Zavrieť

Porady

Tv vypina a zapina

Dobrý , máme asi rocnu TV zn. Technika co je Tescova znacka. A uz vyse 2 mesiacoch sa nam samovolne vypina zapina jak chora ..Robi to po roznych intervaloch dokonca aj ked ju vecer vypneme v noci sa zobudim a telka je zapnuta alebo potom sa vypne zapne vypne zapne a po par minutach znova potom je ok znova po dlhsej dobe a stale dookola... Aj sme ju skusali vypnut s gombikom stanby alebo normalne vytiahli zo zastrcky a fuuuurt to iste ... Aj ked som podla vasich rad sla do nastaveni a skúsala aktualizovat softver tak tam nic nebolo len aktualizacia nieco s USB a ked som to potvrdila vypisalo ze to ziadny USB nemoze najst.... Postlacala som vsetky gombiky ci sa mi daco neobjavy..... ked aj robim nejake ukony na Tv tak sa aj pocas toho dokaze sama vypnut..... Rada by som sla ho aj reklamovat len neviem ci som nahodou omylom blok nevyhodila a tiez ani neviem kde som zalozila prirucku od neho..... Preto sa pytam ci mi niekto z Vas nevie poradit co mame robit .... Dokonca ani nemame nejakeho technika co sa TV zaobera.....
Za rady Vám vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Prečo si nedoplnila tu http://www.porada.sk/t232882-tv-vypina-a-zapina.html ale si založila novú otázku? Robíš tu neporiadok. Tam som ti nechal odkazy na Etiketu a návod - najskôr si to preštuduj!

    Pohľadaj blok a reklamuj. Techniky sú síce vzhľadovo cool, ale po technickej stránke low-end.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.