Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Eštébacke svine nesúhlasia
Kto by to bol povedal.....čuk a gek )
každý pisár na vojne bol štbák čo sa teraz hanbíš za to ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Ja som bol pisar-motocyklista a nebol som...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Ja som bol pisar-motocyklista a nebol som...
ani babiš nebol
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Strašná pííííonačina
https://svet.sme.sk/c/22138393/jessi...a-globsec.html
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Neviem kam napisat... ani tu som nenasiel navod a otazka sa tam zadat neda: https://www.porada.sk/t217751-navod-...ml#post2363089

Ako vyhladat konkretny prispevok?
Zadal som klucove slovo a hladanie mi ponuklo "Co ma potesilo XVI" - to je v poriadku, ale tema ma 218 stran. Isiel som odzadu a pri strane 200 som to vzdal...
Prosim poradte.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vicktor
Neviem kam napisat... ani tu som nenasiel navod a otazka sa tam zadat neda: https://www.porada.sk/t217751-navod-...ml#post2363089

Ako vyhladat konkretny prispevok?
Zadal som klucove slovo a hladanie mi ponuklo "Co ma potesilo XVI" - to je v poriadku, ale tema ma 218 stran. Isiel som odzadu a pri strane 200 som to vzdal...
Prosim poradte.
Zadaj do googla to kľúčové slovo a za tým napíš site:www.porada.sk
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
aha co vystizne mi naslo: https://www.porada.sk/archive/index.php/t-282287.html
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vicktor
Dalo sa predpokladať, že časom sa bude obsah meniť, všetko má svoj vývin, ale všetci pôvodní vedia, čo k tomu najviac prispelo. Aj to by bolo nakoniec v poriadku.
Tento článok je, predpokladám, väčšine dobre známy.
https://tech.sme.sk/c/3874802/porada...o-recepty.html
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"To, čo ma znepokojuje a čo by malo vyvolávať aj otázky novinárov, je vedomie, že naše energetické monopoly – SPP, Eustream, Slovenské elektrárne – vlastní jeden jediný človek. Nie podnikateľská skupina, nie rodina, jeden jediný človek – český miliardár Daniel Křetínský. Nevedieme diskusie o tom, čo to pre nás môže znamenať, keď naše strategické podniky vlastní jeden energobarón a na čo sa mení politika, keď predseda vlády lobuje v Rusku za záujmy jediného človeka. Neviem, čo už je rukolapnejším dôkazom totálnej oligarchizácie slovenskej politiky ako práve toto. To predsa presahuje všetky mysliteľné hranice a predstavy toho, na čo platíme v demokratickom režime politikov. Namiesto diskusie o dôsledkoch, že preprava plynu je aj v záujme jedného Čecha, ktorý odtiaľto poberá len na dividendách viac ako 400 miliónov eur ročne, politici a novinári meditovali o tom, či máme byť zastúpení na spomienkovom stretnutí premiérom alebo prezidentom.

Občas sa do tejto emotívnej pasce nechám zlákať aj ja, ale je dôležité, aby sme si uvedomili podstatu veci. Aj v susednom Maďarsku si Viktor Orbán buduje silnú pozíciu cez energetické monopoly. Na rozdiel od našich politikov má však jasnú predstavu o budúcnosti Maďarska, naši politici nemajú nič, pripomínajú alegorický obraz Hieronyma Boscha Loď bláznov a zahlcujú nás bulvárnymi škriepkami, ktoré odvádzajú pozornosť od skutočných problémov. Ak dnes chcete viesť diskusiu o budúcnosti tohto národa a štátu, neveďte ju s politikmi a novinármi, ale s filozofmi, vedcami, umelcami, duchovnými, veďte ju s robotníkmi zo Samsungu a sedliakmi zo Žitného ostrova, veďte ju s čistými ľuďmi, ktorí ešte nenapáchli pokrytectvom, pozérstvom a chamtivosťou! Inak sa potopíme ako tí nepríčetní pasažieri na bárke, ktorí nerozoznajú obilnú placku od kormidla."
Zdroj: https://www.facebook.com/ChmelarEdua...663?__tn__=K-R
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
"To, čo ma znepokojuje a čo by malo vyvolávať aj otázky novinárov, je vedomie, že naše energetické monopoly – SPP, Eustream, Slovenské elektrárne – vlastní jeden jediný človek. Nie podnikateľská skupina, nie rodina, jeden jediný človek – český miliardár Daniel Křetínský. Nevedieme diskusie o tom, čo to pre nás môže znamenať, keď naše strategické podniky vlastní jeden energobarón a na čo sa mení politika, keď predseda vlády lobuje v Rusku za záujmy jediného človeka. Neviem, čo už je rukolapnejším dôkazom totálnej oligarchizácie slovenskej politiky ako práve toto. To predsa presahuje všetky mysliteľné hranice a predstavy toho, na čo platíme v demokratickom režime politikov. Namiesto diskusie o dôsledkoch, že preprava plynu je aj v záujme jedného Čecha, ktorý odtiaľto poberá len na dividendách viac ako 400 miliónov eur ročne, politici a novinári meditovali o tom, či máme byť zastúpení na spomienkovom stretnutí premiérom alebo prezidentom.

Občas sa do tejto emotívnej pasce nechám zlákať aj ja, ale je dôležité, aby sme si uvedomili podstatu veci. Aj v susednom Maďarsku si Viktor Orbán buduje silnú pozíciu cez energetické monopoly. Na rozdiel od našich politikov má však jasnú predstavu o budúcnosti Maďarska, naši politici nemajú nič, pripomínajú alegorický obraz Hieronyma Boscha Loď bláznov a zahlcujú nás bulvárnymi škriepkami, ktoré odvádzajú pozornosť od skutočných problémov. Ak dnes chcete viesť diskusiu o budúcnosti tohto národa a štátu, neveďte ju s politikmi a novinármi, ale s filozofmi, vedcami, umelcami, duchovnými, veďte ju s robotníkmi zo Samsungu a sedliakmi zo Žitného ostrova, veďte ju s čistými ľuďmi, ktorí ešte nenapáchli pokrytectvom, pozérstvom a chamtivosťou! Inak sa potopíme ako tí nepríčetní pasažieri na bárke, ktorí nerozoznajú obilnú placku od kormidla."
Zdroj: https://www.facebook.com/ChmelarEdua...663?__tn__=K-R
Aj tie bulvárne škriepky sú určite platené jedným človekom podľa zásady "chlieb a hry"
A teraz ešte ako sa dostanem k tomu že chcem spotrebovávať lacnejší ruský plyn, myslím že kretinskému je jedno za koľko ho kúpi či z (Ameriky alebo Ruska), on si dá svoju maržu a ponúkne odberateľom, zoberie každý, ak nechce nahradiť spotrebu fazuľovicou
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
Dobre píše.... a ja by som len dodal - R.F. sa asi drží tohto:

Kua - Petr Janda už asi vtedy tušil, čo príde......
Ve všem chtěl mít větší podílpro jiné se nenarodilSám neuměl ničeho se vzdátjen ostatní za nos vodilmyslel na to kudy chodila jen sebe upřímně měl rád.Každou větu začal slůvkem Já každou větu skončil slůvkem Já.
On nevěřil na chiméry
a ve jménu kariéry
nosil boty špičkou dozadu.
Nikdy nepsal verše ženě
vždy se tvářil unuděně,
když si k němu přisel o radu.
Každou větu začal slůvkem Já
každou větu skončil slůvkem Já.


R: Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já, já, já, jenom já
Já stačím si sám
Já se mám. V očích led a vlhké dlaně
usmíval se polekaně
v obavě, že budeš něco chtít.
Velmi dbal na osobitost,
povýšil svou sebelítost
na ten nejušlechtilejší cit

Každou větu začal slůvkem Já
každou větu skončil slůvkem Já.

Vidíš ho, jak podle zvyku
důstojně jde po chodníku
a nic kolem sebe nevnímá
.
Do stop padá sůl a písek
jednoho dne nevrátil se
nikdo si té ztráty nevšímá.
Komu chbí jeho věčné Já
jen ozvěna domu vzpomíná
Možno aj Kazisvet VI. by sa hodilo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A možno sa dočká i takého konca:

posledné sekundy.....
Ale keď sa to vezme.... R.F je taký politický zombík.... ovalíš ho a furt sa vracia. A zombíkov zlikviduješ odťatím hlavy (nemyslím doslovne).....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tento sa aspoň neľutoval a nerobil zo seba obeť v DE.
.
Radšej já ako my.

.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čo otvorím v posledných dňoch, všade sa riešia jej handry. Čo sa s tým zasa sleduje, nechápem. Odkláňanie od témy, či čo?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ajajaj...... zase Danko.... inaugurácia, on sa rozkecal, prejav ako "vyšitý". Odborník na protokoly Ladislav Špaček len poznamenal jednú vec: presne o 12:00 Kiska PRESTAL byť prezidentom. V tom okamihu mala nová prezidentka SKLADAŤ sľub. Lenže Danko kecal 4-5 minút a až potom sa skladal sľub, ktorý musel predseda Ústavného súdu potvrdiť (cca 1-2 min). A odborník na protokoly a právo len poznamenal - práve tých 5-6 minút bolo Slovensko BEZ PREZIDENTA - tzv. bezvládie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Iná káva, aspoň čo sa veľkosti davu týka. Demonštrácia na Letnej naživo.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/d...319_domaci_lre
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Basiková: Chci, aby Zeman nebyl sprostý a arogantní. Premiér ať se vrátí na Slovensko
https://video.aktualne.cz/dvtv/basik...c0cc47ab5f122/

Veď si jedného aj druhého zvolili. Tak ako si aj Slováci volia svojich, všakže.
Hovorí o pravde, mohla ju aj lepšie zadefinovať.
Aby nebolo otázkou času, že prinútia odísť všetkých Slovákov jedného dňa, ako museli odísť Česi zo Slovenska.
Podnes majú v merku stavby svojich architektov, ktorí realizovali svoje projekty na Slovensku, mnohé chátrajú. Hlavne hotely, liečebne, kúpele, Tatry a pod. Tiež budovy škôl.
Mali vtedy možnosť sa realizovať ako asi nikdy.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Hovorí o pravde, mohla ju aj lepšie zadefinovať.
Aby nebolo otázkou času, že prinútia odísť všetkých Slovákov jedného dňa, ako museli odísť Česi zo Slovenska.
Pravda je aj niekde úplne inde.

Česi už (vraj) nerozumejú po slovensky...
Česi boli furt šovinisti voči slovákom...a to vravím aj z vlastných skúseností.
Od vzniku ČSR tam nebola rovnosť.
Havel dokončil načaté - dojebabral celé Slovensko ...
Naposledy upravil buchač : 25.06.19 at 22:41
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Hovorí o pravde, mohla ju aj lepšie zadefinovať.
Aby nebolo otázkou času, že prinútia odísť všetkých Slovákov jedného dňa, ako museli odísť Česi zo Slovenska.
Pravda je aj niekde úplne inde.

Česi už (vraj) nerozumejú po slovensky...
Česi boli furt šovinisti voči slovákom...a to vravím aj z vlastných skúseností.
Od vzniku ČSR tam nebola rovnosť.
Havel dokončil načaté - dojebabral celé Slovensko ...
Čo sa týka ich demonštrácií, tak je pravda úplne inde.
Babiš je persóna, čo to má spoločné so Slovenskom.
Slovenčinu v Prahe počuť na každom kroku, ja sa im ani nečudujem, stačí si prečítať niektoré ich diskusie pod článkami. Ale nie je to až také zlé.
... po roku na pracovisku kolega kolegyni (škola v Prahe), už by si mohla začať hovoriť po česky. Nezačala.
.
Nikdy až na výnimky nechceli vedieť, to iba Eliška Balzerová je z nej unesená a váži si ju, a ešte pár jedincov z jej branže.
Keď nastúpil Husák, znášali to veľmi ťažko. Mali sme GR v Prahe, kým to bolo čerstvé, nevedeli sa pred nami udržať, na prekvapenie hneď úvodný koment, červeň v tvárach. A to už bolo po Biľakovi.
Naposledy upravil korela : 26.06.19 at 07:24
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať