Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Kvaka
Taiko, ja striedmo, ako vždy. Včera kúsok môjho kváskového chleba, k tomu zvolenskú bryndzu a trošku domácej údenej slaninky, niečo ako bryndzové halušky bez varenia.
Hmmm, same dobroty, tak z toho by nemali byt take prapodivne sny
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Buchač, aký príklad??? Ja si sny nevyberám.
Prečítaj tému a pochopíš....že si prču robím..
Ale ako zvyknem vravievať...mne je jedno.

Tie sny si predsa nik nevyberá.
Ja zvyknem zaspávať s myšlienkami na pekné veci...alebo si v duchu premietam, čo a ako budem robiť na chalupe.
Zaspím jak malé decko...akurát je jeden problém v noci...jeden "pán" ma vždy zobudí, že ho niečo tlačí...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Zážitky v istom zdravotníckom zariadení, kde som bola tento týždeň, sa iste podpísali pod moje sny. Samé bledé a smutné tváre, želám im len, nech im dá pán Boh ešte kus dobrého zdravia.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Kvaka
Zážitky v istom zdravotníckom zariadení, kde som bola tento týždeň, sa iste podpísali pod moje sny. Samé bledé a smutné tváre, želám im len, nech im dá pán Boh ešte kus dobrého zdravia.
Obavam sa ze pan boh s nasim zdravim nema spolocne zhola nic
0 1
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ale taiko, ja o iných pacientoch hovorím.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Kvaka
Ale taiko, ja o iných pacientoch hovorím.
Kvaka, som presvedceny, ze kazdy je pacientom svojim pricinenim. Boh s tym fakt nema nic spolocne, aj ked mnohi by si to radi mysleli
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

taiko
Kvaka
Ale taiko, ja o iných pacientoch hovorím.
Kvaka, som presvedceny, ze kazdy je pacientom svojim pricinenim. Boh s tym fakt nema nic spolocne, aj ked mnohi by si to radi mysleli
...Tai, nie vždy platí, že si každý môže za svoje choroby
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
evuš
taiko
Kvaka
Ale taiko, ja o iných pacientoch hovorím.
Kvaka, som presvedceny, ze kazdy je pacientom svojim pricinenim. Boh s tym fakt nema nic spolocne, aj ked mnohi by si to radi mysleli
...Tai, nie vždy platí, že si každý môže za svoje choroby
...ja som presvedceny, ze hej, ale to je asi vec svetonazoru
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
evuš
taiko
Kvaka
Ale taiko, ja o iných pacientoch hovorím.
Kvaka, som presvedceny, ze kazdy je pacientom svojim pricinenim. Boh s tym fakt nema nic spolocne, aj ked mnohi by si to radi mysleli
...Tai, nie vždy platí, že si každý môže za svoje choroby
...ja som presvedceny, ze hej, ale to je asi vec svetonazoru
...povedz tým malým stvoreniam, čo sa narodili už s nejakým pľuhavstvom.
Len mi netvrď, že za to môžu rodičia svojím neuvedomelým správaním...(drogy, chlast, dedičnosti neriešim)..
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Aha noze pomozme chlapikovi.

tu je peticia za jeho prepustenie
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...says-lash.html
tu trosku popisuju jeho pribeh
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...says-lash.html

V principe dostal 1000 ran za to ze "napadol" islam. Nuz a teda mu rany rozdavaju kazdy piatok po 50 ran po 20 tyzdnov
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
evuš
taiko
Kvaka
Ale taiko, ja o iných pacientoch hovorím.
Kvaka, som presvedceny, ze kazdy je pacientom svojim pricinenim. Boh s tym fakt nema nic spolocne, aj ked mnohi by si to radi mysleli
...Tai, nie vždy platí, že si každý môže za svoje choroby
...ja som presvedceny, ze hej, ale to je asi vec svetonazoru
...povedz tým malým stvoreniam, čo sa narodili už s nejakým pľuhavstvom.
Len mi netvrď, že za to môžu rodičia svojím neuvedomelým správaním...(drogy, chlast, dedičnosti neriešim)..
nechaj tak buchy. Hovorim, ze to je vec svetonazoru. rodicia s tym nemaju nic spolocne
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Kvaka
Mne sa dnes tiež snívali prečudesné sny. Najprv som manipulovala s nejakou tvárou, ktorá ale patrila mŕtvemu, upravovala som tú tvár, aby sa usmievala a potom môjho psa napadla nejakú túlavá mačka a poškriabala ho medzi ušami na temene. Videla som dve ranky.
Podvedome ,instinktivne by si chcela zmenit nieco vo svojom zivote,trapi Ta to,unavuje aj mas mozno strach...bud sa to neda zmenit,alebo este neprisiel ten spravny cas...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kvaka
Taiko, ja striedmo, ako vždy. Včera kúsok môjho kváskového chleba, k tomu zvolenskú bryndzu a trošku domácej údenej slaninky, niečo ako bryndzové halušky bez varenia.
Slaninku nesmieš večer
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
Kvaka
Ale taiko, ja o iných pacientoch hovorím.
Kvaka, som presvedceny, ze kazdy je pacientom svojim pricinenim. Boh s tym fakt nema nic spolocne, aj ked mnohi by si to radi mysleli
Ja sledujem tvoje prispevky, tykajuce sa viery. Ak si neveriaci, nechaj tak, nemusis ludi ineho zmyslania presviedcat o svojej pravde. Niekedy mi to uz pripomina tych s novinkami pod pazuchou , co otravuju pri dverach.
Naposledy upravil alaya1 : 05.03.15 at 16:05
2 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taiko
som presvedceny, ze kazdy je pacientom svojim pricinenim. Boh s tym fakt nema nic spolocne, aj ked mnohi by si to radi mysleli
hej? a ako si privodil nádor na mozgu môj známy? športuje a zdravo sa stravuje........
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
Kvaka
Taiko, ja striedmo, ako vždy. Včera kúsok môjho kváskového chleba, k tomu zvolenskú bryndzu a trošku domácej údenej slaninky, niečo ako bryndzové halušky bez varenia.
Slaninku nesmieš večer
Naozaj? Mne by sa ťažko spalo, keby mi v žalúdku vŕzgali hladošové husle..... A keď je tam plno, tak je ticho.....
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
misoft
Peggynka
Kvaka
Taiko, ja striedmo, ako vždy. Včera kúsok môjho kváskového chleba, k tomu zvolenskú bryndzu a trošku domácej údenej slaninky, niečo ako bryndzové halušky bez varenia.
Slaninku nesmieš večer
Naozaj? Mne by sa ťažko spalo, keby mi v žalúdku vŕzgali hladošové husle..... A keď je tam plno, tak je ticho.....
Ked je tam plno...tak nie je ticho....vŕzga Ti inde
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Inde môže, ale v bruchu ticho musí byť....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Peggynka
Kvaka
Taiko, ja striedmo, ako vždy. Včera kúsok môjho kváskového chleba, k tomu zvolenskú bryndzu a trošku domácej údenej slaninky, niečo ako bryndzové halušky bez varenia.
Slaninku nesmieš večer
Naozaj? Mne by sa ťažko spalo, keby mi v žalúdku vŕzgali hladošové husle..... A keď je tam plno, tak je ticho.....
no najlepšie sa spinká s plným bruškom
ale takto sa aj najlepšie kilečká priliepajú tam,kde nechceme
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Možno niekto priberá - ja (našťastie) nie.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať