Zavrieť

Porady

Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
BXLmiami
:-))) Ale prosím ťa,ved sú to len voľby.Nikto tam hore nestojí ani za hodinu Tvojho smútku.:-)) Škoda času.
Tak takto!
Výsledky ma skoro položili. Smútok bol úprimný, plač - malá riava, ako u šikmookých za Kim Ir-senom. Keď jednému oku sa už nechcelo, pohnala som ho do roboty. Potom bolo ráno a vyšlo slnko, moja hava ma ťahala von, na vzduch. Tam sa smokliť nedalo. Doširoka som otvorila oči, videla som kvitnúce púpavy, rozkvitnutý zlatý dážď a taký krík, velikánska lopta na stračej nôžke, obsypaný malými kvietkami do biela. Nádherný vizuál. Pocit z krásna mi nepokazilo zistenie, že tie biele kvietky smrdeli ako tchor. Ako mnohé vety z tohto webu. A tak príroda a dostatok kyslíka mi dali zabudnúť. Iné mi nezostáva, len sa tešiť zo života.
Peti, Ale v ten večer som bol poriadne najedovaný, a ešte počúvať ,tie Leškové tupelá..., des a dorazil ma Lipšic,,,ešteže to seriozne komentoval Eduard, ten bol jediný nad vecou, pekne všetko pomenoval, aj že s tým balíkom peňazí by vyhral voľby aj kameraman, ale bol nestranný, žiadny Ficovec, presne pomenoval aj Robertové chyby v kampani,
Ale nevadí,život ide ďalej, len neviem, či by nebolo namieste troška oslabiť právomoci prezidenta...
Ale bol som fakt smutný, bola piata najvačšia politická rana v poslednom čase, viac ma zasiahla iba agresia na Ukrajine, v Sýrii a úmrtia Vasila Bilaka a Muammara Kaddáfiho...
2 3
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politik, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Naposledy upravil Llívia : 01.04.14 at 08:16
3 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

LukyKs
evuš
Vás to ešte neprešlo ???
Ja iba odpovedám koze
Kam príde cap, ostáva smrad.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Llívia
Andrej Kiska


MOJA PRVÁ NÁVŠTEVA
Dnes som navštívil onkológiu v Bratislave. Moja prvá návšteva na miesto, kde celá myšlienka kandidatúry vznikla. Niekedy sa podaria aj veľké veci. Je však dôležitá tá správna motivácia.


https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

a okrem toho, ja som ineho politika nevidel fotit sa kde su chore deti.... a ze vraj kazdy to moze

Len každý asi nemá žalúdok na zneužívanie chorých detí na svoju politickú kampaň.
kampaň už skončila
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Llivka, myslím,že ja by som bol celkom solídný kandidát...
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kopretinka
Llívia
Andrej Kiska


MOJA PRVÁ NÁVŠTEVA
Dnes som navštívil onkológiu v Bratislave. Moja prvá návšteva na miesto, kde celá myšlienka kandidatúry vznikla. Niekedy sa podaria aj veľké veci. Je však dôležitá tá správna motivácia.


https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

a okrem toho, ja som ineho politika nevidel fotit sa kde su chore deti.... a ze vraj kazdy to moze

Len každý asi nemá žalúdok na zneužívanie chorých detí na svoju politickú kampaň.
kampaň už skončila
Pochopila? Napoviem - minulý čas.
0 1
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Lenze co znamena lepsi vyber? Doteraz je to aj v parlamentnych iba o mensom zlu Lebo politika nie je nic ine, ako zlo
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

erik555
Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Lenze co znamena lepsi vyber? Doteraz je to aj v parlamentnych iba o mensom zlu Lebo politika nie je nic ine, ako zlo
Pre mňa je lepší výber, keď tam bude niekto, komu chcem dať hlas preto, aby bol prezidentom, a nie preto, aby nebol prezidentom niekto iný.
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975
Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Llivka, myslím,že ja by som bol celkom solídný kandidát...
Určite by si bol lepší ako títo dvaja. Čo by si pre mňa ako prezident urobil?
1 2
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia
Stanislav 1975
Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Llivka, myslím,že ja by som bol celkom solídný kandidát...
Určite by si bol lepší ako títo dvaja. Čo by si pre mňa ako prezident urobil?
čo ja viem na teba by mohol platiť sľub,že by som slúbil nejaký centrálny záchranný systém pre psíkov...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975
Llívia
Stanislav 1975
Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Llivka, myslím,že ja by som bol celkom solídný kandidát...
Určite by si bol lepší ako títo dvaja. Čo by si pre mňa ako prezident urobil?
čo ja viem na teba by mohol platiť sľub,že by som slúbil nejaký centrálny záchranný systém pre psíkov...
Práve si si to u mňa pos... hnojil
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia
Stanislav 1975
Llívia
Stanislav 1975
Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Llivka, myslím,že ja by som bol celkom solídný kandidát...
Určite by si bol lepší ako títo dvaja. Čo by si pre mňa ako prezident urobil?
čo ja viem na teba by mohol platiť sľub,že by som slúbil nejaký centrálny záchranný systém pre psíkov...
Práve si si to u mňa pos... hnojil
dpč., ja som si to pomýlil s pepsi a s alayou..., panebože- taká moja chyba hned na začiatok...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975
Llívia
Stanislav 1975
Llívia
Stanislav 1975
Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Llivka, myslím,že ja by som bol celkom solídný kandidát...
Určite by si bol lepší ako títo dvaja. Čo by si pre mňa ako prezident urobil?
čo ja viem na teba by mohol platiť sľub,že by som slúbil nejaký centrálny záchranný systém pre psíkov...
Práve si si to u mňa pos... hnojil
dpč., ja som si to pomýlil s pepsi a s alayou..., panebože- taká moja chyba hned na začiatok...
Vymeň psíkov za zvieratá a bude ti odpustené
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Ja žasnem nad oslavou človeka, ktorého ľudia nepoznajú. Jeho činnosť sa bude tiež raz hodnotiť. Vtedy nastane správny čas ospevovanie.
Ak oslavovať, tak zatiaľ iba to, že tu nenastala vláda jednej strany. To je všetko. Pretože zlyhala.
Uvidíme, kde a v čom sa ocitne Slovensko zásluhou budúceho prezidenta.
Ja len dúfam, aby sme horko nezaplakali.
Pretože to, čo sa podarilo predchádzajúcej garnitúre od vlády po prezidenta, to sa žiadnym doterajším aparátčikom nepodarilo
Stačila jedna veta niekoľkokrát omieľaná v kampani, a zabrala. Dúfam, že to bola iba ezopovka.

Na ľavicu ako takú nie je až taký dôvod nadávať, stačí sa pozrieť na Švédsko. Spokojnosť pretrvávala desaťročia, ľudia sa cítia bezpečne aj v dôchodku vďaka nim. Sociálny systém prepracovaný, vo väzniciach majú ľudia väčší komfort ako väčšina Slovákov, zariadené cely Ikeou. Psychiatrické liečebne prakticky neexistujú, o postihnutých sa starajú obce. Chorý človek si ani neuvedomuje, že pri návštevách susedov je "pod kontrolou", poskytuje sa mu pomoc s nákupmi ak nevládze, bdejú nad ním. Nuž, severský naturel. My žijeme oproti nim vo verejnom zverinci. Kto z koho a potrvá to ešte dlho, nie zdola, s najväčšou bedlivosťou vyberať ľudí do politiky, nielen u nás, ale všade, aj do EP.
Každú stranu vytvárajú ľudia. Už by z nich mohol každý vedieť, kedy sa zastaviť. Že s mocou rastie chuť, je otrepané. Právnici.
Naposledy upravil korela : 01.04.14 at 08:42
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
Llívia
Andrej Kiska


MOJA PRVÁ NÁVŠTEVA
Dnes som navštívil onkológiu v Bratislave. Moja prvá návšteva na miesto, kde celá myšlienka kandidatúry vznikla. Niekedy sa podaria aj veľké veci. Je však dôležitá tá správna motivácia.


https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

a okrem toho, ja som ineho politika nevidel fotit sa kde su chore deti.... a ze vraj kazdy to moze

Len každý asi nemá žalúdok na zneužívanie chorých detí na svoju politickú kampaň.
kampaň už skončila
Kde jedni končia, tam druhí začínajú. Poznáš?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia
Stanislav 1975
Llívia
Stanislav 1975
Llívia
Stanislav 1975
Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Llivka, myslím,že ja by som bol celkom solídný kandidát...
Určite by si bol lepší ako títo dvaja. Čo by si pre mňa ako prezident urobil?
čo ja viem na teba by mohol platiť sľub,že by som slúbil nejaký centrálny záchranný systém pre psíkov...
Práve si si to u mňa pos... hnojil
dpč., ja som si to pomýlil s pepsi a s alayou..., panebože- taká moja chyba hned na začiatok...
Vymeň psíkov za zvieratá a bude ti odpustené
Ale myslím,že by ste sa mohli s alayou udobriť, vybehnúť spolu niekde na kávičku,prípadne na nejaký víkendový poznávaci pobyt- čo ty na to ?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975
Ale myslím,že by ste sa mohli s alayou udobriť, vybehnúť spolu niekde na kávičku,prípadne na nejaký víkendový poznávaci pobyt- čo ty na to ?
Ty vieš, čo ja na to, tak na čo sa pýtaš?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

korela
Llívia
Peťa, Stano, neplačte! Kiska nie je politiky, do dvoch rokov to vzdá a potom dúfam bude lepší výber kandidátov.
Ja žasnem nad oslavou človeka, ktorého ľudia nepoznajú. Jeho činnosť sa bude tiež raz hodnotiť. Vtedy nastane správny čas ospevovanie.
Ak oslavovať, tak zatiaľ iba to, že tu nenastala vláda jednej strany. To je všetko. Pretože zlyhala.
Uvidíme, kde a v čom sa ocitne Slovensko zásluhou budúceho prezidenta.
Ja len dúfam, aby sme horko nezaplakali.
Pretože to, čo sa podarilo predchádzajúcej garnitúre od vlády po prezidenta, to sa žiadnym doterajším aparátčikom nepodarilo
Stačila jedna veta niekoľkokrát omieľaná v kampani, a zabrala. Dúfam, že to bola iba ezopovka.

Na ľavicu ako takú nie je až taký dôvod nadávať, stačí sa pozrieť na Švédsko. Spokojnosť pretrvávala desaťročia, ľudia sa cítia bezpečne aj v dôchodku vďaka nim. Sociálny systém prepracovaný, vo väzniciach majú ľudia väčší komfort ako väčšina Slovákov, zariadené cely Ikeou. Psychiatrické liečebne prakticky neexistujú, o postihnutých sa starajú obce. Chorý človek si ani neuvedomuje, že pri návštevách susedov je "pod kontrolou", poskytuje sa mu pomoc s nákupmi ak nevládze, bdejú nad ním. Nuž, severský naturel. My žijeme oproti nim vo verejnom zverinci. Kto z koho a potrvá to ešte dlho, nie zdola, s najväčšou bedlivosťou vyberať ľudí do politiky, nielen u nás, ale všade, aj do EP.
Každú stranu vytvárajú ľudia. Už by z nich mohol každý vedieť, kedy sa zastaviť. Že s mocou rastie chuť, je otrepané. Právnici.
Ako súvisí tvoj príspevok s mojím, na ktorý akože reaguješ?
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Stanislav 1975
Petra Nová
BXLmiami
:-))) Ale prosím ťa,ved sú to len voľby.Nikto tam hore nestojí ani za hodinu Tvojho smútku.:-)) Škoda času.
Tak takto!
Výsledky ma skoro položili. Smútok bol úprimný, plač - malá riava, ako u šikmookých za Kim Ir-senom. Keď jednému oku sa už nechcelo, pohnala som ho do roboty. Potom bolo ráno a vyšlo slnko, moja hava ma ťahala von, na vzduch. Tam sa smokliť nedalo. Doširoka som otvorila oči, videla som kvitnúce púpavy, rozkvitnutý zlatý dážď a taký krík, velikánska lopta na stračej nôžke, obsypaný malými kvietkami do biela. Nádherný vizuál. Pocit z krásna mi nepokazilo zistenie, že tie biele kvietky smrdeli ako tchor. Ako mnohé vety z tohto webu. A tak príroda a dostatok kyslíka mi dali zabudnúť. Iné mi nezostáva, len sa tešiť zo života.
Peti, ľudia rozhodli- vyše 800.000 slovákov ho chcelo za prezidenta, a vyše 1300.000 ludí ho chce za premiéra...
Tak takýto rozbor volebných výsledkov-to je sila ! Preložené do slovenčiny to v podstate znamená,že všetci volili R.F. Pochopila som to dobre ?
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Peggynka
Tak takýto rozbor volebných výsledkov-to je sila ! Preložené do slovenčiny to v podstate znamená,že všetci volili R.F. Pochopila som to dobre ?
https://lh5.googleusercontent.com/-J...1361622656.jpg
https://lh4.googleusercontent.com/-U...1920404195.jpg
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať