Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Smiesne. Efektivnejsie by ho bolo potriast na el. kresle. :-)))
Rad by som vedel, ako by si uvazoval, keby ti niekto napr. znasilnil a zavrazdil vnucku a Taikovi synceka. Urcite by ste mu priali to najhorsie, teda vazenie. A na jedlo do inej budovy, tak ako pisal Jar vyssie :-)))))))))) Bezvyznamna praca kazdy den :-)))
Diky, som sa nasmial :-)))))
To su ti spravodlivi, ktori odmietaju tvrde tresty. A neskor, ked sa na ich decko niekto colen krivo pozrie, najradsej by ho zastrelili :-)))
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
A ešte jedna tvoja naivita. Spoliehať sa na nejakú nepísanú dohodu a ešte k tomu s človekom takého charakteru, je doslova tuposť.
To mi snáď len nebudeš chcieť tvrdiť, že Valkov vrah spísal nejakú dohodu...či ?
Lebo ak hej, tak by som Ťa musel považovať za trochu pribrzdeného.
------------------------------------
Nandrolon
To su ti spravodlivi, ktori odmietaju tvrde tresty. A neskor, ked sa na ich decko niekto colen krivo pozrie, najradsej by ho zastrelili :-)))
Veru tak....
Každý je najspravodlivejší len do určitej doby.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Vzdy lepsie sa spoliehat na nepisanu dohodu s 1 clovekom, ako s 30-timi.
To, co si pisal ty o inteligencii, to moze platit v nejakom ustave, kde su vsetci mentalne retardovani a pride medzi nich jeden normalny.
V spolicnosti to takto nefunguje, lebo tych inteligentnych su statisice na vsetkych stranach.
Tvoje slova platia este v niektorych rodinach, kde 1 vychcanek presti vsetkych a okradne celu rodinu, bratov, sestry, rodicov. Takych pripadov je kopec...
V spolocnosti sa nikdy nenajde 1 "najmudrejsi". Sily su vyrovnane, preto v dnesnej dobe tvoje uvazovanie je smiesne.
Jasné, že sily sú zhruba vyrovnané, ale bavíme sa tu o jedincoch schopných vraždiť. Alebo aspoň nepripúšťať si bolesť a útrapy iných. O ľuďoch, ktorým nezáleži na tom, či niekto cudzí bude, alebo už nebude žiť. Pritom je jedno aký a či vôbec majú na to nejaký dôvod.
Ešte k tomu s jedným, alebo tridsiatimi.
Aj toto svedčí o tvojej obmedzenosti. A aj to, že ťi napadne len cez úplatok. Veď možností je neúrekom a aj informácia vie veľa dať.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
A ešte jedna tvoja naivita. Spoliehať sa na nejakú nepísanú dohodu a ešte k tomu s človekom takého charakteru, je doslova tuposť.
To mi snáď len nebudeš chcieť tvrdiť, že Valkov vrah spísal nejakú dohodu...či ?
Lebo ak hej, tak by som Ťa musel považovať za trochu pribrzdeného.
------------------------------------
Nandrolon
To su ti spravodlivi, ktori odmietaju tvrde tresty. A neskor, ked sa na ich decko niekto colen krivo pozrie, najradsej by ho zastrelili :-)))
Veru tak....
Každý je najspravodlivejší len do určitej doby.
Toto je už čisté mlátenie prázdnej slamy.
Musíš čítať a pri tom a myslieť.
Ja som napísal, či sa chce spoliehať na nejakú nepísanú dohodu, lebo predpokladám, že o objednaní si vraždy, zrejme nebudú spisovať dohodu, alebo zmluvu.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
Nandrolon
No, takže máme rok 2017 a chcem vidieť odpracovať väzňa aspoň tých 40 eur denne z roku 2013.
Mám dojem, že komunikujem so zeleným mužíčkom, lebo evidentne nežiješ v SR.
Jedine nejaký kápo, ktorý by iných väzňov použil ako otrokov, alebo nejaký raketový inžinier, ktorý by pomáhal pri NASA :-))))))))))))))))))))))))))
Kua, veď už sa prebuď !
svata prostoto, ved sme sa bavili hypoteticky, ze co keby....
Otazky pre radio Jerevan :
1. Co ma spolocne to, kde zijem, s hypotetickym trestom smrti a s hypotetickou moznostou/povinnostou vaznov pracovat ?
2. Ty nezarobis 40EUR na den? Vsetci s ktorymi sa na SK stretavam zarobia viac ako to. NIektori ovela viac. 40EUR na den som na SK zarabal v roku 2000.

Nerozumiem teda, co ta tak zaskocilo
Ten čo tú babičku čo bývala v polorozpadnutom dome zarobil na deň aj viac(ak sa podarilo) väčššina z tých čo spravia za pár drobných mord (okrem tých nájomných) je príjmove pod 400 mesačne takže v base si prilepšia.
Príde Husák so Štrougalom na inšpekciu škôl pýta sa v školskej jedálni koľko máte na obed? vedúca 5 Kčs - hovorí pridať 2 Kčs. Prídu do basy a pýta sa koľko máte na obed že 10 Kčs pridať 5 Kčs. Na konci sa pýta Husáka prečo sa tak rozhodol. Ten mu odpovedá. Myslíte že sa ešte dostaneme do školy?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88- Obmedzeny si tu iba. Dusevne aj fyzicky :-)))
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
buchač
jar88
A ešte jedna tvoja naivita. Spoliehať sa na nejakú nepísanú dohodu a ešte k tomu s človekom takého charakteru, je doslova tuposť.
To mi snáď len nebudeš chcieť tvrdiť, že Valkov vrah spísal nejakú dohodu...či ?
Lebo ak hej, tak by som Ťa musel považovať za trochu pribrzdeného.
------------------------------------
Nandrolon
To su ti spravodlivi, ktori odmietaju tvrde tresty. A neskor, ked sa na ich decko niekto colen krivo pozrie, najradsej by ho zastrelili :-)))
Veru tak....
Každý je najspravodlivejší len do určitej doby.
Toto je už čisté mlátenie prázdnej slamy.
Musíš čítať a pri tom a myslieť.
Ja som napísal, či sa chce spoliehať na nejakú nepísanú dohodu, lebo predpokladám, že o objednaní si vraždy, zrejme nebudú spisovať dohodu, alebo zmluvu.
To znamená, že sa takým konaním vydá napospas bezcharakternému hovadu.
Že v konečnom dôsledku bude na tom hovade či dohodu dodrží, alebo nie. Dokonca si Nandrolon ani nepripustí, že sa ten nájomný vrah pokojne môže otočiť proti nemu a zmeniť sa napríklad na vydierača. Jednoducho zostane s doživotným záväzkom a povinným ručením celou rodinou.
----------------------------------
Holt, niekto dovidí len na nos a niekto aj na ďalší pondelok.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar88- Obmedzeny si tu iba. Dusevne aj fyzicky :-)))
Zas ti dochádzajú pseudoargumenty a tak si sa pustil na staré osvedčené maniere.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Toto je už čisté mlátenie prázdnej slamy.
Musíš čítať a pri tom a myslieť.
Ja som napísal, či sa chce spoliehať na nejakú nepísanú dohodu, lebo predpokladám, že o objednaní si vraždy, zrejme nebudú spisovať dohodu, alebo zmluvu.
Ale šak ja Ti predsa nebránim...či ?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

další plodný víkend ?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
další plodný víkend ?
Tiež sa mi zdá, že tento víkend bude fajn.
Práve som dal piecť kurence (kúpené čosi okolo 1,50 €/kg) a k tomu hrniec ryže.
No a naviac volala mi tá moja najmladšia (pre Nanda: momentálne je na Malorke), vraj jej volala moja štvorročná vnučka z môjho mobilu a že sa nemusím pripomínať pomocou takýchto úskokov. Vraj na toho Číňana, čo nieje Číňan myslí a že už overila, že je to on. Dokonca vraj ho poznám a že som mu pred pol rokom piekol palacinky. Naviac, že je momentálne tu v Európe, vo Viedni a že v stredu bude dokonca niekde v Bratislave. Ona sem priletí v stredu a skúsi zorganizovať nejaké stretnutie.
-------------------
Svet je naozaj stále menší a menší a náhoda je blbec.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

dobré....ja som kúpil v tescu v ivánke kuracie stehná 1,29 €/kg.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 z tvojho mobilu :-)))))))
To by zavolal aj moj 10 mesacny syn :-))))))))
Moja dcerka 6 rocna dviha vsetky zamknute /kazdy iny/ smart telefony v domacnosti. V 4 rokoch uz mala svoj vlastny tablet /stvorjadro/ kde si vedela sama robit /kreslit, hrat atd./
Zrejme po mne velmi dobre "IT" geny :-)))))))))))
A na Malorke to akoze mam teraz ako spravny obmedzenec zavidiet? Ak je tam -35, tak zavidim. Lebo trepat sa z mojho najoblubenejsieho pocasia do mojho najneoblubenejsieho je trochu na psychosa.
Ked bude v Jakutsku a nameria -45, tak mi napis, budem "pozitivne" zavidiet...
Mna nenadchnes dovolenkou napr. v Afrike. Zato niekde na Urale pri -40 ano...
Ps: k tym obedom. Ja varim zajaca. Som zene hovoril ze vsak zabijeme jednu z maciek a bude to to iste :-)))))
Esteze to nemusim jest. Maly sa z toho narozdiel odo mna nedotyckuje :-)))
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...je tam toho.
Mne minule napísala mačka mojej dcéry na FB správu...
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
Hm...je tam toho.
Mne minule napísala mačka mojej dcéry na FB správu...
čo chcela ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... slzy mi tecu od smiechu, diky !!!!!!!
Mne minule napisal mail svagroveho kona brat! :-)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
... slzy mi tecu od smiechu, diky !!!!!!!
Mne minule napisal mail svagroveho kona brat! :-)
ešteže ti nepísal ten zajac, čo ho máte dnes na obed....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

On nemohol, bol zaneprázdnený, ale mohla sa ozvať jeho materi sestry kamarátkina starej materi sestry neter.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ten vtáčí chrípkový vírus je svinstvo, ale má to ja kladné stránky zlacneli kurence (kto prv príde, ten prv berie: buď bitúnok alebo veterinár)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
bjuty smis
další plodný víkend ?
Tiež sa mi zdá, že tento víkend bude fajn.
Práve som dal piecť kurence (kúpené čosi okolo 1,50 €/kg) a k tomu hrniec ryže.
No a naviac volala mi tá moja najmladšia (pre Nanda: momentálne je na Malorke), vraj jej volala moja štvorročná vnučka z môjho mobilu a že sa nemusím pripomínať pomocou takýchto úskokov. Vraj na toho Číňana, čo nieje Číňan myslí a že už overila, že je to on. Dokonca vraj ho poznám a že som mu pred pol rokom piekol palacinky. Naviac, že je momentálne tu v Európe, vo Viedni a že v stredu bude dokonca niekde v Bratislave. Ona sem priletí v stredu a skúsi zorganizovať nejaké stretnutie.
-------------------
Svet je naozaj stále menší a menší a náhoda je blbec.
to o tom čínanovi jej volala tá vnučka? No čo už, Mozart hral ako päťročný svoje diela
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať