Zavrieť

Porady

Pochybné firmy ???

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Vie mi niekto povedať niečo bližšie o firme Varmogans Beratung a.g. ? Robia školenia na finančné poradenstvo. Neviem o nich nič nájsť, ani v registroch, ani na webstránkach. Vraj nesnú byť nikde zverejňovaní. Nechápem prečo? Bojím sa či to nieje nejaká habaďúra.
Za akúkoľvek radu ďakujem.
Usporiadat
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Hlinkovx
Vladi neviem..neviem... ale keď im tam napíšeš v angličtine ... že su nadutí a podobné veci..určite ti tam dajú ikonku angličtina...
a kde majú ikonku Slowakei?!..keď také kšechty rozbiehajú na tom našom malom Slovensku..
Silvi, ty si myslíš, že mám teľo času? Nie, nie, neprosím ... aj keď s mojou 5ročnou nemčinou by som mala aspoň čo-to poruzumieť ... ale žiaľ :p
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Vladi ...a čo máš takého dôležitého na práci..?! hihihi ...scrabble.. porada....a niečo aj v robote porobiť... ja som tak dopadla s angličtinou...po 4 rokoch učenia som pochopila , že akorát s PC si rozumiem...ešte šťastie , že si so mnou neche ani pokecať a ani dopisovať....
0 0
LudmilaZ LudmilaZ

LudmilaZ je offline (nepripojený) LudmilaZ

Ja som sa pri tých otázkach na pochybné firmy chcela práve opýtať na firmu
Platinum, to sú tí čo nahovárajú na kúpu apartmánu v dovolenkových lokalitách, tak aby ste sa mohli ubytovávať nejako alternatívne na rôznych miestach ....., vymieňali
si ich medzi sebou, vytiahnu z Vás premyslenými otázkami informácie o Vašich voľných finančných prostriedkoch a v podstate Vašej hlúposti , tak, že asistentky si všetko
zapisujú, aby na základe tohoto potom rozvinuli spracovávajúcu kampaň, že :
1. v podstate za toľko čo zistia že dáte za dovolenku za 10 rokov, môžete mať niekde
5 hviezdičkový apartmán (cenu oznámia až potom, čo si zistia koľko približne miniete
na dovolenke za rok a to tak, že oznámia že sa ju práve dozvedeli z Malty .... a
samozrejme platí len dnes, ak ihneď podpíšete...)
2. Všetky podmienky o využívaní tejto úžasnej služby / investície sú natoľko
komplikovane prepracované, že upísať sa im už po všetkých zrútených pyramídach
je absolútna hlúposť (samozrejme najprv sa má zaplatiť niekde na .... už neviem aký
zahraničný účet, potom do 120 dní sa má čakať potvrdenie, ak sa to potvrdenie
nedostaví, peniaze sa vrátia aj s výnimočným úrokom x ..... proste typické
oblbováky
3. Počas celej prezentácie sa spomína darček, ktorý dostanete aj keď nič
nepodpíšete, a to zadarmo pobyt na Malte (cestu a stravu si platíte sami)
4. Počas celej prezentácie sa v okolí pohybuje množstvo ľudí, ktorí majú budiť dojem
že ide o veľkú a veľmi zaneprázdnenú organizáciu so zahraničnými spolupracovníkmi
používajúcimi cudzí jazyk, (nemala som na to čas, zisťovať si či aj niektorí z
ďalších zákazníkov náhodou nie sú tiež len naoko)
5. Na záver pri zistení, že ťa nevmanévrovali kam chceli, zahrajú posledný pokus o
zlomenie, že asi sa zmýlili a oslovili niekoho kto na ich úžasne výhodnú ponuku nemá
dostatok financií.

V podstate je jasné, že sú to podvodníci, mňa však zaujíma, či je to až tak zlé, s hľadaním práce na Slovensku, že mladí, ale aj starší ľudia ešte stále naletia na takéto
ponuky práce. Veď im to musí byť jasné, že sa spolupodieľajú na nechcem nikoho uraziť
ale skutočne okrádaní. O to viac sa čudujem, že po tom, ešte aj čakajú vyplatenie odmeny. Mńa by zaujímalo, aký zmluvný vzťah majú títo pracovníci s firmou, napr.
tvoja dcéra mala pracovnú zmluvu? Tiež by ma zaujímalo, prečo si vybrala takúto prácu. Je síce pravda, že pravdepodobne ako absolventka, by nástupný plat nezískala
nejaký výnimočný, ale tu tiež vlastne získala len prísľub ale v skutočnosti nič, a ešte
aj stratila čas, za ktorý sa mohla niečo užitočné naučiť.
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Dcéra je študentka a touto brigádou si chcela privyrobiť. Bolo to na dohodu o VP - anketár, keď som ju upozornila že z toho pravdepodobne peniaze neuvidí, tak povedala že sa aspoň zabaví oslovovaním ľudí, odskúša si to a nič iné žiaľ na leto nezohnala.
0 0
LudmilaZ LudmilaZ

LudmilaZ je offline (nepripojený) LudmilaZ

Jasné, tá mládež má svoju hlavu, ale ja som ešte zabudla povedať, že ten hlavný pán
ktorý na tej ponukovej akcii bol akože hlavný, v momente keď zistil, že sa s manželom
na tie ich ponuky nechytáme, začal nám najprv on znovu vysvetľovať siahodlho výhody
ich produktu a dosť ostro napomenul tú pracovníčku, ktorá mala na starosti základné
spracovanie páru, že nemala dobre naštudované prezentácie (čím chcel dosiahnuť, že
jeho podmienky prijmeme z pocitu ľútosti nad nespravodlivo obvinenou pracovníčkou)

Neviem, či tvoja dcéra bola tá, ktorá len na ulici oslovovala a verbovala potenciálnych
záujemcov, alebo sa dostala až do skupiny pri prezentácii.
Lebo si myslím, že to by bolo zaujímavé vedieť, ako ich inštruujú, ako majú spracovávať
ľudí, aby im uverili.

Len nechápem, prečo si činnosť takýchto pochybných firiem nevšimnú kompetentní,
ktovie či sa ešte nájde niekto medzi ľudom pospolitým, kto im naletí.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
A čítali ste v najnovšom Živote celostránkový inzerát, kde akýsi dobrák predáva systém na vyhrávanie v Lote LEN za 799? Sme tu napospol zväčša ekonómovia - vieme si zrátať, koľko taký inzerát stojí - zväčša je vo viacerých periodikách a opakovane. Keďže sa im to rentuje - koľko chudákov im na také čosi musí naletieť? Tiež nechápem ako je to možné!!! A tiež sa čudujem, že to nie je trestné. Ale asi to patrí k životu i keď je to smutné. Veselšie je, že ide víkend!
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

luebchenkooo, ty mas kraaaasny podpis
0 0
Majus Majus

Majus je offline (nepripojený) Majus

holka
Ahojte, hovorí Vám niečo agentúra COOLAGENT? majú aj peknú stránku www.coolagent.sk, len pre istotu, či nemáte nejaké skúsenosti. Brat sa chystá aj s priateľkou do Anglicka na farmu, no majú dosť vysoké poplatky, tak aby nevyšli na psí tridsiatok Vďaka za infošky
0 0
georgefilo georgefilo

georgefilo je offline (nepripojený) georgefilo

Tiež ma viackrát kontaktovali a nie som si veľmi istý že sa jedná o serióznu firmu.
Jedná sa o firmu OVB Allfinanz Slovensko, ktorá je spoločníckou firmou nemeckej spoločnosti Objektive vermogens beratung AG so sídlom v Kolíne.
Ich webstránka je www.ovb.sk.
Údaje z obch. registra: Právna formaSpol. s ručením obmedzenýmIČO / r.č.31361358Štatutárni zástupcoviaBenedikt Fronc, Ing.Kontaktná osoba 1Ladislav Matuška, Ing.Telefón 102/49206511Mailmatuska@ovb.skUlicaBradáčova 7MestoBratislavaPošta5PSČ85273


Podrobnejšie na http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=8284&SID=2&P=1

Majte sa!
ŠtátSlovenská republika
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Finančné poradenstvá typu OVB sú viac-menej v poriadku pokiaľ nenastane nejaký extra prúser.Treba si uvedomiť že dostávajú provízie od finančných inštitúcií a je jednoduchšie hodiť cez palubu 1 klienta ako sa ťahať za prsty s poistovňou alebo bankou.
0 0
litu litu

litu je offline (nepripojený) litu

ano, je to OVB . Je to seriozna maklerska spolocnost. Ma kvalitne produkty. Netreba sa nicoho bat. No vsetko zavisi od ludi s ktorymi bude v kontakte. Myslim s veducimi , skolitelmi a podobne. Nehcem im robit reklamu. Mam osobne skusenosti s tym. Dobra myslienka, len naozaj zavisi na cloveku na koho natrafi...
0 0
ladislavzan ladislavzan

ladislavzan je offline (nepripojený) ladislavzan

Prosím Vás neviete mi získať nejaké informácie o nemeckej firme "Objektive Vermogensberatung". Je to taktiež firma, ktorá sa zaoberá finančným poradenstvom. Dostal som ponuku od tejto firmy (resp. od ich zamestnanca). A teraz neviem, či mám túto ponuku prijať. Ich zamestnanec ma presviedčal, aby som "prilákal" hocikoho, pričom tí ľudia nepotrebujú finančné vzdelanie. Táto spoločnosť poskytuje bezplatné vzdelanie v podobe seminárov (hradí sa iba stravné). Ďakujem.

Ladi
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Objektive Vermogensberatung je v skratke OVB
Naposledy upravil Richard : 14.11.06 at 12:09
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Tiež som dostala ponuku spolupracovať s touto firmou : Objektive Vermogens Beratung, po prvom rozhovore s paňou, ktorá má záujem (vraj) pracovať so mnou som mala zmiešané pocity. Pani milá, usmievavá, ale napriek všetkému čo som sa jej pýtala na konkrétnu prácu som dostala samé vyhýbavé odpovede, vraj sa všetko dozviem na prvých školeniach. No mám pocit, že je to voľajaké "usmievavé" len nie vážne. A ja už nerada napriek tomu, že vraj nabíjam ľudí vo svojom okolí energiou, som mala po stretnutí pocit, že zo mňa vyprchala...Keď sa ma manžel pýtal, o čom to je - nevedela som mu priamo odpovedať. Takže pre mňa určite o ničom, i napriek tomu, že človek, ktorý ma odporúčal je veľmi dobrý priateľ, toto nie je pre mňa. Ten čas radšej budem venovať svojej rodine. Asi som príliš opatrnícka...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Vlasta
takýchto ponúk som mala niekoľko, zabudni.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak Pozri príspevok
Vlasta
takýchto ponúk som mala niekoľko, zabudni.
Už som zabudla, len jej to oznámiť...
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

ondrejvla Pozri príspevok
Už som zabudla, len jej to oznámiť...
Mam pocit, ze im ide nie o cloveka, ale o proviziu za neho. Drzim prsty. Hlavne sa nedat!
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

ladislavzan Pozri príspevok
Prosím Vás neviete mi získať nejaké informácie o nemeckej firme "Objektive Vermogensberatung". Je to taktiež firma, ktorá sa zaoberá finančným poradenstvom. Dostal som ponuku od tejto firmy (resp. od ich zamestnanca). A teraz neviem, či mám túto ponuku prijať. Ich zamestnanec ma presviedčal, aby som "prilákal" hocikoho, pričom tí ľudia nepotrebujú finančné vzdelanie. Táto spoločnosť poskytuje bezplatné vzdelanie v podobe seminárov (hradí sa iba stravné). Ďakujem.

Ladi
Potom to poradenstvo asi tak aj vyzera.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To Magma.
Skús aj toto:
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=76422&SID=2&P=0
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Mňa tiež navštívil pán z OVB. Navštívil?! - votrel sa ku mne, pretože keby hneď povedal o čo mu ide, nebol by vpustený. Našiel si ma v Zlatých stránkach a pýtal sa či robím účtovníctvo. Myslela som, že nádejný klient. Lenže hneď spustil o OVB - takže už ten spôsob ako sa dostať ku klientovi sa mi nepáčil. Strašne sa čudoval, že mu hneď na prvý pokus nezverím všetky rodinné poistenia na prehodnotenie .... Ja som zase nevychádzala z údivu, keď mi prezradil jeho odmenu, vraj si môžem vybrať - 3.000 Sk na hodinu alebo referencie. Slušne som ho odprevadila . Za dva dni mi volal ďalší - z OVB.

.... už mám na stole materiály a žiadosť o prijatie nového člena do FREIZEIT CLUB INTERNATIONAL - Medzinárodný klub voľného času . Poznáte niekto tento produkt????

Mám pocit, že ma niekto skúša, koľko vydržím ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať