Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

"výron z tvojej hlavy"...

kde vy tomtomi na tie stupidity chodíte ?
Naposledy upravil bjuty smis : 14.09.16 at 21:32
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
"výron z tvojej hlavy"...

kde vy tomtomi na tie stupidity chodíte ?
Oni už nikam chodiť nepotrebujú, majú to v hlavách.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
"výron z tvojej hlavy"...

kde vy tomtomi na tie stupidity chodíte ?
však k Igimu blekotovi
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
som rád, že tomtom danko dlho nevydržal mať nasadenú masku a ukazuje svoju tvár......
Mne je Danko ukradnutý, mám ho v trubke.
Včera som trochu pozeral jeho vyplakávanie, že Matovič to alebo Matovič hento...

Ako vravím, Danka práve nemusím, no na Matoviča by bolo potrebné sieť hodiť, dať zvieraciu kazajku, nadopovať solídnymi psychofarmakami, zavrieť na samotku a zahodiť kľúč.

Danko ? Nein, Danke !
Pre duté hlavy, ktoré dali 4 krát užitočné.
Možno to bude trochu ťažké pochopiť, ale aspoň sa o to pokúste.
Alebo nie ste schopní pochopiť, kto vám chce pomôcť a kto vás chce donekonečna okrádať?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
buchač
bjuty smis
som rád, že tomtom danko dlho nevydržal mať nasadenú masku a ukazuje svoju tvár......
Mne je Danko ukradnutý, mám ho v trubke.
Včera som trochu pozeral jeho vyplakávanie, že Matovič to alebo Matovič hento...

Ako vravím, Danka práve nemusím, no na Matoviča by bolo potrebné sieť hodiť, dať zvieraciu kazajku, nadopovať solídnymi psychofarmakami, zavrieť na samotku a zahodiť kľúč.

Danko ? Nein, Danke !
Pre duté hlavy, ktoré dali 4 krát užitočné.
Možno to bude trochu ťažké pochopiť, ale aspoň sa o to pokúste.
Alebo nie ste schopní pochopiť, kto vám chce pomôcť a kto vás chce donekonečna okrádať?
To myslíš tie duté hlavy, čo na môj príspevok reagovali ?
Mohol by som Ti ich dať k dispo, ale prečo by som tak robil ? Len poviem, že sú to nicky, ktoré málokedy a minimálne prispievajú do Blaškovej, ale ju čítajú.

Videjka zásadne nepozerám, lebo mi žerú veľa bájtov a ani to nejak nemá význam. Predsa len, sú to videjka tendenčného typu, kde by bolo potrebné posledovať vzájomné súvislosti.

Ale šak nám - dutým hlavám - vysvetli, čo a ako. Nedávaj videjka, linky, odkazy na názory iných.
Ty buď za múdreho, daj svoj názor....lebo v opačnom prípade môžem/me povedať, že máš v tej hlave prievan práve Ty.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jar88
buchač
bjuty smis
som rád, že tomtom danko dlho nevydržal mať nasadenú masku a ukazuje svoju tvár......
Mne je Danko ukradnutý, mám ho v trubke.
Včera som trochu pozeral jeho vyplakávanie, že Matovič to alebo Matovič hento...

Ako vravím, Danka práve nemusím, no na Matoviča by bolo potrebné sieť hodiť, dať zvieraciu kazajku, nadopovať solídnymi psychofarmakami, zavrieť na samotku a zahodiť kľúč.

Danko ? Nein, Danke !
Pre duté hlavy, ktoré dali 4 krát užitočné.
Možno to bude trochu ťažké pochopiť, ale aspoň sa o to pokúste.
Alebo nie ste schopní pochopiť, kto vám chce pomôcť a kto vás chce donekonečna okrádať?
Ty si tuším z duba spadol a ten zvyšok v dutine lebečnej sa ti riadne zamiešal.
KTO nám chce pomôcť? Hádam nie Hranol, Danko a spol.? Veď je to banda zlodejov, zamaskovaná za politikov. Oni nám neslúžia, oni slúžia sebe, od občanov prachy berú a svoje kšeftíky si kryjú.....

Halóó

Už sa konečne ZOBUĎ!
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
buchač
bjuty smis
som rád, že tomtom danko dlho nevydržal mať nasadenú masku a ukazuje svoju tvár......
Mne je Danko ukradnutý, mám ho v trubke.
Včera som trochu pozeral jeho vyplakávanie, že Matovič to alebo Matovič hento...

Ako vravím, Danka práve nemusím, no na Matoviča by bolo potrebné sieť hodiť, dať zvieraciu kazajku, nadopovať solídnymi psychofarmakami, zavrieť na samotku a zahodiť kľúč.

Danko ? Nein, Danke !
Pre duté hlavy, ktoré dali 4 krát užitočné.
Možno to bude trochu ťažké pochopiť, ale aspoň sa o to pokúste.
Alebo nie ste schopní pochopiť, kto vám chce pomôcť a kto vás chce donekonečna okrádať?
To myslíš tie duté hlavy, čo na môj príspevok reagovali ?
Mohol by som Ti ich dať k dispo, ale prečo by som tak robil ? Len poviem, že sú to nicky, ktoré málokedy a minimálne prispievajú do Blaškovej, ale ju čítajú.

Videjka zásadne nepozerám, lebo mi žerú veľa bájtov a ani to nejak nemá význam. Predsa len, sú to videjka tendenčného typu, kde by bolo potrebné posledovať vzájomné súvislosti.

Ale šak nám - dutým hlavám - vysvetli, čo a ako. Nedávaj videjka, linky, odkazy na názory iných.
Ty buď za múdreho, daj svoj názor....lebo v opačnom prípade môžem/me povedať, že máš v tej hlave prievan práve Ty.
Už som vám tu dosť napísal, napríklad pri posledných voľbách.
Vám sa nedá, vy to musíte skutočne zažiť na vlastnej koži. Vám nestačilo po Mečiarovi desať rokov Fica. Potrebujete si to "vychutnať" až do konca.
Pamätám sa na Danilu. Tá tu spomenula Matoviča ako prvá. Už sa nepamätám, ako posmešne ho nazvala, ale v tých dobách ešte velebila systém, ktorý tu založil Mečiar a následne vyšperkoval Fico. Všetko v mene verejného blaha spoločnosti. Aj ona si užívala plody, ako jedna z vyvolených. Tiež si robila špásy z občianskych a ľudských práv jednotlivca.
Vraj jej stačí, aby sa o jej práva starali iní a ak to vyhovuje jej, má to vyhovovať aj ostatným.
Bol by som zvedavý, čo si myslí dnes s ohľadom na jej životnú skúsenosť. Či už chápe, že právo má patriť jej a nie voleným zástupcom verejnosti. Som zvedavý, kde nájde svoje právo, právo ktoré sama zahodila a či ho vôbec nájde.
--------------------------------------
Robíte si špásy z tých, čo volajú po spravodlivosti a slobode, ale tých, čo vás denne oberajú o slobodu, tých len pranierujete za zlodejiny. Ich máte len v "trubke" a nijako ich nezosmiešňujete.
--------------------------------------
Buchač, tie videjka som ti sem nedal, ako demonštráciu nejakého názoru. Dal som ich sem, aby si mi ukázal v čom ti pripadá Matovič a spol smiešny. Aby si mi vysvetlil, prečo na nich hádzať sieť. Možno ti pripadá Matovič, ako šašo, ale je neodškriepiteľné, že sa okolo neho zgrupujú podobní ľudia. Ľudia so zdravým rozumom a verejne hovoria a poukazujú na to, čo by aj vám malo byť drahé.
Ak to ani takto nepochopíte, prídu iní a tí vám to budú inak ukazovať a možno pôjdete aj nastráž a kto nie, tak do basy.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Už som vám tu dosť napísal, napríklad pri posledných voľbách.
Vám sa nedá, vy to musíte skutočne zažiť na vlastnej koži. Vám nestačilo po Mečiarovi desať rokov Fica. Potrebujete si to "vychutnať" až do konca.
Pamätám sa na Danilu.
--------------------------------------
Robíte si špásy z tých, čo volajú po spravodlivosti a slobode, ale tých, čo vás denne oberajú o slobodu, tých len pranierujete za zlodejiny. Ich máte len v "trubke" a nijako ich nezosmiešňujete.
--------------------------------------
Možno ti pripadá Matovič, ako šašo, ale je neodškriepiteľné, že sa okolo neho zgrupujú podobní ľudia. Ľudia so zdravým rozumom a verejne hovoria a poukazujú na to, čo by aj vám malo byť drahé.
Pri posledných voľbách si ale nejak tiež velebil Fica...či ?
------------------------------------
Tí, čo volajú po slobode a spravodlivosti, v konečnom dôsledku im ide o ich slobodu a spravodlivosť. Markantný príklad je bývalý "najvyšší spravodlivý"...
-------------------------------------
Matovič mi nepripadá ako šašo. On šašo je.
Okolo neho sa zgrupujú iní šašovia typu Lipshit, Galko ... títo nemali nikdy zdravý rozum a ani ho už nenájdu.
--------------------------------------
Danila ?
Pravdu poviem, nespomínam si nejak na tie jej špásy a či plody využívania.

No jedno je isté...pády zvyknú byť kruté a bolestivé. A je isté aj to, že Danila padla priamo na hubu.
Ak nemáš niekde skopírované-uložené jej " Svedectvo bývalej ........." , tak sa k nemu už asi len tak ľahko nedostaneš. Čo ju viedlo k tomu, že ho dala odstrániť ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
buchač
jar88
buchač
bjuty smis
som rád, že tomtom danko dlho nevydržal mať nasadenú masku a ukazuje svoju tvár......
Mne je Danko ukradnutý, mám ho v trubke.
Včera som trochu pozeral jeho vyplakávanie, že Matovič to alebo Matovič hento...

Ako vravím, Danka práve nemusím, no na Matoviča by bolo potrebné sieť hodiť, dať zvieraciu kazajku, nadopovať solídnymi psychofarmakami, zavrieť na samotku a zahodiť kľúč.

Danko ? Nein, Danke !
Pre duté hlavy, ktoré dali 4 krát užitočné.
Možno to bude trochu ťažké pochopiť, ale aspoň sa o to pokúste.
Alebo nie ste schopní pochopiť, kto vám chce pomôcť a kto vás chce donekonečna okrádať?
To myslíš tie duté hlavy, čo na môj príspevok reagovali ?
Mohol by som Ti ich dať k dispo, ale prečo by som tak robil ? Len poviem, že sú to nicky, ktoré málokedy a minimálne prispievajú do Blaškovej, ale ju čítajú.

Videjka zásadne nepozerám, lebo mi žerú veľa bájtov a ani to nejak nemá význam. Predsa len, sú to videjka tendenčného typu, kde by bolo potrebné posledovať vzájomné súvislosti.

Ale šak nám - dutým hlavám - vysvetli, čo a ako. Nedávaj videjka, linky, odkazy na názory iných.
Ty buď za múdreho, daj svoj názor....lebo v opačnom prípade môžem/me povedať, že máš v tej hlave prievan práve Ty.
Už som vám tu dosť napísal, napríklad pri posledných voľbách.
Vám sa nedá, vy to musíte skutočne zažiť na vlastnej koži. Vám nestačilo po Mečiarovi desať rokov Fica. Potrebujete si to "vychutnať" až do konca.
Pamätám sa na Danilu. Tá tu spomenula Matoviča ako prvá. Už sa nepamätám, ako posmešne ho nazvala, ale v tých dobách ešte velebila systém, ktorý tu založil Mečiar a následne vyšperkoval Fico. Všetko v mene verejného blaha spoločnosti. Aj ona si užívala plody, ako jedna z vyvolených. Tiež si robila špásy z občianskych a ľudských práv jednotlivca.
Vraj jej stačí, aby sa o jej práva starali iní a ak to vyhovuje jej, má to vyhovovať aj ostatným.
Bol by som zvedavý, čo si myslí dnes s ohľadom na jej životnú skúsenosť. Či už chápe, že právo má patriť jej a nie voleným zástupcom verejnosti. Som zvedavý, kde nájde svoje právo, právo ktoré sama zahodila a či ho vôbec nájde.
--------------------------------------
Robíte si špásy z tých, čo volajú po spravodlivosti a slobode, ale tých, čo vás denne oberajú o slobodu, tých len pranierujete za zlodejiny. Ich máte len v "trubke" a nijako ich nezosmiešňujete.
--------------------------------------
Buchač, tie videjka som ti sem nedal, ako demonštráciu nejakého názoru. Dal som ich sem, aby si mi ukázal v čom ti pripadá Matovič a spol smiešny. Aby si mi vysvetlil, prečo na nich hádzať sieť. Možno ti pripadá Matovič, ako šašo, ale je neodškriepiteľné, že sa okolo neho zgrupujú podobní ľudia. Ľudia so zdravým rozumom a verejne hovoria a poukazujú na to, čo by aj vám malo byť drahé.
Ak to ani takto nepochopíte, prídu iní a tí vám to budú inak ukazovať a možno pôjdete aj nastráž a kto nie, tak do basy.
Tých ľudí čo sa zgrupujú okolo igiho blekotu sú napríklad Suchánek ktorému neprešiel dodávateľ na CT tak o dva roky v novom tendri poukázal na zlodejstvo iných zabudol : "Ak chceš umývať a čistiť nesmieš byť špinavý od sračiek"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
ste naozaj slepí a hluchí....

ani si lepšiu vládu nezaslúžite....

nemyslím si, že demokracia je pre slovákov najvhodnejší systém.....
no hlavne že ty máš prehľad, vidíš až za roh, hotový radca šéfovi zamegule
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

miliarda sem miliarda tam keď príde zubatá nepozerá sa na množstvo euráčov, jeden z najbohatších Slovákov Pančík si nekúpil ani sekundu stačilo mu 58 rokov z toho koľko bol veľmi úspešný? 26 rokov hrabal a vykorisťoval, aby ho spoločnosť označila za najúspešnejšieho?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
dakujem....

konečne sa ti otvárajú oči....
na vine marazmu, kde sme je suchánek ))))))))))))))))))
nie je ale aj
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nie len vsž.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
dakujem....

konečne sa ti otvárajú oči....
na vine marazmu, kde sme je suchánek ))))))))))))))))))
nie je ale aj
aj....
ty žiješ v nejakom paralelnom svete.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
dakujem....

konečne sa ti otvárajú oči....
na vine marazmu, kde sme je suchánek ))))))))))))))))))
nie je ale aj
aj....
ty žiješ v nejakom paralelnom svete.....
Ako ty na Pravde kde si všetkým na smiech?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
taiko
No co furt hovorim, aha ho

uz aj v OECD spominaju

"Ak na Slovensku rodičia neskončia strednú školu s maturitou, až 42 percent ich detí dosiahne rovnaké vzdelanie. Z tých, ktoré študovali ďalej, získali vysokoškolský titul iba tri percentá.
Priemerne v krajinách OECD kopíruje najnižšie vzdelanie svojich rodičov len 27 percent detí."

zdroj http://domov.sme.sk/c/20280213/vzdel...h.html?ref=trz
nesuhlasis s cim? S vysledkami vyskumu OECD, ci s tym, ze som to sem dal ?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
taiko
No co furt hovorim, aha ho

uz aj v OECD spominaju

"Ak na Slovensku rodičia neskončia strednú školu s maturitou, až 42 percent ich detí dosiahne rovnaké vzdelanie. Z tých, ktoré študovali ďalej, získali vysokoškolský titul iba tri percentá.
Priemerne v krajinách OECD kopíruje najnižšie vzdelanie svojich rodičov len 27 percent detí."

zdroj http://domov.sme.sk/c/20280213/vzdel...h.html?ref=trz
nesuhlasis s cim? S vysledkami vyskumu OECD, ci s tym, ze som to sem dal ?
Neviem, kto ti tu s čím nesúhlasil,
asi to autor sám odstránil. Teda za predpokladu, že tu nedebatuješ sám so sebou.
-----------------------------
Ale aby som pravdu povedal, ani ja s tým nesúhlasím.
Hlavne s týmto:
Dôvodom nie je genetika, ale nedostatok peňazí.
Myslím, že to nieje ani genetika, ani nedostatok peňazí, či nejaký iný nedostatok. Všetko je to omnoho jednoduchšie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
buchač
jar88
Už som vám tu dosť napísal, napríklad pri posledných voľbách.
Vám sa nedá, vy to musíte skutočne zažiť na vlastnej koži. Vám nestačilo po Mečiarovi desať rokov Fica. Potrebujete si to "vychutnať" až do konca.
Pamätám sa na Danilu.
--------------------------------------
Robíte si špásy z tých, čo volajú po spravodlivosti a slobode, ale tých, čo vás denne oberajú o slobodu, tých len pranierujete za zlodejiny. Ich máte len v "trubke" a nijako ich nezosmiešňujete.
--------------------------------------
Možno ti pripadá Matovič, ako šašo, ale je neodškriepiteľné, že sa okolo neho zgrupujú podobní ľudia. Ľudia so zdravým rozumom a verejne hovoria a poukazujú na to, čo by aj vám malo byť drahé.
Pri posledných voľbách si ale nejak tiež velebil Fica...či ?
------------------------------------
Tí, čo volajú po slobode a spravodlivosti, v konečnom dôsledku im ide o ich slobodu a spravodlivosť. Markantný príklad je bývalý "najvyšší spravodlivý"...
-------------------------------------
Matovič mi nepripadá ako šašo. On šašo je.
Okolo neho sa zgrupujú iní šašovia typu Lipshit, Galko ... títo nemali nikdy zdravý rozum a ani ho už nenájdu.
--------------------------------------
Danila ?
Pravdu poviem, nespomínam si nejak na tie jej špásy a či plody využívania.

No jedno je isté...pády zvyknú byť kruté a bolestivé. A je isté aj to, že Danila padla priamo na hubu.
Ak nemáš niekde skopírované-uložené jej " Svedectvo bývalej ........." , tak sa k nemu už asi len tak ľahko nedostaneš. Čo ju viedlo k tomu, že ho dala odstrániť ?
Pri posledných voľbách?
Ty asi dodnes nevieš čítať, alebo nie si schopný chápať písaný text.
Ja som sa tu jasne vyjadril, že systém, ktorý tu svorne velebíte a Fico pretavuje do života, bytostne neznášam.
Dlho pred voľbami ten systém už akosi nevoňal ani vám. Už ste nechceli Fica, lebo ste si mysleli, že už vám ukázal všetko, čoho je on a systém schopný.
Ja som však napísal, že ešte potrebujete aj tretiu Ficovu vládu, aby vám mohol predviesť komplet všetko a preto mu dám hlas.
No a ukázalo sa, (lebo sú stále pri moci) že vám vedia napľuť na spravodlivosť a pritom sa tváriť ako vaši spravodliví. Ak by neboli pri moci, určite by sa takto nepredviedli. A pritom aj tak je pre teba slušný chlap len šašo a snílek.
K poslednej vete. Vychádzaš zo svojich pocitov alebo vieš?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
taiko
No co furt hovorim, aha ho

uz aj v OECD spominaju

"Ak na Slovensku rodičia neskončia strednú školu s maturitou, až 42 percent ich detí dosiahne rovnaké vzdelanie. Z tých, ktoré študovali ďalej, získali vysokoškolský titul iba tri percentá.
Priemerne v krajinách OECD kopíruje najnižšie vzdelanie svojich rodičov len 27 percent detí."

zdroj http://domov.sme.sk/c/20280213/vzdel...h.html?ref=trz
nesuhlasis s cim? S vysledkami vyskumu OECD, ci s tym, ze som to sem dal ?
Neviem, kto ti tu s čím nesúhlasil,
ajajajaaaj, nuz ked nevies, tak nereaguj
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať