Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No to som rád, že už viem kde je sever. A ďakujem za výklad z okultizmu. To je pre mňa španielska dedina.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

marjankaj
No to som rád, že už viem kde je sever. A ďakujem za výklad z okultizmu. To je pre mňa španielska dedina.
Možno sú to aj zázračné čísla. Nebyť ich, tak si zas rok nepokecáme
0 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

bettylou
zdravím, pekný večer vie niekto, aká skladba hrá pri začiatku a konci rozprávky Kremienok a Chocholúšik? chceli by sme ju nacvičiť, ale potrebovali by sme originál. vďaka
Vola sa to cestu znam jen ja a spieva to karel gott vid video od zabinky a ked si to das do googlu najdes aj karaoke text aj mp3
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Petra Nová
pavol54
Petra Nová
no, mala som tu už rôzne mená, štvorku by som tiež prežila, aj keď ju ako číslo veľmi nerada...
voľakedy na východe sa hovorilo jedna veľa dve akurát, trojka málo ale čo na štvorku neviem(no myslelo sa štamperlu)
v okultných (pa)vedách je štvorka symbolom smrti...bŕŕŕ! v normálnom živote znamená asi stoličku z profilu postavenú na hlavu... nemyslím zub
To som nevedela. Kto by videl horoskop vzniku SR, tak tam máme samé štvorce, čo nie je vôbec dobré. CZ trojuholníky.
Možno sa všetky štáty sveta dnes už o astrológiu zaujímajú, je to verejne známe, iba my sme nejakí oneskorení. Politickí diletanti., čo tam vtedy sedeli. Naši južní susedia využívajú všetky možné páky, aj na obrady pozývajú dalajlámu. Aj tu sa na Slovensku vytvárali mandalu a potom skončila v toku Dunaja.
Alebo to niekto u nás vedome blokuje.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pôjde dobrý slovenský cyklus v STV. Ale nebude zaradený v hlavnom programe. My sa nevieme predať ani sami sebe.
http://kultura.sme.sk/c/7573017/zeny...vs.html?ref=cl
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54
korela
pavol54
lujza.j
palino nechodím tu nikam roky...a vždy ma zato džubeš....ak niečo iba výnimočne....
a práve že máš chodiť ale nikto nehovorí že do tých zahraničných to je potom jedno či u nás alebo v cudzine vždy to skončí v jednom vačku(čiže bezodnom vreci)
Ja stále nerozumiem, prečo u nás nie je dávno vytvorená sieť obchodov s domácimi produktmi, ako si to vytvorili v Maďarsku. Či už na družstevnom alebo inom základe.
Takto je človek nútený stále chodiť iba do ponuky, ktorá je, čiže do sietí.

Človek si môže vo svojom okolí kupovať ako domáce produkty akurát tak domáce vajíčka. Ale aby niekto za nimi meral cestu zo stredu mesta na perifériu hlavne vo väčších mestách, je trochu neúnosné. A z okrajových častí mesta chodiť na centrálne trhovisko, kde je tovar i tak pomiešaný aj tovarom z veľkoobchodov, pomaly nemá cenu. Istota je iba vlastná úroda.
Ale nejaké lastovičky s debničkovými produktmi sú už tu. Pre mňa ďaleko. Je to kamenný obchod. Úprimne závidím, kto pri nich dostupne býva.
je na rozhodnutí vedúcich predajní COOP -u, či budú predávať zeleninu od malých producentov v okolí, takže načo vytvárať nové štruktúry( lenže to musia mať zabehnutý systém s miestnymi pestovateľmi ) Ďebničkový predaj je na 50% marketingový ťah na predaj toho istého čo nájdeš v regáloch predajní
Mýliš sa Pavliku , toto nie je na rozhodnutí vedúcich predajní... Dodávateľsko-odberateľské vzťahy sa riešia na inej úrovni...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Oliwa
pavol54
korela
pavol54
lujza.j
palino nechodím tu nikam roky...a vždy ma zato džubeš....ak niečo iba výnimočne....
a práve že máš chodiť ale nikto nehovorí že do tých zahraničných to je potom jedno či u nás alebo v cudzine vždy to skončí v jednom vačku(čiže bezodnom vreci)
Ja stále nerozumiem, prečo u nás nie je dávno vytvorená sieť obchodov s domácimi produktmi, ako si to vytvorili v Maďarsku. Či už na družstevnom alebo inom základe.
Takto je človek nútený stále chodiť iba do ponuky, ktorá je, čiže do sietí.

Človek si môže vo svojom okolí kupovať ako domáce produkty akurát tak domáce vajíčka. Ale aby niekto za nimi meral cestu zo stredu mesta na perifériu hlavne vo väčších mestách, je trochu neúnosné. A z okrajových častí mesta chodiť na centrálne trhovisko, kde je tovar i tak pomiešaný aj tovarom z veľkoobchodov, pomaly nemá cenu. Istota je iba vlastná úroda.
Ale nejaké lastovičky s debničkovými produktmi sú už tu. Pre mňa ďaleko. Je to kamenný obchod. Úprimne závidím, kto pri nich dostupne býva.
je na rozhodnutí vedúcich predajní COOP -u, či budú predávať zeleninu od malých producentov v okolí, takže načo vytvárať nové štruktúry( lenže to musia mať zabehnutý systém s miestnymi pestovateľmi ) Ďebničkový predaj je na 50% marketingový ťah na predaj toho istého čo nájdeš v regáloch predajní
Mýliš sa Pavliku , toto nie je na rozhodnutí vedúcich predajní... Dodávateľsko-odberateľské vzťahy sa riešia na inej úrovni...
NEMÝLIM VIEM väčšie predajne majú právo nakupovať pestovateľské prebytky od fyzických osôb. Ale môže to byť asi usmernené jednotlivých riaditeľstvách jednôt
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Neviem, či sa patrí prerušiť vašu debatu ale nedalo mi prispieť týmto videom: niečo to pripomína, ale čo?
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ahojte, prajem Vám krásny nový rok
9 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No nazdar! Že si sa aj ozvala!


I tebe.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nebudem v tejto noci dobre spať. Tak ma rozčúlilo že som sa nedozvedel preklad anglického výrazu "deep troath" admin vymazal
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://planefinder.net/ ekologický postrach, Európa celá červená, a iné exponované miesta
https://dennikn.sk/11241/slovensky-p...mizol/?ref=tit
http://aktualne.atlas.sk/cierny-tyzd...ko/spolocnost/
Naposledy upravil korela : 06.01.15 at 19:53
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Nebudem v tejto noci dobre spať. Tak ma rozčúlilo že som sa nedozvedel preklad anglického výrazu "deep troath" admin vymazal
Nuž troath je blbosť - iba ak throat - ale to už so spojením deep zasahuje do oblasti XXX....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

korela
Petra Nová
v okultných (pa)vedách je štvorka symbolom smrti...bŕŕŕ! v normálnom živote znamená asi stoličku z profilu postavenú na hlavu... nemyslím zub
To som nevedela. Kto by videl horoskop vzniku SR, tak tam máme samé štvorce, čo nie je vôbec dobré. CZ trojuholníky.
Možno sa všetky štáty sveta dnes už o astrológiu zaujímajú, je to verejne známe, iba my sme nejakí oneskorení. Politickí diletanti., čo tam vtedy sedeli. Naši južní susedia využívajú všetky možné páky, aj na obrady pozývajú dalajlámu. Aj tu sa na Slovensku vytvárali mandalu a potom skončila v toku Dunaja.
Alebo to niekto u nás vedome blokuje.
Vrátim sa k symbolike čísel. Je pravda, že číslo 4 je spájané so smrťou, nehodou, rozkladom, teda s nič radostným. Ale ako mnohé, má aj ďalšie významy. Reprezentuje silu, tvorbu, ale aj vybavenosť pre život - zručnosť a praktickosť. To som sa dozvedela, keď som z dlhej chvíle čítala čáry - máry numerológie. Čítať o astrológii a pôsobení planét je pre mňa prináročné, tak neviem, či tie štvorce v dátume vzniku SR sú zlé, ale ak o nich píšeš, tak asi áno. Ja by som k tomu len doplnila, že v dátume vzniku republiky je málo rôznych číslic a priveľa opakujúcich sa. Tri 1, dve 9 a jedna 3. Takže, príliš veľa egoizmu a dzurindovského vajatania, dve 9 síce by mohli byť zárukou, že vieme, ako na to, ale izolovaná 3 všetko zahrčká. A sme tam kde sme. Ešte šťastie, že rodné číslo republiky je 6, a to je dobré číslo, ale aby sme sa príliš netešili, 6 vznikla z 24, a tá symbolizuje sklamanie a rôzne nepríjemnosti. Nuž nadrieme sa ešte v tejto našej milej republike.
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pár slov mojej drahej jankovičovej. Netrucuj a zaraď sa! U mňa máš dvere vždy otvorené. Ale keď nie, tak nie, dvojička dankovičová čaká.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

korela
Pôjde dobrý slovenský cyklus v STV. Ale nebude zaradený v hlavnom programe. My sa nevieme predať ani sami sebe.
http://kultura.sme.sk/c/7573017/zeny...vs.html?ref=cl
Konečne, že sme sa rozhýbali. Pozerala som dokument o Lokvencovej a teším sa na ďalšie.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
Nebudem v tejto noci dobre spať. Tak ma rozčúlilo že som sa nedozvedel preklad anglického výrazu "deep troath" admin vymazal
Nuž troath je blbosť - iba ak throat - ale to už so spojením deep zasahuje do oblasti XXX....
No však som hovoril že nebudem môcť spať že viem menej ako trinástka
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Domnievam sa, že to môže byť vhodné a nielen o tomto čase. Mne sa raz pokľzli nohy na zasneženom chodníku, pod ktorým bol ľad, v sekunde som sedela na zemi so strašnou bolesťou celého vrchu hlavy. Iba som čakala, čo bude nasledovať. Predpokladám, že pri páde mozog "vyletel" hore. Na ulici nikto, syn ešte na ZŠ sa motal 50 m za mnou. Vždy lepšie v tomto prípade, keby predo mnou. Chodník som nepoznala, mal veľký priečny sklon. Potom som sa pozbierala. Takže tie zimné pády nie sú iba o zápästiach, nohách, a pod.
http://aktualne.atlas.sk/video-ako-c.../zaujimavosti/

Naposledy upravil korela : 06.01.15 at 21:46
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A ešte, či až tak na Zemi potrebujeme nutne ohňostroje. Vyhodené peniaze a ekológia. http://aktualne.atlas.sk/video-pozri.../zaujimavosti/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jedna stará tu točí o rozhýbaní sa...dokonca s číslami narába...taký deep throat by jej ústa snáď aj zapchal.
Kua, ale tu ide o iné čísla, ktoré jedna skuená strana oddrbáva šej haj rózi...
Jeden sa už aj pomaly bojí otvoriť noviny, že čo nové - že aké ojesexovačky nám zasa pripravili.

Policajti vám už diaľničnú známku neskontrolujú. Jedine s doprovodom
http://aktualne.atlas.sk/policajti-v...tm_campaign=hp

Stačí si prečítať diskusiu, je tam dosť pádnych argumentov...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať