Zavrieť

Porady

Zena - podnikatelka: ako zacat?

Prijemny dobry den, som zacinajuca zena-podnikatelka. Dozvedela som sa o pomoci zenam-podnikatelam, mam na mysli financnu pomoc granty a podobne v zaciatku podnikania. Vie mi niekto poradit, kde by som podobnu pomoc mohla ziskat, alebo kam by som sa mohla obratit? Ide o sluzby a rada by som ziskala nejake peniaze na vybudovanie zakladneho technickeho zazemia. Dakujem.
Naposledy upravil teleblbies : 16.04.06 at 13:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Barbara43 je offline (nepripojený) Barbara43

    Barbara43
    Pekný deň, dôležitý je zámer - služby je široký pojem ale skúsme. Integra poskytuje rôzne školenia pre začínajúce podnikateľky. Majú sídlo v Bratislave a skús si pozrieť cez INT ich stránku, tam sa dozvieš viacej. Pre začínajúce podnikateľky je možné získať od nich úver do 100 000 možno už aj viac, všetko závisí od zámeru, ktorý predložíš a ich rada to schváli.Ďalej je možné cez banku myslím že IRB získať pre začínajúce podnikateľky úver od 100 000 do milóna. Je tam rýchla návratnosť, čiže splátky sú pomerne dosť vysoké. Sú schopní tento úver vybaviť do 30 dní po predložení všetkých dokumentov. O grantoch neviem - nejaké možnosti určite sú, ale dosť obmedzené. Zelenú v tejto oblasti majú n.o.,o.z. a pod. Vysúšaj, .... prajem Ti šťastnú voľbu.
    Naposledy upravil Barbara43 : 18.04.06 at 04:48

    flora je offline (nepripojený) flora

    flora
    ...cez granty teraz asi moc nie, kedze prave konci programove obdobie, Radim vsak pockat do roku 2007, kedy prave zacina programovacie obdobie a potrva do 2013, cize vzdy na 7 rokov. Teraz uz je vsetko vycerpane. Da sa vsak cez szrb (Slovenská zárucná a rozvojova banka) - www.szrb.sk, alebo skus statnu pomoc, je to vsak dost velka byrokracia.
    Dakujem velmi pekne za informacie. Rada by som sa zapojila aj do grantov, problem vsak je v tom, ze sama asi nebudem schopna projekt vypracovat. Ak by sa niekto nasiel, kto by bol schopny mi poradit, budem vdacna, myslim, ze napisat grant pre EU nie je vobec jednoduche. Predpokladam, ze ma svoje zakonitosti a svoju stukturu, ktoru vobec nepoznam a ani netusim, ci je vobec niekde nejaka metodika.
    Vdaka vam vsetkym

    Zena - podnikatelka: ako zacat?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.