Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú.....
SME nejak neriešim...a ani iné médiá v tomto prípade...no obraz si jeden utvorí.
Ale prečo by nemali kydať na Ševčoviča ? Čo je on výnimka ?
Predsa každý má nejaké maslo na hlave...veď aj Kiska bol pomaly jak svatý za dedinou a čo za onýho sa z neho vykľulo.
Ševčovič u mňa zmaturoval už len tým, že v EU hlasoval (a nebol sám) proti Slovensku...to na to tam drie prdel o kreslo ?

Hm...kde sú tie časy, keď si zo Schustera robil internet prdel kvôli dvojplatničke...a čo iné mu mohli ? Že bol vo vrcholovej funkcii KSS ? Takých tu bolo habadej...
Na Kováča alebo Gašparka sa našlo toho trochu viac.

Proste a jednoducho by malo byť normálkou, že sa na každého kandidáta kydá a vyťahujú aj podpásovky...radšej skôr, ako naopak.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú.....
SME nejak neriešim...a ani iné médiá v tomto prípade...no obraz si jeden utvorí.
Ale prečo by nemali kydať na Ševčoviča ? Čo je on výnimka ?
Predsa každý má nejaké maslo na hlave...veď aj Kiska bol pomaly jak svatý za dedinou a čo za onýho sa z neho vykľulo.
Ševčovič u mňa zmaturoval už len tým, že v EU hlasoval (a nebol sám) proti Slovensku...to na to tam drie prdel o kreslo ?

Hm...kde sú tie časy, keď si zo Schustera robil internet prdel kvôli dvojplatničke...a čo iné mu mohli ? Že bol vo vrcholovej funkcii KSS ? Takých tu bolo habadej...
Na Kováča alebo Gašparka sa našlo toho trochu viac.

Proste a jednoducho by malo byť normálkou, že sa na každého kandidáta kydá a vyťahujú aj podpásovky...radšej skôr, ako naopak.
Buď si to písal účelovo, alebo nechápeš môjmu príspevku, čo nepredpokladám.
Mne nevadí, že kydajú na Ševčoviča, ja som len vysvetľoval Tweety, že ak sú traja silný kandidáti a na dvoch z toho sa v článku kydá /oprávnene/, no tak jednoznačne je článok písaný účelovo v prospech tretieho, nakoľko podľa článku by musela byť svätá /keďže sa tam nespomína/. To som si ja nevymyslel, to je nezvratný fakt.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Ševčovič mi pripadal ako keď sa pozriem na chutný zákusok a keď zahryznem zistím že je z margarínu - skrátka umelý
Hovorí sa tomu "hollywood smile" -



Keby nemal uši, tak sa "rehlí" okolo celej hlavy
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
pavol54
Ševčovič mi pripadal ako keď sa pozriem na chutný zákusok a keď zahryznem zistím že je z margarínu - skrátka umelý
Hovorí sa tomu "hollywood smile" -



Keby nemal uši, tak sa "rehlí" okolo celej hlavy
Ale, veď musí ukázať tých 36 zubov
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dole, či hore?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
Dole, či hore?
To nešpecifikoval.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - ak to bude jeden z nich

Ha-ra-bin - bude na koni - po-dľa zá-ko-na
Kotleba - všetko bude olivovo zelené, okolité štáty zavrú hranice pred návalom Romulánov, vo vlakoch budú bezkrkí hlavonožci...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Hmmm.....

Vzhľad potkana - je to potkan....
Giordano Bruno tvrdil, že každý človek sa podobá na niektorého zvieracieho tvora.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

BXLmiami
No,bavíme sa síce,ale aby som pravdu povedala mám dosť horo z toho že to nakoniec bude Harabin a Kotleba.
isto nie, tých volí rovnaký VOLič...

čaputová a harabín......šefčovičovi nepomôže ani birmovka....
praví slováci síce chcú kotletu....ale okrem tých 5% vedia napočítať do 20....... bude to harabín...
na šefčovia nadávajú aj smeráci...nezabúdaj, že 2/3 z nich sú starí dôchodcovia-mečárovci....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zbytočné obavy. Aj keby vyhral, v jeho prípade to nedopustia. Aspoň po tentokrát.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Nandrolon
Ako vieme, tak najväčšiu šancu majú "čisto v rovine teoretickej" /ktorá na Slovensku vždy veľmi smrdí a častokrát je nepravdivá a nezhoduje sa so skutočnosťou/ prví dvaja kandidáti. Druhý je Ševčovič, na ktorého tam kydajú. Na Čaputovú tam nečítam jedno krivé slovíčko. Takže ako to chápeš, resp. nechápeš ty?
PS: aby som nezabudol, oni kydajú aj na Harabína, čo je ďalší favorit v poradí, no tak už je to nad slnko jasné, ani človek nemusí byť až tak chápavý....
Ševčovič mi pripadal ako keď sa pozriem na chutný zákusok a keď zahryznem zistím že je z margarínu - skrátka umelý
Keď Lajčáka neprehovorili, nemali už koho dať. Mohli v rámci recesie navrhnúť Matoviča :-))
Začínam mať na Lajčáka podobný názor ako na jeho švagra. Voľakedy som chodil na porady, šéf nadiktoval aké sú úlohy, zosumarizovali sa sily a prostriedky pre splnenie úloh, zladili sa časy kedy a od kedy a bolo. žiadne vysvetľovanie prečo a načo. To nemusia byť voľby, lacnejší by bol guvernér na to aby vydával pokyny regionálnej vláde. Všimni si aký je nevrlý ak sa mu niečo skríži pri plnení rozkazov, už sme zápecníci
No kpt Danko má rigorózku vraj pajcnutú, ale další významný "herec" nemá žiadnu a píše i JUDr
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
korela
Ja mám obavy iného druhu. Pod lampou býva tma.
myslíš nedostatok volebných pozorovateľov? Ujo Stalin povedali nie je dôležité čo hodíš do urny ale kto spočítava hlasy
Ujo Stalin? Šak si mal napísať rovno, že zločinec.
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Páčia sa mi úvodzovky. To "dobro" je akože pre koho?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
Uz som pocul aj "antisystemovi volici" - to su ti, ktori volia "antisystemakov".
To sú tí, čo tu nechcú NATO
doplním dnes sa robia protesty aj proti bezpečnej spaľovni odpadu s emisiou škodlivín nula celá nula prd. Odborník na letectvo by vedel povedať ako zasere životné prostredie štart strategického bombardéra a každý je ticho a to už nehovorím o situácii keď naložený nestačí odletieť to je proti následkom taký černobyľ spolu s fukušimou detská vatrička na opekanie slaninky
Naposledy upravil pavol54 : 19.03.19 at 13:54
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

miroslav číž...smer ))


Prečo nechcel mať počas volebnej noci pri sebe nikoho zo Smeru?

„To sa musíte spýtať jeho. Ja som sa v sobotu aj pýtal, chcel som ho prísť podporiť do jeho štábu, no odkázal, že s politikmi Smeru tam nechce byť. Členovia Smeru sa síce stretli, ale to bolo všetko.“

Ako sa má Robert Fico, prečo išiel voliť tajne?

„Neviem, čo presne s ním je, už štyri dni som nebol v Bratislave. Nie je celkom zdravý, no naďalej je pracovne aktívny, aj včera bol v centrále. Má za sebou vážnu operáciu a nešetrí sa, ako by sa mal. A, samozrejme, potom mu akákoľvek viróza spôsobí problémy.“
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
vicktor
Uz som pocul aj "antisystemovi volici" - to su ti, ktori volia "antisystemakov".
To sú tí, čo tu nechcú NATO
doplním dnes sa robia protesty aj proti bezpečnej spaľovni odpadu s emisiou škodlivín nula celá nula prd. Odborník na letectvo by vedel povedať ako zasere životné prostredie štart strategického bombardéra a každý je ticho a to už nehovorím o situácii keď naložený nestačí odletieť to je proti následkom taký černobyľ spolu s fukušimou detská vatrička na opekanie slaninky
Aj normálne dopravné lietadlá, stačí si uvedomiť obsah palivových nádrží - Pavel Dvořák Letecká meteorologie https://www.martinus.sk/?uItem=273581#description

Goldmanovcom to nejako stále uniká.
.
Až doma som zistila, že som kúpila nastrihanú pažítku z Kene a o pár dní som dostala malú kytičku s 9 ružičkami z Tesca, tiež dovoz z Kene, ale musím povedať, že im po 4 dňoch ešte stále neodkväcli hlavičky, oproti ružiam z kvetinárstva. Aj keď doteraz išlo o krásne dlhé ruže, hlavičky začali padať postupne od prvého dňa. Roky.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
vicktor
Uz som pocul aj "antisystemovi volici" - to su ti, ktori volia "antisystemakov".
To sú tí, čo tu nechcú NATO
doplním dnes sa robia protesty aj proti bezpečnej spaľovni odpadu s emisiou škodlivín nula celá nula prd. Odborník na letectvo by vedel povedať ako zasere životné prostredie štart strategického bombardéra a každý je ticho a to už nehovorím o situácii keď naložený nestačí odletieť to je proti následkom taký černobyľ spolu s fukušimou detská vatrička na opekanie slaninky
Aj normálne dopravné lietadlá, stačí si uvedomiť obsah palivových nádrží - Pavel Dvořák Letecká meteorologie https://www.martinus.sk/?uItem=273581#description

Goldmanovcom to nejako stále uniká.
.
Až doma som zistila, že som kúpila nastrihanú pažítku z Kene a o pár dní som dostala malú kytičku s 9 ružičkami z Tesca, tiež dovoz z Kene, ale musím povedať, že im po 4 dňoch ešte stále neodkväcli hlavičky, oproti ružiam z kvetinárstva. Aj keď doteraz išlo o krásne dlhé ruže, hlavičky začali padať postupne od prvého dňa. Roky.
Aký je poločas rozpadu kytičky z Kene? Ak by ich nikto nekúpil tak nebudú voziť,
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
pavol54
vicktor
Uz som pocul aj "antisystemovi volici" - to su ti, ktori volia "antisystemakov".
To sú tí, čo tu nechcú NATO
doplním dnes sa robia protesty aj proti bezpečnej spaľovni odpadu s emisiou škodlivín nula celá nula prd. Odborník na letectvo by vedel povedať ako zasere životné prostredie štart strategického bombardéra a každý je ticho a to už nehovorím o situácii keď naložený nestačí odletieť to je proti následkom taký černobyľ spolu s fukušimou detská vatrička na opekanie slaninky
Aj normálne dopravné lietadlá, stačí si uvedomiť obsah palivových nádrží - Pavel Dvořák Letecká meteorologie https://www.martinus.sk/?uItem=273581#description

Goldmanovcom to nejako stále uniká.
.
Až doma som zistila, že som kúpila nastrihanú pažítku z Kene a o pár dní som dostala malú kytičku s 9 ružičkami z Tesca, tiež dovoz z Kene, ale musím povedať, že im po 4 dňoch ešte stále neodkväcli hlavičky, oproti ružiam z kvetinárstva. Aj keď doteraz išlo o krásne dlhé ruže, hlavičky začali padať postupne od prvého dňa. Roky.

Aký je poločas rozpadu kytičky z Kene? Ak by ich nikto nekúpil tak nebudú voziť,
Veď to!
Tie letecké presúvačky s tovarom mi vôbec nie sú ľahostajné.
To je ako s voľbami. Nič si v konečnom dôsledku ľudia neuľahčia. Účasť bezplatná, iba trochu času mimo domu. Neriešený problém človeka nielen dobehne, ale aj predbehne.

Držia sa výborne, to prihodila dcéra k nákupu pre malú radosť. Až doma som si všimla detto krajinu pôvodu. Už sa ani nečudujem, že ľudia v Lidli kupujú tie čerstvé kytičky, no nekúp to! V normálnych kvetinárstvach je takmer všetko aj tak z dovozu.
Náš obecný záhradník prešiel z karafiátov a gerbier na jarnú cibuľku, reďkovky, kaleráb a potom na chryzatémy v črepníkoch na hroby. Kvety sme kupovali len u neho, strihal pred nami.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aspoň to máš slovenské, u nášho záhradníka dovoz PL. Aj keď sa zariekam, že mám svoje, aj tak neodolám a kúpim, ale aj na trhu od sk maďara a nakoniec aj v tom Poľsku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať