Zavrieť

Porady

tajné pomstychtivé mínuskovanie

Richard,

fakt ma už štve,ako sa tu niekto potichu mstí v téme,v ktorej sa spomenie pes.To,že si spravil mínuskovanie tajné,to je najväčšia chyba na porade.na všetko ostatné som si už zvykla.Ale toto je rana pod pás ľuďom,ktorí sa snažia tu niekomu poradiť a radia dobre.

Kedysi si písal,že ak niekto bude pomstychtivo mínuskovať,že mu zrušíš túto možnosť.

nejde o moje mínusky,na tie kašlem,ide mi o pomstu,ktorá je očividná,ale nie voči mne (zatiaľ)

Ale kašleš na to,tak isto,ako si sľúbil vytvoriť zoznam moderátorov.

Možno Ti vyhovuje,keď sa tu robí zlá krv medzi užívateľmi.

nečakám,že budeš akokoľvek reagovať,tak isto,ako si nereagoval ani na ten zoznam moderátorov.Ale musela som Ti to napísať.

edit:doplnenie do textu
Naposledy upravil kopretinka : 03.02.14 at 14:09
Usporiadat
Téma je uzavretá.
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Petra Nová
Od zavedenia bodovania na Porade vznikli desiatky tém ohľadne bodovania príspevkov, ktoré vždy bolo zdrojom rozbrojov. Témy boli bohato komentované, ale nespomínam si na jediný príspevok na podporu bodovania, existujúceho v príslušnom čase. Potom otázka stojí tak, načo je bodovanie dobré, keď je neustálym zdrojom nespokojnosti? Pre vlastníkov musí mať nejaký význam, keď na väčšine webov, kde sa pripúšťa diskusia(aj úplne jalová), je aj možnosť hodnotenia príspevkov.
Hodnotenie( plusové) na Porade chápem tak, že je to určité ocenenie za to, že mnohí odborníci dobre radia každému, kto sa opýta a "držia basu" Porady. Aj keď si za ten bodík nič nekúpia, je to akási forma honoru a satisfakcia za ochotu odovzdať zadarmo svoje vedomosti. Takže beriem plusové hodnotenie. Ale tlačidlo "neužitočný" by malo navždy zmiznúť z Porady, je kontraproduktívne. 90 % reagujúcich má záujem dobre poradiť, ale môžu sa mýliť, tak ich za ten omyl potrestáme šupnutím mínusového bodu. Radiť dobrovoľne a zadarmo je lajtmotív tohto webu, to je dôvod, prečo je ešte stále atraktívny a navštevovaný. A majú sa tu dobre aj profesionáli z DRAK-a. Tí však radia za peniaze. Ak bezplatná rada nie je OK, je treba v komentári upozorniť na to, v čom je chybná. Alebo ju jednoducho vymazať, ak zaváňa zneužívaním témy alebo debaty. Nie ako na pošte, udrieť na ňu dehonestujúcu pečiatku "neužitočný".
Nebudem písať konskými písmenami to, čo je podľa mňa dôležité. Len zdupľujem: používanie tlačidla "neužitočný" považujem za trest, ktorý pri dobrovoľných radách nemá opodstatnenie. Ak sa chyba stala, treba ju opraviť, ale zlý úmysel a urážky treba jednoducho vymazať, tie nemajú nárok na existenciu v žiadnej otázke či téme.
A iba o tom to je , včetne reklamy
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
alaya1
Mna skor, ako tie body, na to dlabem, aspon keby to boli prachy, stve to, ze z temy, kde som jasne tyzden, dva v kuse provokovana bez mojej reakcie odidem, zalozim si svoju temu a sup- je to tam opat. Ako taiko pisal-pozieraci energie, ci zeny bez inej zivotnej rozkose.
O ktorej téme píšeš?
Ako dlabeš na body bolo a je vidieť Nenapísala si, v ktorej téme si bola 7 - 14 dní provokovaná. Klameš? Zavádzaš? Snažíš sa manipulovať ľuďmi a strašne ťa s..e, že sa ti to nedarí? Že sa necháš tak ľahko vyprovokovať je dosť úbohé na detinskú psychogóličku. PS: Ani jediná životná rozkoš v podobe vysedávania na Porade nie je to pravé orechové
0 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

LukyKs
Petra Nová
Od zavedenia bodovania na Porade vznikli desiatky tém ohľadne bodovania príspevkov, ktoré vždy bolo zdrojom rozbrojov. Témy boli bohato komentované, ale nespomínam si na jediný príspevok na podporu bodovania, existujúceho v príslušnom čase. Potom otázka stojí tak, načo je bodovanie dobré, keď je neustálym zdrojom nespokojnosti? Pre vlastníkov musí mať nejaký význam, keď na väčšine webov, kde sa pripúšťa diskusia(aj úplne jalová), je aj možnosť hodnotenia príspevkov.
Hodnotenie( plusové) na Porade chápem tak, že je to určité ocenenie za to, že mnohí odborníci dobre radia každému, kto sa opýta a "držia basu" Porady. Aj keď si za ten bodík nič nekúpia, je to akási forma honoru a satisfakcia za ochotu odovzdať zadarmo svoje vedomosti. Takže beriem plusové hodnotenie. Ale tlačidlo "neužitočný" by malo navždy zmiznúť z Porady, je kontraproduktívne. 90 % reagujúcich má záujem dobre poradiť, ale môžu sa mýliť, tak ich za ten omyl potrestáme šupnutím mínusového bodu. Radiť dobrovoľne a zadarmo je lajtmotív tohto webu, to je dôvod, prečo je ešte stále atraktívny a navštevovaný. A majú sa tu dobre aj profesionáli z DRAK-a. Tí však radia za peniaze. Ak bezplatná rada nie je OK, je treba v komentári upozorniť na to, v čom je chybná. Alebo ju jednoducho vymazať, ak zaváňa zneužívaním témy alebo debaty. Nie ako na pošte, udrieť na ňu dehonestujúcu pečiatku "neužitočný".
Nebudem písať konskými písmenami to, čo je podľa mňa dôležité. Len zdupľujem: používanie tlačidla "neužitočný" považujem za trest, ktorý pri dobrovoľných radách nemá opodstatnenie. Ak sa chyba stala, treba ju opraviť, ale zlý úmysel a urážky treba jednoducho vymazať, tie nemajú nárok na existenciu v žiadnej otázke či téme.
A iba o tom to je , včetne reklamy
Mne je jedno, že za to niekto niečo má. Za užitočné rady, ktoré som dostala, som platiť nemusela.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Petra Nová
Od zavedenia bodovania na Porade vznikli desiatky tém ohľadne bodovania príspevkov, ktoré vždy bolo zdrojom rozbrojov. Témy boli bohato komentované, ale nespomínam si na jediný príspevok na podporu bodovania, existujúceho v príslušnom čase. Potom otázka stojí tak, načo je bodovanie dobré, keď je neustálym zdrojom nespokojnosti? Pre vlastníkov musí mať nejaký význam, keď na väčšine webov, kde sa pripúšťa diskusia(aj úplne jalová), je aj možnosť hodnotenia príspevkov.
Hodnotenie( plusové) na Porade chápem tak, že je to určité ocenenie za to, že mnohí odborníci dobre radia každému, kto sa opýta a "držia basu" Porady. Aj keď si za ten bodík nič nekúpia, je to akási forma honoru a satisfakcia za ochotu odovzdať zadarmo svoje vedomosti. Takže beriem plusové hodnotenie. Ale tlačidlo "neužitočný" by malo navždy zmiznúť z Porady, je kontraproduktívne. 90 % reagujúcich má záujem dobre poradiť, ale môžu sa mýliť, tak ich za ten omyl potrestáme šupnutím mínusového bodu. Radiť dobrovoľne a zadarmo je lajtmotív tohto webu, to je dôvod, prečo je ešte stále atraktívny a navštevovaný. A majú sa tu dobre aj profesionáli z DRAK-a. Tí však radia za peniaze. Ak bezplatná rada nie je OK, je treba v komentári upozorniť na to, v čom je chybná. Alebo ju jednoducho vymazať, ak zaváňa zneužívaním témy alebo debaty. Nie ako na pošte, udrieť na ňu dehonestujúcu pečiatku "neužitočný".
Nebudem písať konskými písmenami to, čo je podľa mňa dôležité. Len zdupľujem: používanie tlačidla "neužitočný" považujem za trest, ktorý pri dobrovoľných radách nemá opodstatnenie. Ak sa chyba stala, treba ju opraviť, ale zlý úmysel a urážky treba jednoducho vymazať, tie nemajú nárok na existenciu v žiadnej otázke či téme.
Pre mňa je to dobré v tom, že podľa kladného bodovania od určitých ľudí mám väčšiu istotu, že sa nemýlim v tom, čo píšem.

Zmiznúť by malo nielen "Neužitočné", ale aj "Nevhodné", "Komentár, nie odpoveď" atď.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

LukyKs
alaya1
Ja som mala klud 2 mesiace. Normalne stratim zabrany a na plne hrdlo napisem .)
do toho
do toho

Pockaj, OH su az od piatku. Teraz dlabat na to, na nich .....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
LukyKs
alaya1
Ja som mala klud 2 mesiace. Normalne stratim zabrany a na plne hrdlo napisem .)
do toho
do toho
Pockaj, OH su az od piatku. Teraz dlabat na to, na nich .....
Veru , veru ...dlabem na celé OH ...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

nesutazis
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

buchač
alaya1
LukyKs
alaya1
Ja som mala klud 2 mesiace. Normalne stratim zabrany a na plne hrdlo napisem .)
do toho
do toho
Pockaj, OH su az od piatku. Teraz dlabat na to, na nich .....
Veru , veru ...dlabem na celé OH ...
včetne hokejistov = najprv nech sa naučia hrať naplno
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

LukyKs

včetne hokejistov = najprv nech sa naučia hrať naplno
- ja sa držím svojho - pokiaľ naši sú v hre - tak sa aj pozriem, ak vypadnú - už to pre mňa význam nemá a môže mi to byť aj ukradnuté.....
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

aj ja chcem mínusky....
1 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KoxXxo
aj ja chcem mínusky....
Na - ŽI !!!
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ďakujem mínusovačovi za mínus v téme "Pomoc zvieratám" - príspevok "Aukcia pre psov v Rumunsku" A aj za mínus v tejto téme na predchádzajúcej strane
Alaya, a nezabudní tu potom vrieskať, že ty žiadne mínuská nedávaš
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááááá, už je to tu - začala I. mínusková vojna. Všeobecná mobilizácia.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Náááááá, už je to tu - začala I. mínusková vojna. Všeobecná mobilizácia.
a kto su bojujuce strany? Reku ku komu sa pridat. Najlepsie by bolo k vitazovi
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
KoxXxo
aj ja chcem mínusky....
nech sa paci
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
misoft
Náááááá, už je to tu - začala I. mínusková vojna. Všeobecná mobilizácia.
a kto su bojujuce strany? Reku ku komu sa pridat. Najlepsie by bolo k vitazovi
Ja budem radšej ako Švajčiarsko - neutrálny. Potom sa uvidí......
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

LukyKs
sito
Že len to Vás sere ... anonymita?
Lebo to nemožu vrátiť
L K, ja radšej 3/4 m napíšem ako len kliknúť na to neužitočné. Možno niekomu padne na úžitok, aj meter ... colštok ...
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Llívia
Ďakujem mínusovačovi za mínus v téme "Pomoc zvieratám" - príspevok "Aukcia pre psov v Rumunsku" A aj za mínus v tejto téme na predchádzajúcej strane
Alaya, a nezabudní tu potom vrieskať, že ty žiadne mínuská nedávaš
Fakt ti to nie je jenno ????????
dá dobre
nedá , tiež dobre
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

sito
LukyKs
sito
Že len to Vás sere ... anonymita?
Lebo to nemožu vrátiť
L K, ja radšej 3/4 m napíšem ako len kliknúť na to neužitočné. Možno niekomu padne na úžitok, aj meter ... colštok ...


Nezabudol si náhodou na siahu ???

(lebo ty také siahodlhé píšeš, že ani ja to nečítam celé )
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať