Zavrieť

Porady

Liečba akné

Moja dcéra má hrozne problematickú pleť, lieči ju kožná lekárka, no zlepšenie žiadne. Neviete poradiť nejakého dobrého odborníka na tento problém? Prípadne aj nejaké domáce recepty? Vďaka.
Usporiadat
Lance Lance

Lance je offline (nepripojený) Lance

katalóg Pozri príspevok
Ako dlho si takto udržuješ svoju pleť?
niekoľko málo mesiacov (2-3) ... teraz som bol týždeň chorý a práve mi masť došla, takže som si po ňu nebol a akné sa mi neurobilo za ten týždeň skoro žiadne ... čiže budem postupne znižovať dávky a dávať si masť len na problematické miesta, kde sú ešte jazvičky a tak ... ak by to bolo nebezpečné, tak by ma na to kožný určite upozornil, keďže tú masť mi vydáva práve on
stravu som nemusel po užívaní mastičky vôbec nijako upravovať
0 0
macacko macacko

macacko je offline (nepripojený) macacko

ja som ešte ako 22 ročná mala strašné akné. az sa kolegyna naštvala a objednala ma ku kozmeticke. odtrpela so si 3 návštevy, pri ktorých mi to tých zapálených pupákov pichala normálnou lekárskou ihlou a odporučila mi aknestop pletovu vodu a denný krém od Ryor. A pomohlo. tak skúste. asi nie vo všetkých lekárňach to dostať a v Tevos drogeriach.
0 0
monicka7299 monicka7299

monicka7299 je offline (nepripojený) monicka7299

Ja som mala od 15 r. akné a brutálne vyrážky, ktoré som mala po celej tvári -zápaly podkožné a rôzne..... Chodila som na korektívnu dermatológiu, laser, hormonálne tabl., čistenie aj chemické aj mechanické a nič......nič...nič... až minulý rok som sa nejako náhodou dostala ku značke a výrobkom .....na tvári nemám nič..... dokonca microdermálna sada mi zlepšuje stav rozšírených pórov. Momentálne môj syn má 15 rokov a začali sa mu robiť akné, tak som mu nasadila prípravky na akné a výsledok je fantastický..... ,moja sesternica mala totál vredy, suchú, citlivú pleť a 43 rokov a už nemá... .....
Naposledy upravil Chobot : 12.10.11 at 15:30
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

monicka7299 Pozri príspevok
Ja som mala od 15 r. akné a brutálne vyrážky, ktoré som mala po celej tvári -zápaly podkožné a rôzne..... Chodila som na korektívnu dermatológiu, laser, hormonálne tabl., čistenie aj chemické aj mechanické a nič......nič...nič... až minulý rok som sa nejako náhodou dostala ku značke a výrobkom .....na tvári nemám nič..... dokonca microdermálna sada mi zlepšuje stav rozšírených pórov. Momentálne môj syn má 15 rokov a začali sa mu robiť akné, tak som mu nasadila prípravky na akné a výsledok je fantastický..... ,moja sesternica mala totál vredy, suchú, citlivú pleť a 43 rokov a už nemá... .....
Monicka, účelom porady je poskytovať bezplatné rady a návody a nie robiť si reklamu na svoju podnikateľskú činnosť. Navyše spôsob, akým prezentuješ úžasné vlastnosti výrobkov, ktoré predávaš, je ošúchaná. Snáď mi nechceš tvrdiť, že tie tvoje výrobky pomáhajú všetkým bez rozdielu a sú tak úžasné.

V budúcich príspevkoch sa prosím sústreď na odborné rady, nie na lacnú reklamu tvojich produktov. Všetci vieme, že existujú kozmetické firmy ako Avon, Oriflame, a podobné tvojej, netreba to zdôrazňovať, že len tie tvoje pomáhajú.
0 0
monicka7299 monicka7299

monicka7299 je offline (nepripojený) monicka7299

OK ...to je moja skúsenosť .... nič iné mi nepomohlo a nepísala som to za účelom zisku ale ako radu.... Ďakujem za pochopenie.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
spolužiačka mi hovorila,že tiež mala taký problém...
umývala si postihnuté miesta odvarom z púpalkoy (kúpila si čaj, urobila odvar a vlažným potierala postihnuté miesta) povedala,že jej to pomohlo ako nič iné...
0 0
rebekasun rebekasun

rebekasun je offline (nepripojený) rebekasun

Ja som na akne brala lieky a maste od koznej lekarky, aj som sa preliecovala 2 roky tetracyklinom ... to bolo kedysi ... nepacilo sa mi ze takto musim do seba cpat chemiu, so slabym a docasnym ucinkom ... este som vyskusala aj antikoncepciu diane - plet som mala ako babetko - nadhernu ... ale tiez som sa chcela vyhnut chemii, tak som s tym prestala a akne sa vratilo. mam uz po tridsiatke a vselico vyskusane. teraz pouzivam sirove mydlo (druhy mesiac) - ucinok je vyborny, aj ked babetkovska plet to zatial nie je. Verim ze k vycisteniu pomohlo aj pitie mlieka z kombuchy - vraj to cisti telo zvnutra. Poznam dievcinu ktora mala akne toho najhorsieho stupna - laicky ohodnotene - a jej pomohli okrem liekov aj vodne posty. Tak hadam to niekomu pomoze ...
0 0
lenak lenak

lenak je offline (nepripojený) lenak

Na základe vlastnej skúsenosti doporučujem umývať tvár iba teplou vodou, nepoužívať často mydla, ak tak s obsahom síry, vyvarovať sa sladkostí a alkoholu, obmedziť prísun tukov, cukrov a pálivých jedál. Jesť veľa ovocia a zeleniny, dodržiavať pravidelný a výdatný spánok a správny pitný režim. Tvár ošetrovať prírodným bylinným prípravkom Zheng4 akné, na zaciatku 2 - 3 krát denne podľa rozsahu akné , veľmi rýchly účinok.
0 0
wellnesska wellnesska

wellnesska je offline (nepripojený) wellnesska

u mna akne sposobovali prave kvasnice, ja by som doporucila spravit si najskor test na neznasanlivost (nie alergiu) potravin a tak vie predist tvorbe akne ak dodrzis stravovaci plan, aj moja znama sa liecila kvasnicami, ale problem sa jej len zhorsil, preto sa najskor radsej otestuj, kupis ho v lekarnach alebo na internete, food detective sa to vola
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

si robíš reklamu? odkaz na ten test si už písala v niekoľkých príspevkoch.
vyzerá to na hotový liek na všetko, že by? http://www.food-detective.sk/
0 0
marcodelaisla marcodelaisla

marcodelaisla je offline (nepripojený) marcodelaisla

Ahoj,
ja som mal akne od svojich asi 15 rokov, teraz mam 33. Bola to tá najťažšia forma hnisavých abscesov z ktorých pri pri vytláčaní striekal hnis. Fakt hnusné. Pred pol rokom mi kožná lekárka predpísal izotretinoin, ktorý som bral 17 týždňov (každý deň jednu tabletku). Fakt náročná liečba. Schne Vám pri tom pokožka, praskajú pery, vypadávajú vlasy, a máte bolesti celého tela, dokonca aj anemiu. Pozor u žien riziko narodenia degerovaného dieťaťa v prípade otehotnenia. Fakt náročné vydržať.Teraz mám tvár ako bábika. Ani stopy po akné. Prestante už platiť za voľnopredajné prípravky. Sú to nezmysly. Ja som za tie roky minul na nich strašne veľa. Chodte za odborníkom dermatológom. A máte po probléme.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marcodelaisla Pozri príspevok
Ahoj,
ja som mal akne od svojich asi 15 rokov, teraz mam 33. Bola to tá najťažšia forma hnisavých abscesov z ktorých pri pri vytláčaní striekal hnis. Fakt hnusné. Pred pol rokom mi kožná lekárka predpísal izotretinoin, ktorý som bral 17 týždňov (každý deň jednu tabletku). Fakt náročná liečba. Schne Vám pri tom pokožka, praskajú pery, vypadávajú vlasy, a máte bolesti celého tela, dokonca aj anemiu. Pozor u žien riziko narodenia degerovaného dieťaťa v prípade otehotnenia. Fakt náročné vydržať.Teraz mám tvár ako bábika. Ani stopy po akné. Prestante už platiť za voľnopredajné prípravky. Sú to nezmysly. Ja som za tie roky minul na nich strašne veľa. Chodte za odborníkom dermatológom. A máte po probléme.
už som o tom počula, že je to "zázrak" a že tomu predchádza aj odber krvi.
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

lenak Pozri príspevok
Na základe vlastnej skúsenosti doporučujem umývať tvár iba teplou vodou, nepoužívať často mydla, ak tak s obsahom síry, vyvarovať sa sladkostí a alkoholu, obmedziť prísun tukov, cukrov a pálivých jedál. Jesť veľa ovocia a zeleniny, dodržiavať pravidelný a výdatný spánok a správny pitný režim. Tvár ošetrovať prírodným bylinným prípravkom Zheng4 akné, na zaciatku 2 - 3 krát denne podľa rozsahu akné , veľmi rýchly účinok.
Upraviť stravu určite ano,môžete prípadne aj probiotiká,ale mydlo skôr opatrne,saponáty príliš vysušuju,nie sú vhodné,a ani sírové mydlo nie je vhodné,síra je komedogénna,čiže podporuje tvorbu komedonov.Prípravkov na ošetrovanie je dosť,každý si môže vybrať.Ale hlavne neexperimentujte s vlastnou tvárou,máte ju len jednu a nedá sa vymeniť.
0 0
klarka153 klarka153

klarka153 je offline (nepripojený) klarka153

Už asi 3 roky mám problémy s akné.Navštevujem aj kožnú lekárku ale nič mi nepomáha :/ Neviete o niakom účinnom prostriedku proti akné?
Prosím poradte mi:
Po červenej vyrážke sa mi na tvári objaví fialová jazva,neviete či po nejakom časve jazvy zmiznú?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

skús pulzné svetlo v nejakom kozmetickom salóne
http://www.google.sk/search?q=pulzn%...ient=firefox-a
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nezakladaj nové témy, používaj vyhľadávač.http://www.porada.sk/t25111-liecba-akne.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aj tu je xy tém:http://www.porada.sk/search.php?searchid=330891
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

kopretinka Pozri príspevok
skús pulzné svetlo v nejakom kozmetickom salóne
http://www.google.sk/search?q=pulzné...ient=firefox-a
Pulzné svetlo na popísaný problém nepomôže,pulzné svetlo je vhodné hlavne na zapálenú formu akne.
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

klarka153 Pozri príspevok
Už asi 3 roky mám problémy s akné.Navštevujem aj kožnú lekárku ale nič mi nepomáha :/ Neviete o niakom účinnom prostriedku proti akné?
Prosím poradte mi:
Po červenej vyrážke sa mi na tvári objaví fialová jazva,neviete či po nejakom časve jazvy zmiznú?
Učinných prostriedkov proti akne je množstvo.Treba len maličkosť a síce správny výber pre toho konkrétneho človeka.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Na problematickú pleť sú predsa vynikajúce kvasnice, ale pravé trenčianske droždie - nie sušené chemicky upravované, mŕtve. Aj veľa čerstvých jesť vo forme pomazánok, ale si robiť aj často masku na tvár: rozmiešať čerstvé kvasnice s pár kvapkami mlieka.
A hlavne nevytláčať čierne bodky, chodiť veľa von po lese (nie po meste). Nadstaviť tvár aj teraz zimnému slnku a opáliť tvár.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať