Zavrieť

Porady

alkoholizmus

dobry den viete midakto poradit ako mam prinutit alebo ako mam dostat priatela na protialkoholicke liecenie? je to neunosne ako zijeme spolu mame uver a on uz ani nevie sa spravat, proste hruza
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kolko ste spolu?...na koho je úver?
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

byvame so svokrovcami teda mi mame vrch a oni maju spodok je to dvojgeneracny dom a podporuju ma v tom ze mu dohovaraju a povedali mi ze ak sa to nezmeni ze zakrocia oni inak a bude mat ze mu daju ultymatum oni
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

sme spolu asi 5a pol roka teda 2 sa poyname a zijeme spolu 3 a pol roka a uver je na oboch pisany tak to muselo byt
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

ja viem ze je tazke poradit ked clovek nepozna celu situaciu ale ten kto ju pozna mi vravi ze but mu dat ultimatu alebo skusit odohnat tych nespratnikou ktory su znama firma viem ze uz v takom comsi bol v predoslom vztahu ale ona si vtedy zacala s jeho kamosom a potom aj on zacal sa flakat kade tade a bol z toho rozchod no vravia mi ze ja ho mozem dostat do spatnych kolaji len ze mam vydrzat a preto mi aj svokrovci povedali ze mi pomozu ako mozu ze ma maju radi a aj ja ich oni su ako moja druha rodina
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no je možné, že iný nebude ...až kým "nedospeje" ak niekedy....dnes sa rozchádzajú dlhoročné vzťahy , manželstvá a nie je v tom len alkohol...proste prestali si rozumieť a pod., ...nebudú do smrti trpieť ....."oslobodia" sa a každý začne inde ...žiť....život krátky, aby sa premárnil....
0 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

ako viem ze sa rozchadzaju aj po 20rokoch ale neviem vazne neviem uvidim co bude musim si s nim sadnut a porozpravat sa ozaj normalne v pohode a uz definityvne nech mi povie co a a ako
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Och jo..sama som ako partnerka uz skoro 22 rokov, a manželka 15.... Láska, tolerancia a občasné zatnutie zubov poznáme i my...prepáč, ale to, že nebol ženatý, má dieťa a iné záväzky znamená pre mňa, že je nezrelý puberťak, navyše sebec.... Rodičia mali zakročiť už dávno...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Návod na odvykačku ....


http://www.mojevideo.sk/video/192d7/...ou_koncim.html
1 0
legaya22 legaya22

legaya22 je offline (nepripojený) legaya22

asi mate vsetci pravdu a asi som aj slaboch nechat ho asi je pravda vsetko co pisete
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať