Zavrieť

Porady

Ako vyriešiť problém s prácou?

Ahoj, 29.12.2014 mi končí skúšobná doba u momentálneho zamestnávateľa. Nakoľko tam nechcem ostať, priebežne si hľadám inú prácu. Minulý týždeň ma pozvali na pohovor a bolo mi povedané, že postupujem do druhého kola, nakoľko by som tú prácu mohla zvládnuť. Problém je v tom, že u súčasného zamestnávateľa môžem podať výpoveď max. do 19.12. nakoľko začínajú prázdniny a opäť sa pracuje až 8.1. potom už nemám nárok na ukončenie pracovného pomeru bez udania dôvodu a plynie mi dvojmesačná výpovedná lehota.Na pohovore mi však povedali, že druhé kolo do novej práce bude budúci týždeň, prípadne po sviatkoch. čo mám teda robiť? Napísať HR managerovi, s ktorým som mala pohovor a vysvetliť mu situáciu v ktorej som, alebo by som si to tým len pokazila? Taktiež ma kolegyne zo súčasnej práce upozorňovali, že riaditeľka mi môže prisľúbiť podpísanie výpovede bez dvojmesačnej lehoty, ale nemusí to nakoniec tak urobiť. Ďakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Do konca roka chceš zostať sedieť na dvoch stoličkách ? (hľadať si novú prácu a súčasne si nechať otvorené zadné dvierka v tej súčasnej)? Ak si rozhodnutá ukončiť pracovný pomer v skúšobnej dobe, môžeš to súčasnému zamestnávatelovi oznámiť aj zajtra s tým, že pracovný pomer končíš 28.12.2014

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Dalo by sa to vyriešiť PNkou cez sviatky, kedže o dobu PN sa skúšobná doba predlžuje.
    Čiže PN napr.od 29.12. Do 7.1. By znamenala, ze skúšobná doba by neskončila 31.12., ale až 11.1.
    taiko A nie je to voci terajsiemu zamestnavatelovi podraz?
    ivka70 Dalo vy sa diskutovať, ci porusujem alebo nie. Je to možno na hrane. Ale PNka je legálne predlzenie SD. Moze aj skutočne ochorieť - z toľkej dilemy vo urobiť. Ale zasa aj mrsacnu vypovednu dobu by nový zamestnávateľ mal prezit a bez problémov akceptovať.
    Ano, vela ludi to tak robi. Nakolko ked ma nezoberu do novej (co je mozne) a v starej dam vypoved, ostanem bez prace. A nikto za mna platit najom a ucty nebude. Nie je lahke si najst dobre platenu pracu.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Lacrymosa
    Ano, vela ludi to tak robi. Nakolko ked ma nezoberu do novej (co je mozne) a v starej dam vypoved, ostanem bez prace. A nikto za mna platit najom a ucty nebude. Nie je lahke si najst dobre platenu pracu.
    Inú možnosť nemáš. Ak sa po uplynutí skúšobnej doby nedohodneš na ukončení prac.pomeru dohodou v zmysle § 60 ZP, výpovedná doba je jednomesačná a začína plynúť prvým dňom nasl. kal.mesiaca. T.zn. ak ju zamestnávatelovi doručíš po 1.1.2015, pracovný pomer končí 28.2.2015.

    Alebo - ak to máš dohodnuté v prac.zmluve - uhradíš zamestnávatelovi jednomesačnú mzdu za nedodržanie výpovednej doby, ak bez súhlasu zamestnávatela budeš chcieť ukončiť pracovný pomer pred uplynutím výpovednej doby.

    Toto platí pre podnikatelské subjekty, na ktoré sa vzťahuje Zákonník práce.
    Naposledy upravil veronikasad : 14.12.14 at 10:12
    Toto mi je jasne, potom sa už odtiaľ nedostanem tak skoro, ale ma teda význam vysvetliť potencionálnemu budúcemu zamestnávateľovi túto situáciu? Alebo si to len pokazím?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Lacrymosa
    Toto mi je jasne, potom sa už odtiaľ nedostanem tak skoro, ale ma teda význam vysvetliť potencionálnemu budúcemu zamestnávateľovi túto situáciu? Alebo si to len pokazím?
    Ťažko radiť, záleží od konkrétnej situácie. Ak ti na novej práci bude záležať a so súčasným zamestnávatelom sa nedohodneš na ukončení prac. pomeru v zmysle § 60 (dohodou), radšej by som uhradila súčasnému zamestnávatelovi jednomesačnú mzdu.

    Je ešte jedna možnosť - prestať chodiť do práce a ukončiť pracovný pomer okamžitým zrušením za hrubé porušenie pracovnej disciplíny. Ale takého zamestnanca by som ako nový zamestnávatel neprijala ...

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Vysvetli buducemu zamestnavatelovi svoju situaciu.. Uprimnostou nemozes nikdy nic pokazit. Skor naopak, buduci zamestnavatel moze ocenit, ze sa chovas cestne a ze ani v buducnosti mu nebudes robit ziadne krivoty.
    Myslim, ze ak Ta budu chciet aj po druhom kole pohovorov. tak kludne pockaju mesiac dva. A ak Ta po vysvetleni situacie nezavolaju na druhe kolo pohovorov, tak Ta asi moc nechcu a v tom pripade je dobre, ze tam nebudes pracovat.
    Skratka, cim budes menej kalkulovat, tym lepsie.
    Naposledy upravil taiko : 16.12.14 at 09:13
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bjuty smis pekne si to napísal, ale úplne zle.....

    budúcemú zamestnávatelovi by akurát ukázala, že je nelojálna, hladá si novú prácu poza jeho chrbát a čestne sa zachovala ku komu ???

    k súčasnému zamestnávatelovi ?? asi nie.....
    a to isté by potom mohol od nej čakať aj nový zamestnávatel....

    keby za mnou došla s týmto, ani by som ju nevzal na to druhé kolo......
    taiko ona je u prveho zamestnavatela v skusobnej dobe. To je doba, ked sa obidve strany mozu rozhodnut ako dalej. Ona sa rozhodla, ze sa jej tam nepaci a hladala si nieco ine. Nic nekorektne na tom nevidim. Okrem toho je predsa normalne, ze ludia striedaju zamestnanie.
    Ci Ty ked si v praci nespokojny, ostanes tam az do penzie? To mozno fungovalo za starych cias, teraz uz nie.
    bjuty smis Aj si si precital moj príspevok, ked nan reagujes?
      zbaliť

    bjuty smis je teraz online bjuty smis

    bjuty smis
    povedz to súčasnému zamestnávatelovi...

    ked to povieš novému, hned sa bude pýtať, či o tom vie súčasný zamestnávatel.
    ak nie, podla mna si hned u neho skončila.....
    nebude riskovať, že mu spravíš najbližšie to isté .....

    Ako vyriešiť problém s prácou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.