Zavrieť

Porady

alkoholizmus

dobry den viete midakto poradit ako mam prinutit alebo ako mam dostat priatela na protialkoholicke liecenie? je to neunosne ako zijeme spolu mame uver a on uz ani nevie sa spravat, proste hruza
Usporiadat
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

Pokiaľ sa nebude chcieť liečiť sám tak nemáš šancu (prosbami ani vyhrážkami) ho na liečenie dostať .... a určite sa ho nesnaž zmeniť dieťaťom
4 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

rozchod a následne odchod - definitívny...

síce neviem, či jemu to pomože, ale Tebe zaručene áno...
10 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
alkoholik sa nedá presvedčiť,podobne gembler.
2 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Pokiaľ sa sám nechce lliečiť, tak ho tam nedostaneš.

Musel by mu to nariadiť súd - napr. keby spáchal nejaký trestný čin (napr. ublíženie na zdraví).
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
aktaK
rozchod a následne odchod - definitívny...

síce neviem, či jemu to pomože, ale Tebe zaručene áno...
ked alkoholik sam nechce prestat, ani rozchod mu nepomoze
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
aktaK
rozchod a následne odchod - definitívny...

síce neviem, či jemu to pomože, ale Tebe zaručene áno...
ked alkoholik sam nechce prestat, ani rozchod mu nepomoze
No,ale to uz je jeho problem..je dospely a svojpravny.....ja by som urcite "cau ja padam"alebo "cau ty padas"
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

nechce sa náhodou pokúsiť o samovraždu?? :-)) Vtedy by ho brali aj bez jeho súhlasu..... to len tak na okraj :-)))
0 0
ariadna22 ariadna22

ariadna22 je offline (nepripojený) ariadna22

zbav sa ho
1 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

viete pred par mesiacmi bolo vsetko ok teda ako dal si pivo sem tam siel von ako bolo aj vtedy ze siel von ale teraz pred par mesiacmi nastupil k nim jeden novy pracovnik k nim do prace . priatel robi stavbara. odkedy je tam zvadza ho na rozne veci aj s jeho bratom a ja neviem uz som podnikla to ze som sla za sefom aby ich nedaval spolu robit alebo aby ho vyhodil ale jeho sef nemoze vyhodit nikoho len tak no slubil mi ze on ich skroti neviem ci to pomoze svokra so svokrom stoja pri mne a povedali ze ak ich budem hnat prec z domu pomoze to no neviem nie som si ista ako oni mi ho totalne kazia aj som im povedala ze mne moj vztah nebudu kazit proste viem aky bol a este kopec inych veci som povedala bol pri tom aj priatel no nic nepovedal ani necekol tak potom musi byt tam daco ine neviem . no viem ze sa neovlada ak pije viacej. je to podrobnejsi opis.
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

je pracovity vsetko sme si v dome porobili, teda este nie uplne,ale pomaham aj ja. povedal mi ze som sa zmenila ale co mam robit. ja som sa zmenila to hej ale to sa mam chovat ties ze vsetko je ok usmievat sa a stale sa k nemu tulit? to sa predsa neda ked mi ublizuje. ako mala som otca tyrana, alkoholika, ale toto neni take ako som videla doma. viem ze su zaciatky vo vsetko a aj to ze to moze prist k horsim stavom , ale moze aj toto prist k niecomu horsiemu? neviem som zmetena , pomali ani nejem co rozmyslam nad tym stale sa s nim bavim o tom vsetkom no neviem co este by som mala mu povedat ci nepovedat.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nikdy by som nešla za šéfom mojho chlapa...načo on má vedieť, že je nejaký problém...jeho do toho nič...čoho on má čo skrotovať to je tvoj-váš problém.....je dospelý a svojprávny takže by mal odhadnut odkiaľ- pokiaľ.....kedy áno...kedy nie.....ísť von s chalanmi....
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

viem ze nieco citi nieco je v nom ale neviem ako ho mam presvedcit o tom ze ten jeho kolega s bratom ho len kazia. ked je so mnou a jeho synom tak to je ten muz do ktoreho som sa zalubila. ako lubim ho no nie tak ako pred tym myslim ak by sa vratilo vsetko spat tak by som vedela sa este viacej donho zalubit len neviem ci sa to vrati. keby nebolo alkoholu a tych kamaratov je to idealny chlap a to doslova. viem ze to nikde neni ruzove ale myslim ze toto neni normalne. uz som mu povedala ze ak dakam pojde ja pojdem s nim povedal ze mozem. tak neviem co to ma znmenat. ked som povedala tomu jeho kolegovi ze mi ho kazi ze ked on si pokazil manzelstvo tak mne vztah kazit nebude. povedal ze nekazi mi ho ale to neni pravda keby ste vedeli co vsetko sa deje tak to mi asi ani roman nestaci toto je ako telenovela alebo co .
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

to je zvlastna myslienka od zeny . ja ak mi zalezi na rodine spravim cokolvek aby sa mi chlap vratil lebo viem ze daco citi daco je v nom ja si ho nemozem nechat pokazit.... tak ako co by steVy robila?.... to ho mam nechat tak aby prisiel o pracu, zenu, dieta, dom o vsetko ?
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

myslim ze ak zena lubi a ozal lubi a vie co chce tak sa snazi zachranit
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja by som sa neznížila aby som niekomu išla dohovárať, aby mi chlapa neťahal od rodiny...niekedy chlap potrebuje pocítiť, že sa mu môže stať, že o niečo príde.....lebo niekdy sú si taký istý, že si myslia že si môžu dovoliť všetko.......ak mu na vzťahu s tebou záleží mal by zabojovať.....
ja som ja a ty si ty....ty vieš kolko dokážeš tolerovať....alkohol je sviňa, ked ho niekto nedokáže ukočírovať, tak smola....
..ja sa mám rada....takže odiať-potiaľ!...
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

nikdy som mu nic nezakazal vzdy som vsetko brala ale tot co robi teras je nepochopitelne ja nechcem nic len aby stravil aj daky cas s rodinou a nie stale len von, prec, chlast . rodina je na poslednom mieste
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

ano to mas pravdu ale tie dlhy a to co mame spolu to je co nic? ja sa mam ties rada, ale ked su dake spolocne dlhy a veci podobne musim uvazovat nad tym co a ako? nie?
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

toto je nieco comu nechapem pretoze boli uz take dni ked mal kamosov ze s nimi siel kade tade a potom to po par tyzdnoch skoncilo len tak ho to prestalo bavit a teras nechapem ked uz ide hovorit o tom ze kasle na vsetko? tak to uz je dost vazny stav u neho ako viem ze si kazdy mysli ze som sprosta ale mne na nas zalezi a viem ze aj jemu ale akoby nevedel to zastavit alebo co, alebo je nevyblazneni neviem co si mam mysliet, ci to mam chapat a chovat sa tak usmievavo chapavo? ci?
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

ja som mu vravela ze ina zena by sa vykaslala nanho ale mne zalezi na nom a na nas keby mi nezalezalo tak odidem nie?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ufff, ťažko Ti radiť, najmä keď nevidíme "pod pokrievku"... No,dlhy, alkohol a pod... je cesta do pekla....veľa ľudí ma hypo, úvery, ale ak začne pôsobiť k tomu alkohol je konec....
Určite, by som mu povedala, že buď skončí alebo končím ja...skôr, než by sa prihodilo dieťatko.... Tebe na vás záleží asi viac, než jemu......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať