Zavrieť

Porady

usb kľúč

po dlhej dobe mi otvori usb kluc ale mi neotvori priečinky a subory....co robit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mahony1 je offline (nepripojený) mahony1

    mahony1
    Klikni na Tento pocitac, potom klikni na disk na ktorom mas USB kluc pravym tlacitkom a vyber z menu "Vlastnosti" resp. "Properties". V hornej casti menu vyber "Nastroje" resp. "Tools". Tam vyber "Error checking" - Skontrolovat teraz. Otvori take male menu, kde sa pyta, ci ma automaticky opravit chyby a ci sa ma snazit opravit chybne sektory. Obe moznosti zaskrtni:


    Nasledne to spust, nech oskenuje ten USB kluc a opravi chybne sektory. To moze trvat isty cas, mozno aj 2 hodiny, ak je tam viac chybnych.

    Ak by ani potom USB kluc nefungoval spravne, pichni USB kluc do pocitaca s Windows 7 ci 8 a daj ho oskenovat este raz. Vyssie Windowsi vedia opravit aj take, ktore nizsie 9Vista ci XP) nevedia. Malo by to pomoct rozbehat ten USB kluc. Niekedy sa to stava, ked nespravne odoberies USB kluc z pocitaca - bez toho, aby si ho najrv softwarovo odpojila.

    Daj vediet, ci to pomohlo.
    Scan.jpg  

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Podla mna je ten kluc poskodeny. Ak mas na nom data,ktore potrebujes, skus ten kluc otvorit pomocou software recuva
    https://www.piriform.com/recuva

    Vie to citat aj "zamrznute", "pokazene" , "necitatelne" USB. Stoji to 19EUR.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.