Zavrieť

Porady

Odchodné - vyplatiť?

JKK JKK

JKK je offline (nepripojený) JKK

Zamestnakyňa končí prac. pomer na dobu určitú 31.3.2006,od 1.4.2006 si požiada o predčasný starob.dôchodok.Ide mi o vyplatenie odchodného v ZP §76 ods.6 sa spomína len starobný,invalidný alebo dôchodok za výsluhu rokov.Predčasný starob.dôchodok tam uvedený nieje.Prosím poraďte lebo šéf chce 100% odpoveď (do platenia sa veľmi nehrnie),aby som
niečo nepo.....
Usporiadat
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Zitka,chcela som ti dať bodík a vypísalo mi,že najprv musím dať niekomu inému a potom tebe,komu inému?
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

vema
Zitka, chcela som ti dať bodík a vypísalo mi, že najprv musím dať niekomu inému a potom tebe, komu inému?
Asi si naposledy dala bodík mne, preto musíš najprv oceniť niekoho iného, aby si mohla zas mňa. Ale aj tak ďakujem.
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

Pokial som ja informovaná pracovníčkami dôch.odd. na SP, tak podmienka pre predč. dôchopdok bez zníženia percent je uk. PP a evidencia na úrade práce bez nároku na podporu.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

deha
Pokial som ja informovaná pracovníčkami dôch.odd. na SP, tak podmienka pre predč. dôchopdok bez zníženia percent je uk. PP a evidencia na úrade práce bez nároku na podporu.
To je pravda, ale o predčasný dôchodok môže požiadať zamestnanec aj počas PP a dostane ho, ak splní zákonom stanovené podmienky. Samozrejme bude znížený o príslušné percentá v zmysle zákona.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať