Zavrieť

Porady

zvysenie vyzivneho

moze poziadat matka mojich deti o zvysenie vyzivneho,5 a 8 rocneho syna,ona je nezamestnana a na deti platim po 100eur+poistky..neboli sme manzelia.Dakujem
Naposledy upravil emilka71 : 27.08.14 at 08:47
arizona V
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Soňa K je offline (nepripojený) Soňa K

    Soňa K
    takí malí a už sú ženatí ? Nie je to trestné ? Požiadať môže, súd rozhodne.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Deti rastu,potrebuju toho stale viac. Ak si matka deti preukaze,ze detom treba viac penazi na obzivu moze pozadovat zvysenie vyzivneho.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ziadat moze. ak to vie oddovodnit.
    Deti sa maju podielat na zivotnej urovni rodicov, a ak tvoj prijem je k vyske vyzivneho nepomerny, moze aj uspiet.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    emilka71 tyka sa to mojho priatela,maju neobmedzenu starostlivost a o deti sa dobre stara,ta matka si nehlada vobec pracu a doposial nikde nepracovala a cast penazi,ktore dostava na vyzivne spotrebuje aj na svoje uceli.je to myslim normalne,kedze nema prijem,ale na ukor koho?dakujem
    arizona Toto treba vsetko povedat na sude,sud rozhodne. Obaja rodicia by sa mali rovnako podielat na vyzive deti
    ivka70 Nie rovnako , ale kazdy podla svojich moznosti.
    Ale to, ze matka nepracuje, neovplyvni narok na vyzivne deti .... ak preukaze potrebu a otec ma financne prostriedky. (teda napr otcov cisty prijem za mesiac je 2000 EUR, potom je vyzivne na 2 deti 200 EUR male)
    Kazdopadne emilka, skus is predstavit mat 2 deti, platit za ne cast najomneho, spotreby, osatenie, skolu, stravu a x dalsich veci ...ci by si menila a ci by ti 200 EUR mesacne na to stacilo ....

    Ono sa hovori, nesud druheho, kym si nekracal v jeho topankach ...
    emilka71 sama som bola tak isto na tom,viem o com pisem,len ja som sa snazila dokazat,ze sa viem postarat o svoje deti,aj som to dokazala a su uspesni.vyzivne som nedostavala,kedze som mala manzela,akeho som mala.tento pan o ktorom som pisala,je pravy opak,ale tak to byva na svete,ked si poctivy ,neoplaca sa to.Dakujem za odpoved...pekny den prajem
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.