Zavrieť

Porady

kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j

júj ako som sa schuti zasmiala ....Miro moj kamoš z "dectva"...
ktorý miro?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šimonič ten bradoš
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jesus maria,čo sa mu stalo?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
jesus maria,čo sa mu stalo?
určite nič...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes teší....konečne budem mať tip-top umyté auto....ale nie mnou jupííí...neznášam to
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
dnes teší....konečne budem mať tip-top umyté auto....ale nie mnou jupííí...neznášam to
Luji, však na svadbu musíš ísť TIP-TOP nielen Ty
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
lujza.j
dnes teší....konečne budem mať tip-top umyté auto....ale nie mnou jupííí...neznášam to
Luji, však na svadbu musíš ísť TIP-TOP nielen Ty
evuš...blázninec to bude od rána......a premiestňovanie hore-dole...blééé
no ja by som ho z vňúter neumývala....aj pavučinu pod volantom som už mala
tip-top bude moj chlap...možno si tam aj nejakú nevestu nájde
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode. PS a k svadbe, nech sa teda všetko vydarí ako má, prajem poriadnu zábavu.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
kopretinka
lujza.j

júj ako som sa schuti zasmiala ....Miro moj kamoš z "dectva"...
ktorý miro?
Nie sú oni "švagrovia",keď mu chodí venčiť frajerku na plesy? Bo vysmiati sú dosť...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode. PS a k svadbe, nech sa teda všetko vydarí ako má, prajem poriadnu zábavu.
keď je chlap v DE tak pavučiny môžu byť kdekoľvek
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
kopretinka
lujza.j

júj ako som sa schuti zasmiala ....Miro moj kamoš z "dectva"...
ktorý miro?
Nie sú oni "švagrovia",keď mu chodí venčiť frajerku na plesy? Bo vysmiati sú dosť...
Peggynka
kopretinka
lujza.j

júj ako som sa schuti zasmiala ....Miro moj kamoš z "dectva"...
ktorý miro?
Nie sú oni "švagrovia",keď mu chodí venčiť frajerku na plesy? Bo vysmiati sú dosť...
Svagrovia..niee...ze by bol "opaleny" nieemiro ma aj dvojca...spinavy blond vlasy a modre oci...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Nie sú oni "švagrovia",keď mu chodí venčiť frajerku na plesy? Bo vysmiati sú dosť...[/QUOTE]
Svagrovia..niee...ze by bol "opaleny" nieemiro ma aj dvojca...spinavy blond vlasy a modre oci...[/QUOTE]

U nás v partii sme hovorili "švagrovia" takým,čo spávali s jednou babou.Niekedy ani nevedeli o tom,že sú "švagrovia",hehe...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
Nie sú oni "švagrovia",keď mu chodí venčiť frajerku na plesy? Bo vysmiati sú dosť...
Svagrovia..niee...ze by bol "opaleny" nieemiro ma aj dvojca...spinavy blond vlasy a modre oci...[/QUOTE]

U nás v partii sme hovorili "švagrovia" takým,čo spávali s jednou babou.Niekedy ani nevedeli o tom,že sú "švagrovia",hehe...[/QUOTE]
no to ja neviem...či on nie je náhodou na druhom brehu...preto som nato takto....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode. PS a k svadbe, nech sa teda všetko vydarí ako má, prajem poriadnu zábavu.
He! Pavučiny! Maličkosť!
Horšie by bolo, keby medzi káblikami hniezdočko mali tie malé sivé potvorky s dlhými ocáskami......
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
Tweety
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode. PS a k svadbe, nech sa teda všetko vydarí ako má, prajem poriadnu zábavu.
He! Pavučiny! Maličkosť!
Horšie by bolo, keby medzi káblikami hniezdočko mali tie malé sivé potvorky s dlhými ocáskami......
som rada, že si taký chápavý
chlapi vedia inak strašne preháňať......, že vraj bordel v mojom aute "že no to je nenormálny humáč"....a že sedadlá by som si mala dať profi vytepovať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
misoft
Tweety
Lujza.j pavučinu pod volantom som už mala

no, pokiaľ len tam, tak je to ešte v pohode. PS a k svadbe, nech sa teda všetko vydarí ako má, prajem poriadnu zábavu.
He! Pavučiny! Maličkosť!
Horšie by bolo, keby medzi káblikami hniezdočko mali tie malé sivé potvorky s dlhými ocáskami......
som rada, že si taký chápavý
chlapi vedia inak strašne preháňať......, že vraj bordel v mojom aute "že no to je nenormálny humáč"....a že sedadlá by som si mala dať profi vytepovať
Lui - nič si z toho nerob. Mne kedysi stálo fáro rok na jednom fleku (potom šlo do šrotu ) a v motorovom priestore si nejaké vtáčatá urobili pod karburátorom hniezdo....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duški..minulý rok ked som si odfajčila nárazník + iné.....tiež som tam mala mŕtve vtáča.....nechápem ako sa to...ved nemám bugati vejron 400km/h
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Rozculilo ma toto video, ze kolko debilov je na cestach! Ci vodicov, alebo chodcov! (aj ked je to zostrih z ruskych ciest, ani u nas to nebude lepsie)

1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tam je evidentne vidieť, že tí "rusi" jazdia ako z reťaze odtrhnutí - červená-nečervená, v meste 90km/h, chodci ako ovce, nedávanie prednosti .... hlavne, že kamery majú.
Okrem bláznivých američanov, temperamentných talianov, sú rusi najhorší vodiči na svete (nie preto, žeby nevedeli, ale pre svoju aroganciu, pohŕdanie zákonmi). Jednoducho, ak je za volantom, tak je ГЕРОЙ
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať