Zavrieť

Porady

veronikasad vyhrala si v lotérii a nevieš kde dať peniaze ?
nunenko nie, práve, že chce vyhrať
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Dobrá veštkyňa o Tebe vie že ju hľadáš a ozve sa sama. Akákoľvek iná ktorá to nevie nie je veštkyňou.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ja ti vyveštím.......zadarmo........
    v najbližšej dobe navštíviš nejakú čudnú miestnosť,za stolom tam bude sedieť nejaká ženská,bude trepať sprostosti a odídeš odtiaľ ľahšia o pár stoviek..........
    buchač Tiež by som o niekom vedel ....
    Podotýkam, že ja to nie som...
    alaya1

    kuravesele je offline (nepripojený) kuravesele

    Človek sa učí celý život :-) aj tak zomrie sprostý :-) ...viac kuravesele
    čo je to dobrá veštkyňa? tá čo ti bude predpovedať, že do roka sa vydáš, budeš mať dieťa a bla bla, alebo tá čo ti povie, že ta čaká choroba, problémy s manželom/priateľom...bla bla...ale v oboch prípadoch prídeš o peniaze...
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    roberta111 Je to taká ktorá ti povie pravdu či už bude dobrá alebo zlá....
    evuš Roberta111 - nechcem Ti brať ilúzie, ale nik nevie, čo koho čaká... never tomu, sú to iba zbytočne vyhodené peniaze... občas si prečítam horoskop, ale najmä kvôli tomu, že sa na ňom poriadne zasmejem...
    roberta111 Horoskopom neverím ...poznám ludi ktorým veštkyňa povedala všetko čo sa nakoniec splnilo...tak to chcem aspoň vyskúšať len nemám žiadny seriózny kontakt zatiaľ
    evuš ..a čo keď Ti povie niečo hlúpe alebo zlé ?? Budeš sa strachovať dlho pred tým ??? Ži tu a teraz...ver, je to to najlepšie.... A inak, ak poznáš ľudí, ktorým "veštkyňa" vyveštila a splnilo sa to - prečo ju nenavštíviš i Ty ??
    roberta111 Ja nevravim že sa tým budem riadiť, no som zvedavá....To som vedela že napišeš ...lebo buď stratili kontakt alebo už nežije ...
    evuš OK - každý sme si strojcom svojho šťastia/nešťastia.....ja žiadnu nepoznám, tak Ti neporadím....
    ..ale výstraha je i tu :
    http://feminity.zoznam.sk/c/891559/p...-znicila-zivot
    roberta111 Aj tak ďakujem idem to prečitať pekný deň
    roberta111 To bolo myslené tak , že na jednu veštkyňu stratili kontakt a ďalšia známa čo bola tak tá veštkyňa už nežije
    roberta111 Myslim že ludia sa nepytaju na život veštkyne ale na svoj..takže neviem
      zbaliť

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    roberta nevymýšľaj a nepokúšaj!!! Presne ako už napísala evuš: Ži tu a teraz.

    Žiadna dobrá a normálna veštkyňa ti nepovie to, čo je príliš zlé, alebo sa smrti týka. Ak to urobí, tak to nie je dobrá veštkyňa. A dobré veci prídu aj sami, lebo v mnohom záleží od toho ako žiješ, aký postoj máš k ľuďom a životu vôbec.

    Alebo potrebuješ vedieť niečo blbé ako moja známa pred mnohými rokmi? Dobrá veštkyňa jej zavesila na nos, že zomrie dosť mladá a za čudných okolností. Poriadne ju to rozhodilo na mnoho rokov. Teraz má už vek za zenitom a neviem či sa na veštbu už vykašľala, alebo ešte stále tajne čaká svoj blbý koniec.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Jarka ,ale ona chce....neda si dohovorit...je svojpravna...nevie co s peniazmi...tak nech skusa
    roberta111 Preto som sem napisala že chcem dobrú veštkyňu....pretože tá nikdy nepovie kedy človek zomrie ....
    Tweety myslíš, že len podľa toho sa pozná dobrá? ale tak či tak, vyveštené už ovplyvní ďalší život a to by som nikdy nechcela, ale kto chce kam...
    Jarka 1 roberta, ver mi, že nech už ti povie čokoľvek dobré, alebo menej dobré, tak ťa to značne ovplyvní. Tvoje podvedomie bude s tým pracovať aj bez toho, aby si to sama chcela, alebo si to vôbec sama sebe pripustila. Semienko do podvedomia bude zasadené. Nebudem rozpisovať viac, určite si dosť inteligentná na to, aby si pochopila čo to znamená.
    Gabi03 myslím si, že toto je vec, ktorá sa uzná, uverí až po osobnej skúsenosti - bohužiaľ
    lujza.j Moje okolie v jednom case roky do zadu hodne šalelo ..asi jedina som nepodlahla.....aj moje decko chodilo.... asi pochopila....uz nechodi.....
      zbaliť

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Skús tu:
    www.vlada.gov.sk
    Tiež Ti nepovedia, kedy zomrieš... Ale vedia, čo Ťa čaká...
    Aj Tvoju veštkyňu...
    Naposledy upravil Oliwa : 20.02.15 at 13:23

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Etiketa už neplatí? Ak sa nudíte, prečítajte si Štyri dohody.

    Viete mi niekto poradit dobrú veštkyňu? :)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.