Zavrieť

Porady

Preklepy

zakladám tému na odľahčenie - zaujímavé preklepy.
Párkrát sa mi stalo, že po vytlačení dokladu som zistila, aký zmätok sa mi podarilo vyrobiť. Z toho, čo si pamätám:

namiesto rozličný tovar som napísala - rozUličný tovar
namiesto Stanislav - SAtanislav...

Čo sa podarilo vám?
Usporiadat
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Marianna01 Pozri príspevok
pri čítaní názvu tejto témy som sa fakt musela zamyslieť, o čo tu ide...:


http://www.porada.sk/t58538-konkurz-...ml#post1126023

gate - negate , gatívne - negatívne
To je zašifrovaná výzva, konal sa konkurz do erotického salónu a zúčastniť sa ho smeli len s holou r....ťou (negaťovné imanie)
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mne to dnes ktovieako nemyslí, ale nebola tá otázka položená pred dvomi rokmi????
0 0
Mária.K. Mária.K.

Mária.K. je offline (nepripojený) Mária.K.

Ešte za socializmu: Vo vedľajšej obci na svetelnej tabuli s nápisom potraviny nesvietili prvé dve písmenká a v noci, keď nič iné nebolo vidieť, z toho vyšiel zaujímavý text: "otraviny".
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Dav Pozri príspevok
Mne to dnes ktovieako nemyslí, ale nebola tá otázka položená pred dvomi rokmi????
Olinka, mohla byť aj pred 5timi, napriek tomu je dosť divná, nie?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Marianna01 Pozri príspevok
Olinka, mohla byť aj pred 5timi, napriek tomu je dosť divná, nie?
na zamyslenie
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Mária.K. Pozri príspevok
Ešte za socializmu: Vo vedľajšej obci na svetelnej tabuli s nápisom potraviny nesvietili prvé dve písmenká a v noci, keď nič iné nebolo vidieť, z toho vyšiel zaujímavý text: "otraviny".
Ale to vyšiel skutočne zaujímavý text, ak v slove POtraviny nesvietili prvé dve písmená Ešteže sme v téme preklepy
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

abel Pozri príspevok
Ale to vyšiel skutočne zaujímavý text, ak v slove POtraviny nesvietili prvé dve písmená Ešteže sme v téme preklepy
tiež som sa zamýšľala, či tam nakoniec nepredávali rôzne druhy trávy, alebo takej inakšej trávy, alebo v zmysle pána prsteňov nebodaj fajkové traviny?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

U nás na na sídlisku zatvorili mäsiareň, začas bola prázdna, potom prišli remeselníci, začalo sa tam murovať, maľovať, vymieňať okná, upratovať, umývať....všetci nažhavení, že čo to tam bude, a jedného krásneho dňa sa nad predajňou skvelo: ÚD .
Ďalší deň to doplnili na údeniny...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

trvaly zub
Dnes
01:50 PM

milanco
Junior Member
Členom od: 25-08-09
Príspevky: 4

Prosim vas. bol som na RTG mliecneho zuba a zubar mi povedal ze si mam prist dat si ho vydrhnut lebo ze novy zarodok tam je. chcem sa opytat kolko asi tak trva kym narastie novy zub. moze sa stat ze bude rast tak pomaly ze by sa ostatne poposuvali a trebalo by nosit strojcek? za kazdu odpoved vopred Dakujem.

Odporúčam najprv vydrhnúť, potom vytrhnúť
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

dnes som vystatovala faktúru, v texte malo byť: fakturujeme Vám za opravu spaľovača šupiek

tak sa stalo, že ten spaľovač mi niekde zmizol a vyfakturovala som opravu šupiek...

za čo všetko už človek musí platiť
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

ešteže si tú faktúru "vystatovala"
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Patrícia5 Pozri príspevok
ešteže si tú faktúru "vystatovala"
aj majster tesár sa utne...
0 0
apo apo

apo je offline (nepripojený) apo

Včera ma u klienta dobre vytočla auditorka a bol som poriadne vytočený. Ked som sa vracal domov tesne pred benzínovým čerpadlom mi pípla prázdana nádrž. Ako vždy bral som doplna a nestačil som sa diviť, že do 40 litrovej nádrže mi vošlo 47 litrov benzínu.

Tak sa pri platení pýtam, že či im to dobre meria, lebo do 40 litrovej nádrže mi vošlo 47 litrov. Popri debate so šéfom na jedinej pumpe v našom meste mi účtujúca pani hovorí.

Pane vy ste nekúpili 47 litrov benzínu, ale za 47 Euro.

Bol by som sa najradšej videl v r..., ale nič, usmial som sa ospravedlnil a išiel som pekne domov.

No bolo mi to treba, kopnúť si do niekoho zato, že ma vytočila auditorka?

Veru nie.

apo
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Re: Čo dnes na obed?
Včera som navarila, dnes bude na obed - čo chladnička dala v tlakovom hrnci. Morčacie stehno spodné, 6 ks mrkve, 2 ks ptržlenu, kalráb,

...jóój, v tlakovom hrnci sa všetko stlačí
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Marianna01 Pozri príspevok
dnes som vystatovala faktúru, v texte malo byť: fakturujeme Vám za opravu spaľovača šupiek

tak sa stalo, že ten spaľovač mi niekde zmizol a vyfakturovala som opravu šupiek...

za čo všetko už človek musí platiť
Tiež sa považuje za preklep, keď dobre napísané zle prečítam? Ja som dnes čítala túto tému a namiesto spaľovača šupiek som si prečítala spaľovač šuniek. Ej, to by bolo niečo...
1 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Tiež sa mi to stalo - nie preklep ale "prekuk". Text sudove vino...ako zacat?typy a rady? som prečítala ako susedove víno a jediné, čo ma napadlo - VYPIŤ!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ZEvina Pozri príspevok
Tiež sa mi to stalo - nie preklep ale "prekuk". Text sudove vino...ako zacat?typy a rady? som prečítala ako susedove víno a jediné, čo ma napadlo - VYPIŤ!


susedove...
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
pri vjazde do bratislavy je veľká tabuľa: SMER LETISKO a ja furt čítam:SMETISKO
0 0
emilly1 emilly1

emilly1 je offline (nepripojený) emilly1

Pri vypisovaní faktúry za opravu kúrenárskych kotlov sa mi podarilo napísať za opravu nie kotlov ale koltov.
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Výtok z tehly 07-09-09
07:26 PM

nie je to preklep, len dnes mám vďaka téme čo sa mi dnes stalo... takú dobrú náladu, že mi to pripomenulo KAMEŇÁK a tú modrú tekutinu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať