Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Táto stála 1700€ a dvierka sú striekané:
    A tu je moja:
    http://www.porada.sk/t238649-ake-su-...-na-mieru.html
    Naposledy upravil Peggynka : 08.09.14 at 19:54
    IMG_20140503_163217.jpg  
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gerdoslava Prosim ta a kde si si ju dala robit?
    buchač Nemôžem si pomôcť...
    ALE
    Tie horná dvierka sa otvárajú smerom k stropu, tak je ?
    Podľa mňa je to len o dizajne...

    Praktičnosť ostala niekde za dverami dizajnéra/ov, nakoľko je to teraz módny trend...akože IN.
    Peggynka O tri ulice ďalej,mladý chalan zmákol.To je synova,ja mám iný štýl,tiež novú.Moja bola drahšia o 100€ Mám ju tu niekde...
    Peggynka Buchy,to máš jedno,"nevesta" do horných skriniek nedosiahne...má za rohom ikeácky hokerlík a vlastne je to dobré tak,že sa to neotvára do strán
    lujza.j peggy je parádna....keby ja za takú cenu aj sa dám nahovoriť na výmenu kuchyne.....
    Gerdoslava ano je velmi pekna a jednoducha..a evidentne za dobru cenu...
    jelalim Peggynka, velmi pekna kuchynka.
    Peggynka Celý ten byt je taký...moderný,ja radšej taký "sedliacky" štýl,však kukni na link (lepšie sa v tom cítim)
    lujza.j sú pekné tieto moderné...ale ja tiež mám rada taký dych "útulnosti"...
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    "Mozete mi poradit ci je cena za tuto kuchynu 2500 eur optimalna alebo pridraha? Kuchyna je bez spotrebicov.Vdaka"


    ak je z papiera,tak je predražená.ak je vykladaná zlatom a diamantami,tak je lacná.
    p.s.aká otázka,taká odpoveď

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    ...ťažko ohodnotiť, lebo nevidíme z akého materiálu kuchyňa je (dvierka či sú mat alebo lesk), aké kovania sú použité, rohové skrinky či majú vysúvací mechanizmus a pod. Môžem iba napísať, že ja som si kupovala novú kuchyňu z Decodomu a to v akciovej cene. Mám ju do písmena U a vyšla mňa 3200€ bez spotrebičov.
    Čiže môj komentár ber iba na porovnanie.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gerdoslava Kuchynu si davam robit na mieru v stolarskej firme,dvierka budu matne, pracovna doska bude betonova, rohove skrinky budu mat vysuvaci mechanizmus a kovania blum. dakujem za tvoj nazor.
    buchač Osobne by som aj rád vedieť, čo je potrebné chápať pod pojmom..." betónová pracovná doska ".
    Gerdoslava je to pracovna doska z liateho dizajnoveho betonu.
    Peggynka To bude asi tá položka,čo navýšila cenu
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Gerdoslava (Dnes 19:49) Kuchynu si davam robit na mieru v stolarskej firme,dvierka budu matne, pracovna doska bude betonova, rohove skrinky budu mat vysuvaci mechanizmus a kovania blum. dakujem za tvoj nazor.

    podla mna cena je uplne v pohode

    len ja osobne by som tie gombikove uchytky vymenila za nejake podlhovaste, lebo otvarat skrinky dvoma rukami naraz mi pride maximalne neprakticke
    Gerdoslava ano tie uchytky budu ucite ine,neviem preco dal na navrh taketo.,vybrala som podlhovaste.
    Dakujem za tvoj nazor.
    misoft ...lebo v programe nemal model podlhovastých.....

    Mozete mi poradit ci je cena za tuto kuchynu 2500 eur optimalna alebo pridraha? Kuchyna je bez spotrebicov.Vdaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.