Zavrieť

Porady

Ako rozdeliť manko medzi zamestnancov?

Dobrý večer!
Mám na starosti prevádzku, kde sú na zmluvu zamestnané dve barmanky. Pred časom sme zamestnali na dohodu dve brigádničky.
Kým tieto brigádničky neboli, bolo manko maximálne 20 eur za mesiac. No po dvoch mesiacoch, čo sú u nás zamestnané, manko za predchádzajúci mesiac presiahlo 80 eur.
Ako postupovať v tomto prípade? Môžem manko stiahnuť aj im, keď nemajú podpísanú hmotnú zodpovednosť? Resp. môžem dať brigádničke na dohdu podpísať hmotnú zodpovednosť?
Obahjujú sa tým, že majú nižší plat ako barmanky a nemajú ani tringelty, tak prečo by som mala niečo im sťahovať..
Objasním, že barmanka odrobí mesačne 15 dní, do práce chodí skôr, aby stihla pripraviť prevádzku na otvorenie, zostáva do konca zmeny, následne dopĺňa tovar, upratuje a robí inventúru.
Brigádnička odrobí pár dní mesačne, prichádza do práce 5 minút pred otvorením, aby sa stihla prezliecť, vypomáha cca 6 hodín a odchádza domov.
Inventúry sa robia po každej zmene, čiže viem presne, kedy a koľko hodín kto odrobil. Neviem žiaľ konkrétne určiť, ktorá barmanka, či brigádnička na danej zmene manko spôsobila.
Objednávky, prípravu, blokovanie a aj účtovanie zákazníkov robí aj barmanka, aj brigádnička. Nemyslím, že by manko malo byť stiahnuté iba barmanke len preto, že tringelty zostávajú jej. A brigádničky nebudú niesť žiadnu zodpovednosť za to, že robia chyby?
Ďakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    A preco nemaju podpisanu hmotnu zodpovednost aj brigadnicky?
    Samozrejme, ze ju mozu mat podpisanu, aj ked pracuju "len" na dohodu.
    Na mieste barmaniek by som protestovala a odmietla uz podpisanu hmotnu zodpovednost, ak sa mi v pokladni ma hrabat niekto bez HZ.
    Na to maju pravo. Cize ak by si ho uplatnili, nemozes manko od nastupu brigadnicok, uplatnit u nikoho.
    S tym ako kto chodi do prace a kolko pracuje, to nema nic spolocne.
    louvre tak ma to spolocne.. lebo stale nemam odpoved na to, ako to manko rozdelit.. ked brigadnicky su tu len par hodin a barmanky cely den.. a brigadnicky som brala s tym, ze uctovat nebudu, preto som nad HZ pre nich nerozmyslala.. same barmanky ich naucili blokovat a aj ich nechavali brat od zakaznikov peniaze.. cize v podstate si za to mozu same.. az ked zistili, ake manko je, uz im nie je vsetko jedno..
    ivka70 Akoze nemas odpoved? Mas.
    manko rozdelit nemozes.
    Manko mozes zuctovat len tym, ktore maju podpisanu hmotnu zodpovednost.
    A tie sa zasa mozu odvolat na Zakonnik prace ,ktory im umoznuje od podpisanej hmotnej zodpovednosti odstupit, ak ma pristup k tomu, za co je HZ, aj niekto iny, kto HZ nema.

    Cize toto manko ostava na tebe ... a kazde dalsie, az pokial si neurobis poriadok v tom, ze bud vsetci, co maju pristup k financiam, maju podpisanu HZ, alebo brigadnicky k pokladni nepustis.
    A ze ich to naucili samotne barmanky? Vedel si o tom a suhlasil si s tym? Ved v podstate HZ nie je len o blokovani, aj o pristupe k zasobam, co brigadnicky tak ci tak mali, aj tam moze vzniknut manko.
    Ak ich chces zobrat na zodpovednost, zober, ale manko mozu hradit len barmanky. a to riziko, ze sa odvolaju na ZP, je tu stale.

    Ako rozdeliť manko medzi zamestnancov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.