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pamatam, bony po 5.50- ked sa zohnali po 5 boli sme happy U nas bol stary Tuzex v strede mesta, aj doteraz sa ta MHD zastavka vola pri starom TUZEXE . Moherovy rolak som dostala na narodky, ucitelka tak ziarlila, ze ma hned vyvolala odpovedat
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Lujza, mas pravdu, cely ten obchod mal inu atmosferu, neopisatelnu. Mala som z neho aj prvy prenosny FVT
To je fakt .
Raz som bol svedkom , že jeden chlap kúpil 3 (4 ?? ) autá ...sebe a synom ...
Tá kúpa samotná bola neopísateľná ...fujtajbl , radšej ju nešpecifikujem ...
my sme mali zlatu simku, myslim, ze tak sa volal ten stroj
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
U nás dvaja policajti v TUZEXE preskočili cez pult a požiadali o azyl...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

iste
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

alaya1
Lujza, mas pravdu, cely ten obchod mal inu atmosferu, neopisatelnu. Mala som z neho aj prvy prenosny FVT
co je prenosny FVT?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jaj, FTV - , dik
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
vulxy
alaya1
Lujza, mas pravdu, cely ten obchod mal inu atmosferu, neopisatelnu. Mala som z neho aj prvy prenosny FVT
co je prenosny FVT?
Nuž prenosný farebný vízortele.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Pamatam, bony po 5.50- ked sa zohnali po 5 boli sme happy U nas bol stary Tuzex v strede mesta, aj doteraz sa ta MHD zastavka vola pri starom TUZEXE . Moherovy rolak som dostala na narodky, ucitelka tak ziarlila, ze ma hned vyvolala odpovedat
Furt som bol happy ..
Bolo potom na
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

googlim a vraj "Federación Venezolana de Tenis"
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

no, som ficala, potajomky na EVE
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Prečo sa urážaš? Len som chcela upozorniť, že to tu už je, to je všetko.
Ja sa nemám prečo urážať, iba som vysvetlila svoje konanie. Ty si jasnovidná, že vidíš do mojich pocitov? Pretože tvoj príspevok je útočný. Tvrdíš niečo, čo nie je pravdivé.
Ide o to, že ja by som sa na tvojom mieste povzniesla, aby som vôbec upozornila na fakt, že ten príspevok v mori príspevkov už na Porade existuje. Veď je to malichernosť. Koľko iných príspevkov je tu duplicitných a život ide ďalej.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prečo vôbec vznikol Tuzex http://cs.wikipedia.org/wiki/Tuzex
" Obchody slúžili na odčerpanie valút od obyvateľstva."
Otcovi dvaja bratia sa vrátili z cudziny, kde pôsobili už v tridsiatych rokoch,odchádzali tam ako mladé manželské dvojice, narodili sa im tam aj deti. Po návrate späť do vlasti mali vyplácané peniaze vo valutách. Išlo inak o franky. Bola som dieťa, tak neviem dnes, či išlo už o penzie, nakoľko boli vo Francúzsku normálne dôchodkovo poistení. Rovnako si polepšia na penziách dnešní ľudia, ktorí sú pracovne v zahraničí.
Až na to, že vďaka režimu ich nebudú musieť vymieňať za nejaké iné plativá. A ktovie, ako sa im budú v budúcnosti ich penzie vyrátavať.
A čo bude v budúcnosti, ktovie a čo sa vôbec udeje na svete v budúcich 30-tich rokoch.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ked uz nevie uputat piesnami, chce uputat ..........http://www.cas.sk/clanok/274253/dali...z-postele.html
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No piesňami upúta,je dobrý.Lepšie ako ten tunelár Piešťanskej nemocnice.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
alaya1
Ked uz nevie uputat piesnami, chce uputat ..........http://www.cas.sk/clanok/274253/dali...z-postele.html
No,piesne dobré,ale ako človek...veľmi arogantný,mala som možnosť ho sledovať pri návšteve baru v PP,veľmi nepríjemný.Asi má v tých nohaviciach aj mozog,xixi.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
alaya1
Ked uz nevie uputat piesnami, chce uputat ..........http://www.cas.sk/clanok/274253/dali...z-postele.html
No,piesne dobré,ale ako človek...veľmi arogantný,mala som možnosť ho sledovať pri návšteve baru v PP,veľmi nepríjemný.Asi má v tých nohaviciach aj mozog,xixi.
Len tak mimochodm....stačí si pozrieť https://www.google.sk/search?q=Dalib...w=1332&bih=621
...hlavne tie staršie fotečky a hneď vidno , že sa v gatiach nejaký zázrak udial ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nič sa neudialo...iba si inak "upratuje"
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať