Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

hej, s tým súhlasím...s oboma.../ až na tú trapnosť so zlodejom chytajúcim zlodeja)
ale preto odvoláme vládu ?? po tom, čo tu smer navyvádzal ?

tak potom NESUHLASIM s coronou, rúškami a najmä 5 G sieťami...!!!!!!!!!!
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
ale preto odvoláme vládu ?? po tom, čo tu smer navyvádzal ?
...a sme doma stará mať.
LEBO SMER !!!

Matovičovi drbe ? Na vine je Smer !
Naďovi švitorí ? Vinný je Smer !
Kaderník nezvláda ? Lebo Smer !
Sulíkovi hrabe ? Šak predsa Smer !

...a tak dokolečka, dokola ...Smer, Smer,...
So Smerom na štyri roky a nikdy inak.
a smi si doma, starý otec!

a kto to tu navyvádzal, nože nám povedz ??

a komu drbe a švitorí nám povedali volby, nie tvoje mokré sny...a takisto nám to aj teraz hovoria prieskumy...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

veronikasad
Už je to fakt trápne, keď za každé svoje zlyhanie hádžu špinu na SMER ... Čo mali napr. pracovníci SP keď na nich kydali že nezvládali Opatrenia "prvej pomoci" ?
zvládli ich ?

tak potom čo tu krotizujete ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kukučka
Iné by ti povedala matka, ktorá nemala deťom na chlieb, sú aj také
aj si si prečítala niť - o čom sa bavíme, či len tak od veci ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kukučka
bjuty smis
hej, s tým súhlasím...s oboma.../ až na tú trapnosť so zlodejom chytajúcim zlodeja)
ale preto odvoláme vládu ?? po tom, čo tu smer navyvádzal ?

tak potom NESUHLASIM s coronou, rúškami a najmä 5 G sieťami...!!!!!!!!!!
Niet nad osobnú skúsenosť a preto zbytočne útočíš na korelu. A to nie prvý raz, nerob sa, že si to nepochopil.
úplne stačí, keď ju ty chápeš.)
......ja reagujem na to, čo som ja pochopil, nie iní...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
Veľký súhlas s nasledovným.

" Indivídium, ktoré vraj síce riadi štát, ale za nič neberie zodpovednosť. Preto je náš dnešný „demokratický“ život taký, aký je. Väčšina z nás to vie a aj tí jeho skalní priaznivci, ale tí rovnako ako média zatvárajú nad jeho lapsusmi obe oči a neustále ho velebia .
A do tejto partie sa pridali aj spravodajstvá televízii. Rovnako ako za socializmu sa správajú cenzúrovito. Robia angažovanú nadprácu – zamlčujú dianie na Slovensku. Ani o sviečkovej demonštrácii 25. marca 1988 nebola v mediach ani zmienka. A tú istú nadprácu si dali aj spravodajstvá mainstreamu v prípade protestov proti nášmu indivíduu sediacemu v premiérskom kresle.
Nevideli sme ani obrázok, nepočuli ani zmienku a nečítali ani riadok v mainstreame o dvoch autoprotestoch proti Matovičovi, ktorý druhý končil pred jeho domom.
...
A k tomu sa znovu hodí na zakrývanie podstaty heroizovanie síce zaujímavých, ale normálnych tém v mainstreamových médiach (A tak sa dozvedáme, že je „HISTORICKOU!!!“ udalosťou, keď Američania po jedenástich hluchých rokoch dokážu opäť dopraviť do vesmíru posádku a nemusia používať ruské nosné rakety! Pokiaľ viem.

https://paje.blog.pravda.sk/2020/05/...reamove-media/
dobré , ale slabé

ručím ti, že do 3 dní budeš mať na svojej pravde blog o tom, ako to natočili v holyvúúúde ....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
reagoval som na " múdrosráčov", čo sa tu vyrojili

bola to reakcia na všetkých 5 či kolko príspevkov

tebe som venoval zvlášť odstavec


zas som precenil tvoju inteligenciu ? tak sorry...
Ako môže idiot preceniť niekoho inteligenciu?
To je ako keby v prírode nejaká "zebra" "prešťala" leva. To sa vživote nestalo, nemohlo stať a ani nestane.
:-)
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
druhý krát sa stavím
žiadna vláda nespravila tolko pre východ, ako spraví táto a menovite sulík ako min. hospodárstva
Tak toto si žiada vysvetlenie.
ČO také asi spraví ? Alebo nie čo asi...ale čo konkrétne ?

Ďiaľnicu rozhodne nie...neexistuje.
Takže čo ?
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

STOP MATOVIČOVI 08: Jakubec: Vláda Matoviča je zlepenec hlupákov, diletantov, amatérov, úchylákov!
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Štubniak 7
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zaujímavý blog https://planetajednoduchost.sk/matov...orv4dxqOUIvtko
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
he...bude mať o miliardy viac, ako snívali..
nebudú kradnúť....určite nie na fica....
samozrejme, nejakí krajskí a okresní lopkári, čo sú už vo 4. strane sa zjavia..

ale sme rodina som ja nevolil...to ich voliči budú tu vysvetlovať )
kradli sa len % z pridelených eurofondov z tých čo neboli vysúťažené sa kradnúť nedalo, tak že dokázali sa vyčerpať na 30% a 70 sa vráti odkaz Remišová
Odkiaľ máš, že sa kradlo len z eurofondov ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
reagoval som na " múdrosráčov", čo sa tu vyrojili

bola to reakcia na všetkých 5 či kolko príspevkov

tebe som venoval zvlášť odstavec


zas som precenil tvoju inteligenciu ? tak sorry...
Ako môže idiot preceniť niekoho inteligenciu?
To je ako keby v prírode nejaká "zebra" "prešťala" leva. To sa vživote nestalo, nemohlo stať a ani nestane.
:-)
nandrolon, neviem ako to robíš...ale ide ti to na 1
som tu celý deň, ale nevidel som tu jednu nadávku a takáto osobné útoky...od nikoho
zas ti žena schovala flašu, že ideš zajtra do roboty a ja si to mám odniesť ?

takže ako vraví tvoj pán premiér : psi štekajú, a karavána ide dalej.....tak pokračuj

ak sa nenahneváš, ja už dnes nebudem na teba a tvoj šýl komunikácie reagovať
Budem teraz tvojou rečou - ja nemôžem za to, že si sa v tom mojom príspevku zas osobne našiel!!
PS:
1. múdrosráč nie je nadávka?
2. hodnotiť niekoho inteligenciu nie je osobný útok?
Ty si čítal celý deň príspevky a máš pravdu, od nikoho som tu nečítal od rána to, čo od teba, nakoľko svoje príspevky si asi po sebe nečítal...
a ja mam teraz ako tvojou rečou ?
zaplaviť to tu vulgarizmami a primitivizmom ?

na to zabudni......
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Prečo nemôžu dať pracujúce deti 2 % daní svojim rodičom na dôchodku ?

Žeby sa predsa len ľady pohli ?

12:16 – SLOVENSKO: Krajniak poďakoval seniorom, že sa počas pandémie koronavírusu správali zodpovedne. Zároveň avizoval, že niektorým seniorom sa zvýši starobný dôchodok. „Dobre vychované pracujúce dieťa bude môcť prispieť na dôchodok svojho rodiča,“ tvrdí minister.
Prečo ?

1. Lebo zákon
Financie získané z 2 % (3 %) sa môžu použiť len na zákonom stanovený účel, a to na ochranu a podporu zdravia, prevenciu, liečbu, na resocializáciu drogovo závislých v oblasti zdravotníctva a sociálnych služieb, na podporu a rozvoj telesnej kultúry, na poskytovanie sociálnej pomoci, na zachovanie kultúrnych hodnôt, na podporu vzdelávania, na ochranu ľudských práv, na ochranu a tvorbu životného prostredia, na vedu a výskum a na organizovanie a sprostredkovanie dobrovoľníckej činnosti.
2. Lebo by to bola malá čiastka ?
Ja s manželkou by sme dostali fakt len pár éčiek...
3. Lebo ako by sa to upravilo ?
Jeden manželský pár rodičov má dve detí a iní zasa 4 a aj viac. Ako by sa adresne a presne preposielali peniaze ?
4. Lebo koľko nových úradníckych miest by sa muselo vytvoriť, koľko štátnych zamestnancov by sa muselo prijať ?
Pekných pár stoviek..

Radšej nech dvihnú dôchodky a fertig.
...tiež je tu tá otázka zásluhovosti.
Ako je možné, že žena maká celý život, porodí dve deti...no pritom má rovnaký dôchodok, ako žena (cigánka) z osady, ktorá len porodila X detí.

...aha, takže len niektorým ? Dokonca len dobre situovaným...
Kuwa...a hlavne dobre vychované BUDE MOCŤ prispieť.
Ono je to ale skôr tak, že dobre vychované dieťa (a nemusí byť práve situované) pomôže rodičom aj bez tých drístov. Opak je nie raz pravdou...že dobre situovaný na svojich rodičov kladie bobek a čaká len na ich skon, aby mohol dediť.

Pomáhaš/te svojim deťom ? Asi skôr hej ako nie...už len to stráženie detí je bohovská pomoc. Poznám, aj u nás to tak funguje...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mimovládky dostali viac ako 58 miliónov eur z 2% dane
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/cl...-eur-z-2-dane/

Fasa balík na (nie raz) nečinnosť...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

duves
buchač
Dobre vraví ..

Už len dement Stanek chýba a tvoj potlesk. Potom s Blahom vyženiete zlých kapitalistov a zavladne tu raj.
Ty si daj radšej po 263 krát vyšetriť triglyceridy, ako pravý pribrzdený hypochonder.
1 2
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Handrolon
dubes
brucháč
Dobre vraví ..
Len dement Stanek chýba a tvoj potlesk, s Blahom vyženiete zlých kapitalistov a zavladne tu raj
Ty si daj u žilinku po 363 krát vyšetriť triglyceridy, ako pravý brzdený hypochonder.
Od 3glyceridovcov sú 2krát HORšIE 6glyceridy !
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

OneUp
veronikasad
OneUp
veronikasad
OneUp
veronikasad
OneUp, ty si asi nikdy nebol podnikatelom. Inak by si také drísty ohladom energii na Porade nepísal.
a ty sa stale nasackujes branit primitiva
Zlož si z nosa ružové okuliare a pozri reálne čo sa okolo teba s energiami deje ...
Zlozil som okuliare - ty buchacov alternick
Kde su zastropované ceny, keď dodávatelia energii poslali firmám a živnostníkom zálohové faktury za január, splatné 15.1.2023, niekolkonásobne vyššie ako boli za december ? Prečo sa neriešia ambulancie lekárov, načo čaká minister zdravotníctva, kým začnú všetky vyberať hotovostné platby od pacientov ?
mala si pozerat sobotne dialogy, vedela by si
Pozeral som do rádia a nič som nevidel len som počul. ale som si pozrel správy TVJOJ a mal som pocit že je veľmi zaneprázdnený konzultáciami s politickými stranami, čo ho asi vyčerpáva, možno bol dnes v Progresívnom Slovensku. Každého hosťa treba pohostiť.
0 1
OneUp OneUp

OneUp je teraz online OneUp

pavol54
OneUp
pavol54
OneUp
veronikasad
OneUp
veronikasad
OneUp
veronikasad
OneUp, ty si asi nikdy nebol podnikatelom. Inak by si také drísty ohladom energii na Porade nepísal.
a ty sa stale nasackujes branit primitiva
Zlož si z nosa ružové okuliare a pozri reálne čo sa okolo teba s energiami deje ...
Zlozil som okuliare - ty buchacov alternick
Kde su zastropované ceny, keď dodávatelia energii poslali firmám a živnostníkom zálohové faktury za január, splatné 15.1.2023, niekolkonásobne vyššie ako boli za december ? Prečo sa neriešia ambulancie lekárov, načo čaká minister zdravotníctva, kým začnú všetky vyberať hotovostné platby od pacientov ?
mala si pozerat sobotne dialogy, vedela by si
Pozeral som do rádia a nič som nevidel len som počul. ale som si pozrel správy TVJOJ a mal som pocit že je veľmi zaneprázdnený konzultáciami s politickými stranami, čo ho asi vyčerpáva, možno bol dnes v Progresívnom Slovensku. Každého hosťa treba pohostiť.
Sobotne dialogy vysiela aj STV 24
takú stanicu nemám, mám len základný balík
tak si zapni radio
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať