Zavrieť

Porady

Kontrola na DPH

žena
Pozdravujem všetkých, ktorí sa radia prostredníctvom porady.
Chcem sa opýtať, tých ktorí už mali daňovú kontrolu na DPH, čo všetko budú odomňa žiadať /samozrejme okrem dokladov,kde sa nachádza DPH a dovoz/.
Mám z toho strašný strach!!!
Čakám rýchlu odpoveď. Vlastas
Usporiadat
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Aj ja by som chcela dostať lentilku, len neviem čo mám napísať, aby to bolo akože za niečo... hm... No a ricijho úsmev tiež nepoznám, tak neviem zhodnotiť. Ale kto povedal, že musel zapôsobiť práve úsmevom...?! Možností je viac.

Bude lentilka?
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Rosemary: O.K. oslávime spolu, odkiaľ si? Z poblízka?
Beata: No Tebe tužím už jednu dlžím, teraz druhú no a na Vianoce máš pod stromček celý balík.
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

Poznám túto stránku krátko, ale ako čítam, otázky sa môžu zmeniť na celkom zaujímavú vec.
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Héj, ricij, ty tu rozdávaš lentilky? Tak aj ja si prosím, a vieš prečo? No, lebo ja mám doma môjho štvornohého miláčika a volá sa .... RIČI :-)))
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
To eviketa: šak len čakám kedy nám to Richard admin zatrhne... Ale snáď bude mať pochopenie pre ďalšie ľudské potreby v piatok poobede...
ZuzanaA: fóóótku, prosím.
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Nikto viac nechce lentilku? Hm? Pán Mihál, Vám by som mohol osobne... Návod: viď predošlé príspevky.
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Á ešte čosi: ZuzanaA mi poslala svojho Ričiho. Viete aký je zlatučký? mňam, mňam.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Niekedy v marci, apríli, ma DPH bavila, prerábali sme program...Aj som sa v tejto rubrike dosť napríspevkoval. Ale dnes už sú moje témy niekde inde, takže k problémom DPH sa radšej nevyjadrujem.
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Jozef Mihál
Niekedy v marci, apríli, ma DPH bavila.
Hä? A čo to má s lentilkou?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nič, za znalosť DPH si ju nezaslúžim.
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Pán Mihál, veď tu (v piatok poobede) už dávno (cca 20 príspevkov) nejde o nejakú DPH či čo.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Hehe, aj mne sa zdá, že sa to nejako zvrhlo, však to Richard určite všetko a veľmi správne prehodí do "PO PORADE".
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
No, čo Vám mám na to povedať. Za lentilku to nebude a to ste ju mohli dostať osobne v Košiciach o dva mesiace, nie ako ostatní, že faxom...
A Richard (môj menovec) bude asi chcieť tiež fotku Ričiho od ZuzankyA. Však je taký milučký.
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Jozef Mihál
Kruci, pekný 100-tý príspevok ricij, to si fakt zaslúži Seniora!
Fakt, už som aj ja VEĽKÝ.
0 0
Ludka M Ludka M

Ludka M je offline (nepripojený) Ludka M

som aká som ...
Pán Mihál, kedy prídete do Košíc ?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
15.12.2004 o 7:50
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
Že Vám do toho skáčem... Ale máte ešte nejakú tú lentilku? S úžasom čítam od začiatku túto tému a nevychádzam z údivu kam sa to až zvrtlo. Keby každá kontrola DPH končila rozdávaním lentiliek... :p
A čo týka Tvojej kontroly Ricij, neviem-neviem ako by sa pozerali na tie bločky kontrolóri - chlapi. Dostať na kontrolu chlapa, určite aj nám ženám by sa čo-to prepieklo. Asi zo mňa hovorí /píše/ slepá závisť. hi,hi...

P.S.: za toto asi lentilka nebude
0 0
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Prezrel som si, čo som to popísal a s hrôzou vidím toto:
ricij
A Richard (môj menovec) bude asi chcieť tiež fotku Ričiho od ZuzankyA. Však je taký milučký.
Aby bolo všetkým jasné: myslel som toho psíka ZuzankyA. mno.
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

dnes, a celý tento týždeň som akosi nemala čas na poradu, a o čo som to prišla? ja mám rada lentilky, tak sa aj ja hlásim o jednu, ak sa teda ešte zvýšila pri tom množstve, čo sa tu rozdalo
ricij - gratulujem ku kontrole, dúfam, že aspoň trochu dobrej vôle v daňovákoch, aj pre nás ostatných ostalo
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Oj, aj ja len tíško ľutujem, že som sa dostala na poradu až teraz... Hm, nevadí, možno sa budú rozdávať nejaké sladkosti aj na Mikuláša
Ricij, k daň. kontrole blahoželám, bola by som rada, keby to bol náš DÚ, čo má takéto kontrolórky (so zhovievavým prístupom )
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať