Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

potesilo.

Autistické dievča z Prešova bude vystavovať v múzeu Andyho Warhola

http://presov.korzar.sme.sk/c/765508...#ixzz3SBlv5HdK
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

drienkovaa
Petra Nová
Postrehy zo života:
Moja poraďácka láska sa tu dlhší čas neobjavila. Kto ho vie, čo je za tým, robím si starosti! Ja zas zabúdam na jankovičovú, fakt mi akosi vyfučala z hlavy... musím to napraviť. SMS už letí!
Aspoň keby si neklamala !!!
Ale ba, keď ty tak robíš, myslíš že každý!? Ty máš čo spoločné s jankovičovou???

Napísala som mojej drahej priateľke j, aby ti niečo slušné riekla. Vraj nie, ale mne poslala dva obrázky. Na prvom bol starý jež, ako napicháva jablká na svoje ostne, druhý, ako doma tie jablká požiera.

Ach, jankovičová, urobí vždy inak, ako chcem. Nuž vyznaj sa v nej! A vlastne...čo mi tým chcela naznačiť?
Naposledy upravil Petra Nová : 19.02.15 at 12:45
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pán Mikloš sa konečne dočkal. Možno na neho čakajú mesiace slávy popri Jareškovovej, nezameniť s Tereškovovou! Čo čaká Ukrajincov? Celkom určite roky biedy!
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A čo čaká ešte nás...?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

žeby Mikloš, keď sa vráti?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Petra Nová
žeby Mikloš, keď sa vráti?
A Mikulu či ako sa volal ten riaditeľ daňovej správy si zo sebou nezoberie nepíšu, možno sa už skvalitnil a stačí na tú orbu sám.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Dnes som mala "dobrý deň". Kde som sa pohla, narazila som na rozhasené vzťahy, rozbitosť a nepochopenie. Niečo je vo vzduchu! A tak na jeho prečistenie nepoznám nič lepšie ako Monty Pythonov "Always Look On The Bright Side Of Life"



Čary - máry fuk a zostal len príjemný večer. Aj podľa jankovičovej.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnes je nov v rybičkách.
"Väčšina z nás dnes pod vplyvom Rýb pociťuje veľký súcit s inými a tiež máme väčšiu predstavivosť, ale i precitlivenosť a sentimentalitu. U citlivejších ľudí môže prevládnuť vzťah k mysticizmu. Pozor však na úniky z reality alebo prílišnú obetavosť. Pri zlých aspektoch môžeme prejavovať trpiteľské prijímanie osudu, sebaľútosť, pasivitu a citovú neistotu. Ryby nám rozvíjajú intuíciu takže sa v každom ohľade môžeme na ňu dnes spoľahnúť."Atď.
2 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Petra Nová
Dnes som mala "dobrý deň". Kde som sa pohla, narazila som na rozhasené vzťahy, rozbitosť a nepochopenie. Niečo je vo vzduchu! A tak na jeho prečistenie nepoznám nič lepšie ako Monty Pythonov "Always Look On The Bright Side Of Life"


Čary - máry fuk a zostal len príjemný večer. Aj podľa jankovičovej.
Taky je sucasny materialisticky svet...Ty mas toto? Ja budem mat este viac. A z tohto pramenia rozbite vztahy.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
Petra Nová
žeby Mikloš, keď sa vráti?
A Mikulu či ako sa volal ten riaditeľ daňovej správy si zo sebou nezoberie nepíšu, možno sa už skvalitnil a stačí na tú orbu sám.
Mikulčík sa volal, v tandeme dajú do poriadku UA daňový systém! Ešte štvrtého do mariáša, žeby Dzurindu?
V Pravde som čitala bezvadnú hlášku. Vraj: Až teraz začnú Ukrajinci svoju černozem od hladu hrýzť!
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Dnes je nov v rybičkách.
"Väčšina z nás dnes pod vplyvom Rýb pociťuje veľký súcit s inými a tiež máme väčšiu predstavivosť, ale i precitlivenosť a sentimentalitu. U citlivejších ľudí môže prevládnuť vzťah k mysticizmu. Pozor však na úniky z reality alebo prílišnú obetavosť....

to bolo napísané 30 marca 2008 - 10:17 hod.
http://komunita.taraezoterika.sk/tem...r%C3%ADl-2008/
2 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aj dnes je nov v rybách
http://www.magazinluna.sk/default.as...arcalendarpage
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Potešilo a veľmi: Martinské divadlo, Národný cintorín
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
Dnes je nov v rybičkách.
"Väčšina z nás dnes pod vplyvom Rýb pociťuje veľký súcit s inými a tiež máme väčšiu predstavivosť, ale i precitlivenosť a sentimentalitu. U citlivejších ľudí môže prevládnuť vzťah k mysticizmu. Pozor však na úniky z reality alebo prílišnú obetavosť....

to bolo napísané 30 marca 2008 - 10:17 hod.
http://komunita.taraezoterika.sk/tem...r%C3%ADl-2008/
Ja ku každému citovanému textu z princípu prikladám link. Dnes nie, pretože som čakala, keďže ide o môj príspevok, kto si dá tú námahu a nepremôže svoju zvedavosť.
Okrem toho, že tú stránku vôbec nepoznám, ma udivilo, že si si vo svojej "múdrosti", resp. naivite myslela, že skopírojem text pre včerajší deň z r. 2008. Musím ti zablahoželať, že toto ti teda vyšlo! Klobúk dolu. Dám ti jednu radu, ak si ešte na to neprišla sama, nikdy neodpovedaj v citovom rozpoložení. Pridať príspevok môžeš aj o dva dni, kým ho predýchaš, aby si sa nestrápnila. Nabudúce radšej už iba s chladnou hlavou, myšlienky sa ti pekne preskupia do kvalitatívne hodnotnejšieho príspevku.
Ja som si ho dala, predstav si, po tebe tiež do googla, asi mám iný prehliadač, a vyhodilo mi pre pre zmenu úplne inú stránku ako jedinú.
https://sk-sk.facebook.com/pages/Jan...63950936971573
Nabudúce pebehni radšej všetky prehliadače.

Ja som čerpala rovnako ako kukučka z LK http://www.magazinluna.sk/default.as...arcalendarpage z dnešného dňa 20.2.2014, pretože ryby vládli včera i dnes.
Včera bol nov. Deň novu je vzácny v mesiaci, pretože sa človek nastavuje na celý mesiac. Prvý deň lunárneho cyklu je veľmi dôležitý. Myšlienkové predstavy, na ktoré si nastavíme myseľ teraz na začiatku, sa môžu preniesť na celý lunárny cyklus a môžu sa aj uskutočňovať. Preto po celý deň zaháňajme negatívne myšlienky. Myslime pozitívne, vytvorme si silnú predstavu vlastného zdravia, pokojnej mysle a pod. Vhodné sú pozitívne afirmácie."

A teraz sa spýtam, ako si prežila včerajší deň? Čítať tvoje všetky príspevky sršiace ohňom a sírou hľadať všetky nebudem, stačilo, ak som si prečítala tie, čo smerovali k mojej osobe.

A ešte sa ťa spýtam, na čo sú dobré tieto žabomyšie výbehy na druhého človeka? Nevieš si urobiť úsudok sama? Nuž, v grupke sa lepšie ťahá. :-) Ťahajte a naťahujte sa i naďalej. Aby vám raz nezamrzol úsmev na tvári. Ja sem nechodím iba kvôli zábave, pretože ako som sa ešte dočítala, môj humor je suchý. Pre mňa nie, to iba niekomu chýba intelektuálny background, aby ho pochopil. Skúsila som priložiť, bez reakcie. Ale to je všetko v poriadku, už som písala, že každý preferujeme iný humor, ktorý nám vylúdi úsmev na tvári a pohľadí dušu.
4 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A pridám ho ešte raz. Keď som ho zbadala, aj keby som nechcela, musela som sa usmiať.





Minimalistic symphony
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

erik555
Petra Nová
Dnes som mala "dobrý deň". Kde som sa pohla, narazila som na rozhasené vzťahy, rozbitosť a nepochopenie. Niečo je vo vzduchu! A tak na jeho prečistenie nepoznám nič lepšie ako Monty Pythonov "Always Look On The Bright Side Of Life"


Čary - máry fuk a zostal len príjemný večer. Aj podľa jankovičovej.
Taky je sucasny materialisticky svet...Ty mas toto? Ja budem mat este viac. A z tohto pramenia rozbite vztahy.
Každý tak nepremýšľa.
1 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela,mala som ťa v neželaných,bola chyba,že som ťa odtiaľ dala preč,takže ťa dám naspäť.
A k tomu,že som hodila ten link asi toľko........bol to prvý link,tak asi bol najviac otváraný,ja mám úplne na háku,čo ty odkiaľ kopíruješ alebo nekopíruješ,keď hentomu veríš,tvoja vec,ja som sa len začudovala,že hentie dve vety sa kopírujú z jednej stránky na druhú celé roky.......s tebou to nemalo nič spoločné,prestaň si už konečne namýšľať,že si nejaká dôležitá,žeby som ja musela teba sledovať čo kde píšeš............o moju "múdrosť" ani naivitu sa nestaraj,ja sa tiež o tvoju nestarám,ani ju nikde nehodnotím.
Úsudok o tebe som si urobila dávno,ja žiadne skupiny na to nepotrebujem,ani tu ani na FB,tam nie som.
Ani sa nestaraj o môj úsmev,keďže ty ani nevieš,čo to je.
Ale si si dala riadnu robotu,aby si ma zvozila pod čiernu zem.....a úplne zbytočne
Vôbec nešlo o teba
Šetri si odpoveď,neuvidím ju
Howg.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

trisestri
tak okrem vojny sa maju na co tesit,hlavne ty najchudobnejsi-utahovanie opaskov,redukcia davok,zvysovanie cien,privatizacia hlboko pod cenu
iste nám načrtneš aj iné riešenie...však ?
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Milan mesiac je sviňa....ani nevieš.....vplyva na šecko!...tiez som mala kedysi spln v pazi....uz ani nov...nemam.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

11katka
korela

Včera bol nov. Deň novu je vzácny v mesiaci, pretože sa človek nastavuje na celý mesiac

A takýto ľudia majú dokonca volebné právo.



Mesiac je

- prakticky rovnako ďaleko od Zeme

- má stále rovnaké zloženie

- má stále rovnakú hmotnosť

- dokonca aj je k nám otočený tou istou stranou



Takže logicky : Jeho fyzikálny vplyv na človeka je stabilný bez ohľadu na to, či je osvetlený, alebo nie.



To osvetlenie vplýva iba na psychicky labilné osoby !!!!



T
a na moria (však príliv a odliv a to je pánečku sila ak pohne tou masou vody) takže to nie o labilite alebo stabilite osoby ale o tom či si to uvedomuje a venuje tomu pozornosť vždy platí Werichovské "všeho s mírou"
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať