Zavrieť

Porady

výpovedná doba a skorší odchod

Dobrý deň, mám zmluvu na dobu určitú 1 rok do 31.12.2015 na polovičný úvazok, našla som si prácu na plný úvazok a chcem dať výpoveď, ale v zmluve mám dohodnuté podmienky že výpovedná doba je 2 mesiace a pri výpovedi podľa §63 ods. 1 písm. a a b je 3 mesiace. tak potom moja výpovedná doba musí byť 2 mesačná aj keď robím menej ako l rok ? A ako by to bolo ked by bola výpovedná doba 2 mesiace a ja by som chcela aj tak odísť skôr o 1 mesiac, v zmluve nie je dohodnuté ak odídem skor ako mi končí výpovedná doba budem im musieť vracať za ten l mesiac mzdu. Ako to potom prebieha ja napíšem klasickú výpoveď a potom im len poviem že po 1 mesiaci odchádzam ale je potrebné im to tiež oznámiť že odchádzam po mesiaci, poraďte prosím
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak dáš výpoveď sama, VD je jednomesačná. Najlepšie by bolo skončiť PP Dohodou podľa § 60 ZP. Tu by ste si určili dátum odchodu a PP by týmto dátumom skončil.
    Ak predsa dáš výpoveď a odídeš počas VD, zamestnáv. ti môže dať absenciu s krátením nároku na dovolenku.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zahaj1 na dohode sa sním nedá dohodnúť a miesto mi držia len 1 mesiac
    Ďakujem pekne za odpoveď
    zahaj1 A ešte sa chcem opýtať keď by som zamestnávateľovi dala ukončenie prac. pomeru dohodou /zatiaľ sme sa o tom rozprávali len ústne/ dokedy sa mi musí vyjadriť podám mu to osobne, lebo ak ani po písomnom doručení nebude súhlasiť s dohodou automaticky mi začne plynúť 2 mesačná výpovedná lehota alebo musím v tej dohode dopísať že keď nebude súhlasiť s dohodou tak ukončenie prac. pomeru končím 2 mesačnou výpovedou?
    Ďakujem
    ivka70 Zamestnavatel nema definovanu ziadnu zakonnu lehotu, nemusi sa vyjadrit vobec.
    ak sa nevyjadri kladne, s dohodou nesuhlasi.

    Ak si na dohodu nenapisala, ze v pripade nesuhlasu do napr. konca mesiaca maj ma byt povazovana za riadnu vypoved, tak ziadna VD z dohody nemoze plynut a neplynie, musis podat riadnu vypoved.
      zbaliť

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Ak dohoda neprichádza do úvahy - a ak máš polovičný úväzok - tak za ten jeden - dva mesiace sa hádam bude dať časovo skĺbiť práca v obidvoch zamestnaniach - nejaká dovolenka v terajšom zamestnaní ... plus "porozumenie" u nového zamestnávateľa (nejaké nadpracovanie a pod) ?
    Naposledy upravil Katy a R : 19.05.15 at 07:26

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    stručne a jasne - daj výpoveď, nastúp do roboty novej, keď bude treba. Bývalý zamestnávateľ ti môže akurát krátiť dovolenku, a to bude všetko. Krátenie/"prepadnutie" celej dovolenky u pôvodného zamestnávateľa snáď prežiješ.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zahaj1 krátenie, prípadne prepadnutie dovolenky mi nevadí, ale nový zamestnávateľ bude potrebovať všetky údaje od predchádzajúceho zamestnavateľa a keď nebude tento súhlasiť s dohodou nedá mi potrebné potvrdenia o skončení prac. pomeru, lebo nesúhlasí s dohodou a bude trvať na 2 mesačnej výpovednej lehote, tak neviem ako postupovať?
    zahaj1 poradí niekto
    Katy a R aké konkrétne potvrdenia potrebuješ? Zamestnávateľ pri skončení PP je povinný dať ti potrebnú dokumentáciu - akýmkoľvek spôsobom skončí PP ... a nezvládneš obidva? (pri polovičnom PP)
    veronikasad K vzniku pracovného pomerui nie je nutné aby ten predchádzajúci bol ukončený. Môže ísť o tzv. súbežný pracovný pomer u oboch zamestnávatelov súčasne. Zápočtový list už nie je potrebný k preukazovaniu nároku na dovolenku, zamestnávatel ho požaduje len z dôvodu evidencie príp. exekučných zrážok a odchodného. Môžeš ho predložiť dodatočne, po ukončení prac.pomeru. Iná situácia by bola keby si sa išla evidovať na UP, tam ťa bez neho nezaevidujú.
      zbaliť

    výpovedná doba a skorší odchod

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.