Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

tie krizence madarinok, to je des, ja to nekupujem, ked kupi muz, len vytlacam stavu, inak nemam nervy si na tom znicit nechty.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggy ja lubim aj tieto.... http://www.sedi-fruits.at/druh-tovaru/satsuma
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak som prala v tom geliku z Lindliku. Biele pradlo. Vypralo to, ale vona absolutne ziadna. Dala som cely vrchnacik.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Avivažku si dala nejaku...ani z vonou to netreba prehaňat.....moja mati...mala zachvaty kasla vzdy ked sa zakryla s dekou co vonala od avivaze
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ja do bieleho nedavam ziadnu avivaz, len do farebneho, aj to davam taku doma vyrobenu z octu a vonneho oleja. nevadi, doperiem s tym, vraj prasok vonia viac, ako gel
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Robila som domacu avivaz...decko ma s tym pohnalomusim to dajako pominat...ze jej to smrdi....
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Avivažku si dala nejaku...ani z vonou to netreba prehaňat.....moja mati...mala zachvaty kasla vzdy ked sa zakryla s dekou co vonala od avivaze
Keď je veterné počasie, nikdy nedávam aviváž už roky, vietor bielizeň pekne zmäkčí. Platí to pre všetko, čo visí vonku. Čím menej chémie, tým lepšie. A všetko čo periem plácham ešte 2x. Aj čo sa suší vnútri, resp. v bezvetrí, nedávam aviváž všade. Chémia a zlodej peňazí.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://carujeme.cz/domaci-vonava-avivaz/....skusala som tu s kondicionerom
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vonku nesusim uz roky.....kopec prachu vzdy na balkonovej parapete....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Viem, že vyrábaš eko, bio ..., u mňa je to otázka už iba času.
Z linku sa mi zapáčil ten bazén na záhradu, síce sa pod ním zničí trávnik, ale niečo menšie počas horúčav by sa zišlo. Moja známa má nadzemný a je po 70-ke, celé leto pláva. Stačí.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

terezyk
A máte to právne ošetrené (keby jenna zomrela) , kto bude dediť ?????????????
terezyk
Myslíš , že suka by prvá zomrela ? (a či skapala ?? )
Drienkovaa, mojej krásnej bišoničke som prečítala tvoje príspevky, vraj ťa mám pekne pozdraviť. "Pekne" vraj za to, že si na ňu vždy spomenieš. Mám ti tlmočiť aj to, že mamonárka sa nikdy nezaprie. O dedení sa ti sníva? Zabudni, pred tebou sa nechystá odísť do psieho nebíčka! Na adopcie si zabudla! Do našej mini-rodiny ideme adoptovať malé bišončatá-Blíženčekov, koncom mája. To len, aby si bola informovaná.

Mám ti pripojiť link na tvojho kamaráta Rudka Vaského, ktorý sľúbil Monči Flašikovej –Beňovej, že nebude nadávať celebritám na tohoročnom opernbále.

Sľub splnil a s hŕstkou svojich fanúšikov pred divadlom ďakoval účastníkom bálu slovami: "Vaše Blahorodia, ďakujeme za charitu!"
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
Hej,Lui,to sú tie,čo schudli - odstáva im koža...len to,že to všetko predávajú ako mandarínky
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

No nedaj to sem!
Bichon tričko.jpg  
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
lujza.j
Hej,Lui,to sú tie,čo schudli - odstáva im koža...len to,že to všetko predávajú ako mandarínky
Nie...toto nie su oňe...ja som poslednu bedinku 3 kg taku nepodarenu kupila mali to by klementiny a tam miš-maš....suche skoro vsetky boli....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Peggynka
lujza.j
Hej,Lui,to sú tie,čo schudli - odstáva im koža...len to,že to všetko predávajú ako mandarínky
všetko to patrí pod mandarínky,je to odroda mandarínky....aj jablká majú rôzne odrody a furt je to jablko....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE="kopretinka"]
Peggynka
všetko to patrí pod mandarínky,je to odroda mandarínky....aj jablká majú rôzne odrody a furt je to jablko....
...jedna odroda jablk je ..." tyblko " ...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Petra Nová
No nedaj to sem!
aspon by na to tricko capli psa s dopigmentovanym nufakom .
0 1
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Decko má odtiaľ zopár tričiek - sú pekné, vtipné a kvalitné
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

to je mozne, ale toho bisonika mohli dat lepsieho
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať