Zavrieť

Porady

Preklepy

zakladám tému na odľahčenie - zaujímavé preklepy.
Párkrát sa mi stalo, že po vytlačení dokladu som zistila, aký zmätok sa mi podarilo vyrobiť. Z toho, čo si pamätám:

namiesto rozličný tovar som napísala - rozUličný tovar
namiesto Stanislav - SAtanislav...

Čo sa podarilo vám?
Usporiadat
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Re: Fakturovanie medzi FO a s.r.o.
Podľa mňa nič tomu nebrni.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Určite aj brebty sú také "úžasné" ako preklepy :
napríklad také hryndzové balušky ozaj nie su na zahodenie :-)
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Dám ešte jeden môj aktuálny brebt:
Manžel tak pekne : "Lúbim ťa" a ja mu na to : "Aj Ty mňa." (určite všetci viete,čo som chcela odpovedať)
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
to sa ti podarilo!
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

ZEvina Pozri príspevok
to sa ti podarilo!
Dnes sa mi "podarilo" toto:
Od septembra 2007 sa nám štvrtýkrát zmenil názov školy,kde pracujem.Najprv som robila v Strednej priemyselnej škole, potom sa spojili dve školy a to SPŠ a Združená stredná škola obchodu a služieb, bola z toho Spojená škola, s organiz.zložkami SPŠ a ZSŠOaS, potom sa v septembri 2008 zmenila jedna organizačná zložka- tá ZSŠOaS -na Strednú odbornú školu a teraz od 1.3.2009 sa nám zmenila celá Spojená škola na Strednú odbornú školu. A ja pri komunikácii s Daňovým úradom som sa predstavila,a že volám zo Strednej priemyselnej školy obchodu a služieb ,čo som už z tých ustavičných zmien názvu školy celá dopletená a pritom som nezmenila pracovisko
0 0
centnarovab centnarovab

centnarovab je offline (nepripojený) centnarovab

ahojte ,mne sa podarilo namiesto predplatné- prdplatné
0 0
Dana7 Dana7

Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

"kancelárska sivá myš" ...viac
ondrejvla Pozri príspevok
Ja som mala kolegyňu, volala sa Kohútová, telefonovala k nášmu zriaďovateľovi, kde sme ako príspevková organizácia patrili, bola tam zmena vo funkciách, a ešte sme nevedeli, kto je náš nový šéf, predstavila sa Kohútová a na druhej strane sa ozvalo : - tu Sliepka, a vyprosím si takéto invektívy...
Chuderka, pustila sa do plaču, až keď som išla ja vyriešiť ten telefonát, vtedy som zistila tú hrôzu! No, mali sme pri ňom odvtedy pokakané časy!
Ja si spomínam tiež na jeden podobný telefonát, ktorý znel asi takto:" Dobrý deň tu je Maková, prosím si pani Pagáčovú. Tá tu teraz nie je, čo jej môžem odkázať?" Prosím len jej povedzte, že stretnutie s pánom Chlebom a Kapustom sa ruší". Na to reakcie kolegov: Chlieb pečivo, ovocie a zeleninu tu už máme. Tak ešte niečo mäsové a nepotrebujeme stravenky.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

uct2007 Pozri príspevok
Dám ešte jeden môj aktuálny brebt:
Manžel tak pekne : "Lúbim ťa" a ja mu na to : "Aj Ty mňa." (určite všetci viete,čo som chcela odpovedať)
No veď si sa nepomýlila....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Musím sama seba bonznúť do preklepov

Re: REZIDENT_určenie podľa kritérii
Prosím o kontrolu , priznám sa , prvý krát robím DP A príjmy na SK + príjem CZ.Jedná sa o zvislú činnosť .
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

zoznam názvov odporúčaných pre ohlasovacia ťivnosti
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Zita5 Pozri príspevok
Musím sama seba bonznúť do preklepov

Re: REZIDENT_určenie podľa kritérii
Prosím o kontrolu , priznám sa , prvý krát robím DP A príjmy na SK + príjem CZ.Jedná sa o zvislú činnosť .
horizontálna viem čo je, ale zvislá???
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Marianna01 Pozri príspevok
horizontálna viem čo je, ale zvislá???
"ťuper" , nie ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Marianna01 Pozri príspevok
horizontálna viem čo je, ale zvislá???
A si si istá? Nemusí to byť tá činnosť, ktorú máš práve na mysli.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Tweety Pozri príspevok
A si si istá? Nemusí to byť tá činnosť, ktorú máš práve na mysli.
No Majka, som ja len zvedavá, odkiaľ Ty vieš, čo ja mám na mysli... či práve TO nemáš na mysli Ty
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

Určite poznáte situáciu, keď sa ponáhľate, a nemáte čas po sebe skontrolovať to, čo ste napísali. Len aby už bol ten list vytlačený, lebo obálka už čaká, aj poštová známka je už nalepená a poštárka na vás žmurká spoza okuliarov.
Takto som minule napísala jeden z mnohých, podpísala, opečiatkovala a dala poštárke.
Pravdaže kvôli registratúre si všetky dokumenty tlačím dvojmo. A tá druhá "kópia " čakala nepovšimnutá. Keď som na "fajront" chytila do ruky túto kópiu, začala som sa smiať, bolo na nej celkom na koniec napísané:

Gabriela /XY/
refernetka

no to si niekto teda mohol o mne myslieť...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

gabriela2579 Pozri príspevok
Určite poznáte situáciu, keď sa ponáhľate, a nemáte čas po sebe skontrolovať to, čo ste napísali. Len aby už bol ten list vytlačený, lebo obálka už čaká, aj poštová známka je už nalepená a poštárka na vás žmurká spoza okuliarov.
Takto som minule napísala jeden z mnohých, podpísala, opečiatkovala a dala poštárke.
Pravdaže kvôli registratúre si všetky dokumenty tlačím dvojmo. A tá druhá "kópia " čakala nepovšimnutá. Keď som na "fajront" chytila do ruky túto kópiu, začala som sa smiať, bolo na nej celkom na koniec napísané:

Gabriela /XY/
refernetka

no to si niekto teda mohol o mne myslieť...
Presne to, čo tam bolo nie?
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

no ja som na víno...
0 0
piopio piopio

piopio je offline (nepripojený) piopio

A nme sa frut perhadzujú na kalvesnici pimsenká!
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Pripíjam sa ku gratulantom a želám Ti len to najlepšie k Tvojim narodeninám, veľa zdravia, šťastia, lásky .......

parádny preklep z témy gratulácie
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Maruška54 Pozri príspevok
Pripíjam sa ku gratulantom a želám Ti len to najlepšie k Tvojim narodeninám, veľa zdravia, šťastia, lásky .......

parádny preklep z témy gratulácie
...ďaľší gratulant, čo už myslel na chlast
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať