Zavrieť

Porady

VÝZVA pre admina Richarda

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Týmto žiadam administrátora o normálne nastavenie , kde by bolo viditeľné , že kto , kedy , kde a akým spôsobom sa realizuje v tom hodnotení ...
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Richard, ak su v debatach pojmy nesuhlasim, preco v nastaveniach sa to zobrazuje stale neuzitocne. Myslim, ze ludia apelovali aj na toto, aby sa pojmy zjednotli..
Na toto skryte bodovanie som sa ja vyjadrila, aky to ma vyznam v ramci socialnej psychologie, takze pravdepodobne vies, co robis a preco je to tak. Mnohych, myslim dlhorocnych poradakov, sa to dotyka snad ludsky, ked je naozaj kliknute aj pri obycajnom prilepeni linku na nejaky clanok. Ak s tym niekto nesuhlasi, nech je to aj tak pomenovane - nesuhlasim. Prikladam vzor, ako to ukazuje mne v nastaveniach. A to davam len dnesny den.
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V
Neužitočné
07.04.14 07:07
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 07:06
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 07:02
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 07:00
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 06:59
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 06:54
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 06:29
Téma: VÝZVA pre admina Richarda
Neužitočné
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Richard
Buchač, tu som vysvetlil ako funguje bodovanie a hlasovanie:
http://www.porada.sk/t228451-bodovan...-pravidla.html
Pekná odpoveď ... ako keby som nejakého politika počul ...na mene alebo strane nezáleží .
Veľa pekných slov , iba ten výsledok o ničom .
Ale prosím , aj to je názor ... ba dokonca ako admin ( majiteľ ) stránky aj to právo udávať ten trend ...

Spomínaš to hádanie v tej predvolebnej panike ?? Beriem to ako extrém , ktorý sa dá ospravedlniť .
Len aby sa tá panika nepreniesla aj na stránku Porady v tom inom duchu .... dosť jednotlivcov to už prestalo nejak baviť ...

Na rovinu ???

Stránka PORADA ako taká od čias , keď som sa zaregistroval , proste UPADÁ ...a to vo viacerých aspektoch .
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

asi je najvyssi cast presunut sa ku konkurencii ... a toto tu nechat nech splynie s QUORA a podobnymi dnes IN programatorskymi forami
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Llívia
buchač
Týmto žiadam administrátora o normálne nastavenie , kde by bolo viditeľné , že kto , kedy , kde a akým spôsobom sa realizuje v tom hodnotení ...
Viditeľné pre koho?
Pre všetkých - ako kedysi
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
buchač prečítaj si to ešte raz, mojim cieľom nie je niečo pekné napísať ale vysvetliť ako to vnímam ja a prečo to robím.

Jednoducho máme tu hlasovanie, čo je posun od modrátorskeho zasahovania do diskusie do všeobecného hlasovania.

1. dôvod prečo nie sú zverejnené nesúhlasy
V odpovediach sa málo využívalo a boli tam komentáre ktoré do odpovedí nepatria.
2. dôvod - či chceme či nechceme ak s nami niekto nesúhlasí tak sa "sebaobranne" začneme voči nemu vyhraňovať a začína sa nabalovať zlá komunikácia, zastrašovanie atď až to dospeje k rozhádanosti a nepoužívaniu nesúhlasov

To sú moje motivácie prečo som spravil nesúhlasy anonymné. Netreba za tým nič iné hľadať. Ak píšeš že táto stránka upadá, tak to je presne to prečo som začal robiť tie zmeny, pretože úpadok sa datuje cca od roku 2010 nie 2014.

Ak to môžem zhodnotiť tak Porada sa za ten rok posunula pozitívnym smerom vpred.

Nemáme tu už toľko rozbrojov ako voľakedy a keď si pozriem otázky tak skutočne sa rýchlejšie dopracujem k odpovedi a nečítam kopec nesúvisiacej diskusie ako voľakedy.
Podľa mňa to funguje dobre, hlavne čo sa týka otázok a odpovedí.

Debaty tu upadli, za pár dní však príde nový formát, ktorý by mal rozprúdiť aj debaty.

Samozrejme si však treba uvedomiť že veľkú časť toho čo riešila Porada dnes nájdeme aj inde, blogy, články, facebook masívne odlial návštevnosť zo všetkých diskusných fór, nielen z Porady.
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

buchač
LukyKs
buchač
Etiketu radšej nechám stranou , lebo ak sa nedodržiava demokracia , tak aspoň slušnosť by mala dostať priestor .
Ozval sa ten pravý
...kua , šak sám to neutiahneš , nestíhaš ...

Díky Buchy.
Lebo ináčej by som tu bol na provokácie sám ako prst , menovite "prostredník"
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

bodliak
Kacírstvo! Dávam vám všetkým mínus!
Všetkým = aj sebe.
Ale kedže sebe si nemožeš, tak ti dám ja
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

alaya1
Richard, ak su v debatach pojmy nesuhlasim, preco v nastaveniach sa to zobrazuje stale neuzitocne. Myslim, ze ludia apelovali aj na toto, aby sa pojmy zjednotli..
Na toto skryte bodovanie som sa ja vyjadrila, aky to ma vyznam v ramci socialnej psychologie, takze pravdepodobne vies, co robis a preco je to tak. Mnohych, myslim dlhorocnych poradakov, sa to dotyka snad ludsky, ked je naozaj kliknute aj pri obycajnom prilepeni linku na nejaky clanok. Ak s tym niekto nesuhlasi, nech je to aj tak pomenovane - nesuhlasim. Prikladam vzor, ako to ukazuje mne v nastaveniach. A to davam len dnesny den.
Téma: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo V
Neužitočné
07.04.14 07:07
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 07:06
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 07:02
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 07:00
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 06:59
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 06:54
Téma: tajné pomstychtivé mínuskovanie
Neužitočné
07.04.14 06:29
Téma: VÝZVA pre admina Richarda
Neužitočné
šak to máš IBA 7

Kam sa hrabeš na mojich 18 ?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

asi prispievam menej, ako ty .)
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

alaya1
asi prispievam menej, ako ty .)
Vydýýýýýššššššššššš. Aj to može byť na niečo dobré

PS
Alebo nemáš za "vernú kamarátku" kozu , čo nemá kozy .
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
@alaya1 môžem tam upraviť tie slová, ale vidno tam že body to neodoberá či už sa to volá neužitočné alebo nesúhlasím.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Richard
@alaya1 môžem tam upraviť tie slová, ale vidno tam že body to neodoberá či už sa to volá neužitočné alebo nesúhlasím.
Poukazala som len na to, co vadilo "starym" poradakom, ked sa o tom bavili.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Richard
buchač prečítaj si to ešte raz, mojim cieľom nie je niečo pekné napísať ale vysvetliť ako to vnímam ja a prečo to robím.

Jednoducho máme tu hlasovanie, čo je posun od modrátorskeho zasahovania do diskusie do všeobecného hlasovania.

1. dôvod prečo nie sú zverejnené nesúhlasy
V odpovediach sa málo využívalo a boli tam komentáre ktoré do odpovedí nepatria.
2. dôvod - či chceme či nechceme ak s nami niekto nesúhlasí tak sa "sebaobranne" začneme voči nemu vyhraňovať a začína sa nabalovať zlá komunikácia, zastrašovanie atď až to dospeje k rozhádanosti a nepoužívaniu nesúhlasov

To sú moje motivácie prečo som spravil nesúhlasy anonymné. Netreba za tým nič iné hľadať. Ak píšeš že táto stránka upadá, tak to je presne to prečo som začal robiť tie zmeny, pretože úpadok sa datuje cca od roku 2010 nie 2014.

Ak to môžem zhodnotiť tak Porada sa za ten rok posunula pozitívnym smerom vpred.

Nemáme tu už toľko rozbrojov ako voľakedy a keď si pozriem otázky tak skutočne sa rýchlejšie dopracujem k odpovedi a nečítam kopec nesúvisiacej diskusie ako voľakedy.
Podľa mňa to funguje dobre, hlavne čo sa týka otázok a odpovedí.

Debaty tu upadli, za pár dní však príde nový formát, ktorý by mal rozprúdiť aj debaty.

Samozrejme si však treba uvedomiť že veľkú časť toho čo riešila Porada dnes nájdeme aj inde, blogy, články, facebook masívne odlial návštevnosť zo všetkých diskusných fór, nielen z Porady.
Však som napísal, aby nerušili tvoje kruhy. Ale, na konci mesiaca to bude už rok, čo nová je. Každý môže zhodnotiť, čo, či, ako ...

Osobne si myslím, že už sa rozbehla, je podstatne viac príspevkov, ako bolo v prvých mesiacoch po zmene. Tiež pravdou je, že niektorí sa tu už neukazujú, či veľmi zriedka.

Ale každého vec, či do mínusu a či do plusu to vidí, že?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Richard
buchač prečítaj si to ešte raz, mojim cieľom nie je niečo pekné napísať ale vysvetliť ako to vnímam ja a prečo to robím.


Nemáme tu už toľko rozbrojov ako voľakedy a keď si pozriem otázky tak skutočne sa rýchlejšie dopracujem k odpovedi a nečítam kopec nesúvisiacej diskusie ako voľakedy.
Podľa mňa to funguje dobre, hlavne čo sa týka otázok a odpovedí.

Debaty tu upadli, za pár dní však príde nový formát, ktorý by mal rozprúdiť aj debaty.

Samozrejme si však treba uvedomiť že veľkú časť toho čo riešila Porada dnes nájdeme aj inde, blogy, články, facebook masívne odlial návštevnosť zo všetkých diskusných fór, nielen z Porady.
1.To si fakt myslíš ???
Lebo tí , ktorí sú tu už roky , tak občas majú problém . Tí noví majú z toho taký hokej , jak naša repre v Soči ...

2. ...a kua ...zasa novinky

3. Zo všetkých ??? Naozaj ???
Nuž nemyslím si to totiž ! Ba som o tom presvedčený !
Odborné fóra ohľadom iných špecializácií ( napríklad fóra ohľadom áut alebo zbraní ) si tú svoju návštevnosť - ba dokonca vernosť svojej stránke udržujú , ba prichádzajú noví prispievatelia .
To sa o Porade povedať veľmi nedá , nakoľko tu prídu ( doslova ) recesisti , ktorí si Poradu pomýlili s nejakou vyhľadávacou službou .
Zadrú kdejakú chu*****u ...a starajte sa , vážení . Po adekvátnej odpovedi vymaže , alebo upraví text ...alebo nadrbe hodnotenia do aluluja ...
Poniektorí sú tak vyslovene vulgárny , že sa na nich nechytám ani ja s Milanom !!!
4 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

buchač
Richard
buchač prečítaj si to ešte raz, mojim cieľom nie je niečo pekné napísať ale vysvetliť ako to vnímam ja a prečo to robím.


Nemáme tu už toľko rozbrojov ako voľakedy a keď si pozriem otázky tak skutočne sa rýchlejšie dopracujem k odpovedi a nečítam kopec nesúvisiacej diskusie ako voľakedy.
Podľa mňa to funguje dobre, hlavne čo sa týka otázok a odpovedí.

Debaty tu upadli, za pár dní však príde nový formát, ktorý by mal rozprúdiť aj debaty.

Samozrejme si však treba uvedomiť že veľkú časť toho čo riešila Porada dnes nájdeme aj inde, blogy, články, facebook masívne odlial návštevnosť zo všetkých diskusných fór, nielen z Porady.
1.To si fakt myslíš ???
Lebo tí , ktorí sú tu už roky , tak občas majú problém . Tí noví majú z toho taký hokej , jak naša repre v Soči ...

2. ...a kua ...zasa novinky

3. Zo všetkých ??? Naozaj ???
Nuž nemyslím si to totiž ! Ba som o tom presvedčený !
Odborné fóra ohľadom iných špecializácií ( napríklad fóra ohľadom áut alebo zbraní ) si tú svoju návštevnosť - ba dokonca vernosť svojej stránke udržujú , ba prichádzajú noví prispievatelia .
To sa o Porade povedať veľmi nedá , nakoľko tu prídu ( doslova ) recesisti , ktorí si Poradu pomýlili s nejakou vyhľadávacou službou .
Zadrú kdejakú chu*****u ...a starajte sa , vážení . Po adekvátnej odpovedi vymaže , alebo upraví text ...alebo nadrbe hodnotenia do aluluja ...
Poniektorí sú tak vyslovene vulgárny , že sa na nich nechytám ani ja s Milanom !!!
Menuj tie swinejennyhnusné čo sa predbiehajú
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Skoda....ale vedela som ako tato debata dopadne....ze nijako....
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Richard a naozaj by neprispelo, keby sa hodnotili aj otazky a temy? Nezvysilo by to uroven porady? ( vid napr stackoverflow.com )
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Skoda....ale vedela som ako tato debata dopadne....ze nijako....
Lui ....to som vedel aj ja . Keby došlo k vypočutiu a aj tomu nastaveniu , bol by som skôr prekvapený ...

Čo už ...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
avalik
Zalezi ti viac na tom aby bol minuskujuci utajeny alebo aby si tu mal dostatok prispievatelov. Richard, podla mna by si si mal vazit, ze ti sem ludia chodia a zadarmo radia ... mam pocit, ze z porady sa stava stranka na styl pokecu, odbornici koli tvojim zmenam odchadzaju.
Záleží mi na tom aby táto stránka fungovala v prospech jej užívateľov. Ako som tu už vysvetlil snažím sa. Urobiť však ideálnu diskusnú platformu, kde sa nikto na nikoho neurazil a každý každému chce len to najlepšie je nereálne. Žiaľ takto život nefunguje ani v realite, tak keď sa to nepodarilo Bohu či evolúcii, prečo by sa to malo podariť mne?


Avalik ten tvoj nezlomný pocit že svojimi zadarmo radami pomáhaš hlavne mne je pre mňa priznám sa frustrujúci. Žiaľ nemám dostatočné príjmy na to aby som vyvíjal túto stránku ako treba, pričom projekty kde ľudia diskutujú len pre zábavu (pokec, facebook) majú ďaleko lepšie príjmy a nikto im nevyčíta že tam diskutujú zadarmo. Naopak tí čo vytvárajú na Facebooku obsah musia ešte aj platiť facebooku, aby sa ich obsah dostal na oči ich fanúšikom

To že tu dávam osobný prístup a podporu sa nakoniec vyvrbí proti mne. Takže človek sa potom fakt začne správať ako nejaký politik a začne tliachať len to čo chcú iní počuť.

Poviem Vám takú malú príhodu. Minulý mesiac nám Google vypol reklamy. Absolútne som sa nedopátral podpory od človeka, všetko so mnou riešil automat, ktorý mi napísal všeobecne frázy o tom že Porada porušuje pravidlá a kým to neodstránim tak reklamy nezapnú. Trvalo to 5 dní kým som odstránil to "porušenie" resp. kým som na to prišiel kde je problém pretože to mali strašne vágne pomenované a "objavil" som to len cez diskusie.
Takže Porada má také strašné príjmy z reklamy že Google čo má tisíce zamestnancov nemal toho človeka, ktorý by túto situáciu reišil. Jeden sa mi na email po 3 dňoch ozval s tým že on nie je odborník na tie pravidlá a že to musím riešiť cez automatický formulár.

Takže to je úroveň podpory od firmy, ktorá na tých rekláma v sumáre zarába miliardy a pre ktorú som ja obchodný zákazník, nie diskutér na ich fóre. Apropó jediné kde som sa mohol niečo dozvedieť bolo ich diskusné fórum, kde odpovedali dobrovoľníci.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

avalik
mam pocit, ze z porady sa stava stranka na styl pokecu, odbornici koli tvojim zmenam odchadzaju.
Na pokeci som síce nebol, ale z počutia viem, že je to populárne bezvýznamné fórum -násťročných, tých čo sa stále za -násťročných vydávajú alebo totálnych úchylov.

A tie otázky, čo sa tu čoraz častejšie objavujú, ťahajú poradu tým istým smerom.
Chýba mi možnosť nechať ukončiť tému hlasovaním, ak to bolo v minulosti.
Nová porada je stále krok späť, teda podľa mňa tá pôvodná bola lepšia.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať