Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
misoft
bjuty smis
..........................................ja úplne jasne píšem o zlodejoch smerákoch a o ich snaha zlahčovať ich zlodejiny ( čo robíš aj ty ) a klamstvám, že sa nič nestalo...........
K tomuto tak trochu
Zlodeji smeráci však mali dobrých učiteľov...... HZDS, KDH SDĽ, SDKÚ .... oni len ten spôsob dotiahli skoro do dokonalosti - skoro - pretože až takí super dobrí nie sú ..... pár ľudí (a tí to poukázali) ich odhalilo (žiaľ pre tých ľudí, čo ich odhalili sa začalo, alebo začína peklo - nezabudnite na jeden známy výrok: Vyhráš voľby, môžeš všetko!" - nepísané heslo "hrdej" strany.....).
misoft, ja o tom viem a súhlasím...

len nechápem, prečo by som to mal písať vždy, ked smeráci niečo zas ulúpia....

to mám podla logiky korely napísať.

dnes prepukol další škandál ABX....,ale pred 10 rokmi sdku tiež kradlo...???



čo už tu naozaj ludom drbe ??
Trafil si to viac, ako presne.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis

misoft, ja o tom viem a súhlasím...

len nechápem, prečo by som to mal písať vždy, ked smeráci niečo zas ulúpia....

to mám podla logiky korely napísať.

dnes prepukol další škandál ABX....,ale pred 10 rokmi sdku tiež kradlo...???



čo už tu naozaj ludom drbe ??
Naznačím takto:

Viacej netreba písať...
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
bjuty smis

misoft, ja o tom viem a súhlasím...

len nechápem, prečo by som to mal písať vždy, ked smeráci niečo zas ulúpia....

to mám podla logiky korely napísať.

dnes prepukol další škandál ABX....,ale pred 10 rokmi sdku tiež kradlo...???



čo už tu naozaj ludom drbe ??
Naznačím takto:

Viacej netreba písať...
To si výstižne vybral, tak za seba a pre ostatných, pre ktorých sú ficovci červeným súknom.
Úzke klapky. Pre mňa až veľmi priúzke klapky, to si mohol priložiť radšej masku na oči, ktorá neprepúšťa absolútne nič, radšej ani nechodím do tých vašich každodenných politických vtípkov, pretože sú stále iba o jednom. Neobjektívny prístup. To mi prekáža.
Môžem z toho vyvodiť pre seba napr. i to, že iba odkláňate pozornosť. Pretože predpokladám, že dokážete vidieť aj za roh, ale na to upozorňovať samozrejme nechcete a nebudete.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pekne si to vystihla korela. Len si mohla byť viac konkrétna. Možno si len v zajatí, (ako písal Kryl) gubernie mravov. V gubernii, kde sa nič jasne nepomenuje, lebo je to nemravné.

Je tu generácia ľudí, ktorý už pochopili, ako strašne sa previnili na svojich deťoch. Hanbia sa za to a preto sa usilujú odvádzať pozornosť od faktov, ktoré by to verejne potvrdili. Museli by totiž priznať svoj podstatný podiel viny na tom, aký je rozdiel v možnostiach mladých vychovaných na západe a tých, ktoré vychovali oni. Už dávno vidia, že ich deti to majú ťažšie. Že nemajú rovnaké šance a že musia vynaložiť podstatne viac úsilia, ako tie iné. Alebo aspoň, mali by sa hanbiť za to, aký im budovali svet. Svet práce za kvartýr a stravu.
Myslím, že tej generácii už záleží len na tom, aby hlavne oni v pokoji užili penziu a mladí nech sa trápia ako vedia. Veď im tu dali vzdelanie (ktoré však kritizujú) ale nie na to, aby pracovali pre seba, oni chcú, aby im zabezpečovali hlavne ich penziu.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, najsmiešnejšie mi je, keď sa tu prezentuješ ako super veľko podnikateľ, ale ako som tu už min. 2 x postrehol, tak "detičky" máš krásne napojené "po známosti" na štátny rozpočet. Asi sa moc "nepotatili". Možno by v súkr. sektore ani na slanú vodu nebolo
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ľudia od médií vedia veľmi dobre, akú reklamu si premiér urobil vo svete svojím výrokom. Dirty prostitutes ho okamžite vyniesli prudko hore. O technickej mediálnej manipulácii sa bežnému čitateľovi ani nesníva, obsah článkov nie je až tak podstatný, či už ide o spravodajstvo alebo iné žánre.
Pozrite si diskusie pod článkami, sú informačne hodnotnejšie ako samotný spravodajský obsah článkov. Je otázne, čo je pre svet dôležitejšie, či jedna zo slovenských kauzičiek, alebo upozornenie na prácu médií v celosvetovom rozsahu.
Skúste hádať, ku komu sa diskutéri vonku priklonili. Pretože masírovanie ľudí už unavuje. A že aj vlastné diskusie sú riadené, je známe už dávno. To iba na okraj k dôležitosti médií.
A to načasovanie asi nebolo náhodné.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar, najsmiešnejšie mi je, keď sa tu prezentuješ ako super veľko podnikateľ, ale ako som tu už min. 2 x postrehol, tak "detičky" máš krásne napojené "po známosti" na štátny rozpočet. Asi sa moc "nepotatili". Možno by v súkr. sektore ani na slanú vodu nebolo
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ty si fakt žiarivý príklad zadubenosti.
Dievča dalo výpoveď v jednej americkej firme, kde zarábalo čosi do tri tisíc euro mesačne. Pritom tam nebola pre zárobok (má aj iné zdroje peňazí), ale pre nadobudnutie vedomostí o tom, ako alebo akým spôsobom robia peniaze. Tu a aj inde vo svete.
Následne sa bola popozerať, čo a ako funguje na ministerstve ZV a teraz špekuluje presnoriť iné ministerstvo a jasné, že so zámerom urobiť si ďalšie kontakty. Ona sa môže na štátnu karieru s dovolením vytoto.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Môj skromný názor je, že nič sa nedeje "iba tak".
Ako vidieť na preferenciách, tak strana smer musí mať jednoznačne najlepších psychológov a mediálnych poradcov na Slovensku.
Ten výrok vôbec nebol v nejakom afekte alebo podobne.
Bola to veľmi dôkladne pripravená a schválená veta, ktorú "poslal do sveta" pri adekvátnej príležitosti.
Keď Orbán, prípadne aj Sulík mali v EU rozpravu s podobnou razanciou, Orbán na popularite nabral možno viac ako za celé pôsobenie. O Sulíkovej kritike na pôde EU sa v diskusiách píše ešte dnes, hoci je to už nejaký čas.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - ona sa môže na "štátnu kariéru vytoto", akurát že pre svoje napojenie na rozpočet, prípadne konexie veľmi rada hocikomu podrží.... Presne ako väčšina "odborníčok" v rôznych oblastiach
Vieš, ak človek trpí tým ako ja, že má sloniu pamäť, síce častokrát v živote ti to spôsobuje nepekné chvíle, ale zase na druhej strane si pamätám skoro všetko čo zažijem, čítam, vidím.
Od začiatku tu útočíš na vládu, ako im treba zobrať kompetencie, ako ich odpojiť od válova a ak si spojím 2 príspevky, jeden zo včera a druhý z minulosti, tak vidím že z toho špinavého válova sa krmí tvoja krv. Týmto som si ťa preradil z kategórie internetových trollov do inej, nepublikovateľnej kategórie.
Ak niekto ide za "konexiami", určite sa s dotyčným nechce kamarátiť a chodiť na pivo, ale chce ich pre svoj osobný prospech. A presne to isté robia rôzni prostitúti na úradoch, v médiách, v TV a aj na ministerstvách.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar88 - ona sa môže na "štátnu kariéru vytoto", akurát že pre svoje napojenie na rozpočet, prípadne konexie veľmi rada hocikomu podrží.... Presne ako väčšina "odborníčok" v rôznych oblastiach
Vieš, ak človek trpí tým ako ja, že má sloniu pamäť, síce častokrát v živote ti to spôsobuje nepekné chvíle, ale zase na druhej strane si pamätám skoro všetko čo zažijem, čítam, vidím.
Od začiatku tu útočíš na vládu, ako im treba zobrať kompetencie, ako ich odpojiť od válova a ak si spojím 2 príspevky, jeden zo včera a druhý z minulosti, tak vidím že z toho špinavého válova sa krmí tvoja krv. Týmto som si ťa preradil z kategórie internetových trollov do inej, nepublikovateľnej kategórie.
Ak niekto ide za "konexiami", určite sa s dotyčným nechce kamarátiť a chodiť na pivo, ale chce ich pre svoj osobný prospech. A presne to isté robia rôzni prostitúti na úradoch, v médiách, v TV a aj na ministerstvách.
Takéto sprostosti si nechaj pre tú svoju ženičku.
Ženičku, ktorá musí zarábať, aby si si ty mohol dovoliť to svoje dôležité potešenie.
-----------------------
Čistému všetko čisté. Tomu druhému je všetko špina.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jediný, kto tu stále píše o zárobkoch a aj konkrétne čísla si ty.
S tými 3000 eurami očaríš nejakého predavača v supermarkete, lebo s takým platom to až tak vysoká pozícia nie je /zvlášť ak beriem do úvahy aj ročné prémia v desiatkach tisíc eur/. Môžem písať aj konkrétne čísla konkrétnej firmy, tiež rovnakého pôvodu, ale na čo...
PS: žena určite nezarába pre mňa, ale preto, lebo nie je ten typ nezamestnanej vypasenej buchty sediacej na podpore a chodiacej na podpis /aby si nemusela sama hradiť odvody/ :-))))))))))))))))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jediný, kto tu stále píše o zárobkoch a aj konkrétne čísla si ty.
S tými 3000 eurami očaríš nejakého predavača v supermarkete, lebo s takým platom to až tak vysoká pozícia nie je /zvlášť ak beriem do úvahy aj ročné prémia v desiatkach tisíc eur/. Môžem písať aj konkrétne čísla konkrétnej firmy, tiež rovnakého pôvodu, ale na čo...
PS: žena určite nezarába pre mňa, ale preto, lebo nie je ten typ nezamestnanej vypasenej buchty sediacej na podpore a chodiacej na podpis /aby si nemusela sama hradiť odvody/ :-))))))))))))))))
Tvoju ženu s mojou dcérou neporovnávaj. Sú to dve neporovnateľné bytosti.
To s čím sa vie tvoja manželka zmieriť, by moja dcéra nikdy ani len neriskla, nie tak ešte že podstúpila.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nevedel som, že ju poznáš aj ty a aj oni medzi sebou :-)))
Dokiaľ nevykapú príživníci za štátne, ktorým ide iba o konexie, ktoré následne zneužijú vo svoj osobný prospech a premenia na "hlavou zarobené peniaze", dovtedy bude furt štátna pokladnica prázdna.
Ten výrok tu s tebou bude už navždy.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Ak niekto ide za "konexiami", určite sa s dotyčným nechce kamarátiť a chodiť na pivo, ale chce ich pre svoj osobný prospech. A presne to isté robia rôzni prostitúti na úradoch, v médiách, v TV a aj na ministerstvách.
Co je zle na budovani si konexii ? Co je zle na osobnom prospechu, ak tento nie je na ukor ostatnych ? (tu podmienku som si dovolil, lebo nemame info, ze dcera jar88 si buduje osobny prospech na ukor ostatnych)
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Jediný, kto tu stále píše o zárobkoch a aj konkrétne čísla si ty.
S tými 3000 eurami očaríš nejakého predavača v supermarkete, lebo s takým platom to až tak vysoká pozícia nie je /zvlášť ak beriem do úvahy aj ročné prémia v desiatkach tisíc eur/. Môžem písať aj konkrétne čísla konkrétnej firmy, tiež rovnakého pôvodu, ale na čo...
PS: žena určite nezarába pre mňa, ale preto, lebo nie je ten typ nezamestnanej vypasenej buchty sediacej na podpore a chodiacej na podpis /aby si nemusela sama hradiť odvody/ :-))))))))))))))))
Kazda zena, ktora nepracuje, je nezamestnana buchta, ktora je odkazana na odvody ? POdla mna nie. Ani moja zena teraz nepracuje, lebo nemusi a moze sa pekne venovat malemu. Nie je ani nezamestanan buchta a ani necaka na odvody.
Chcem tymto naznacit, ze trosku menej generalizovania by diskusii prospelo
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak sa na niekoho platy skladáme MY VŠETCI, tak vždy je to na úkor niekoho.
Nikdy som netvrdil že každá.
Tvoja žena nepracuje tak, ako plno iných žien na slovensku. Zrejme si aj ako nezamestnaná platí odvody a nechodí tajtrlíkovať každú chvíľu na úrad práce a netvári sa, že si hľadá prácu tak, ako plno iných žien na slovensku.
A musí/nemusí je relatívny pojem.
Nemusí ani moja ani desattisíce ostatných žien, ale nútiť ju sedieť doma sa mi nechce. Každopádne je to viac o povahe a životnom štýle.
0 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Okrem toho, by bolo nacim sa zdrzat invektiv smerujucich na, ci spominajuch rodinnych prislusnikov.
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Ak sa na niekoho platy skladáme MY VŠETCI, tak vždy je to na úkor niekoho.
Ty sa skladas na plat dcery jar88 ?
potazmo aj lekari, hasici, a dalsie tisice statnych zamestnancov ziju na Tvoj ukor ? Trosku hrubo povedane, ci nie?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A nie je to náhodou presne tak? Alebo si myslíš že štátna správa produkuje nejaké tajné zisky, z ktorých si potom platí svojich zamestnancov?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať