Zavrieť

Porady

Pochybné firmy ???

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Vie mi niekto povedať niečo bližšie o firme Varmogans Beratung a.g. ? Robia školenia na finančné poradenstvo. Neviem o nich nič nájsť, ani v registroch, ani na webstránkach. Vraj nesnú byť nikde zverejňovaní. Nechápem prečo? Bojím sa či to nieje nejaká habaďúra.
Za akúkoľvek radu ďakujem.
Usporiadat
Jajka7 Jajka7

Jajka7 je offline (nepripojený) Jajka7

FREIZEIT CLUB INTERNATIONAL (FCI) je svajciarska spolocnost, ktora ponuka pre svojich clenov zvyhodnene ponuky na exkluzivne dovolenky a okrem toho sluzbu, ktora by sa dala nazvat "refundacia nakladov na volny cas". Ked si tuto sluzbu kupis, tak postupne pocas 6 rokov ti refunduju naklady na volny cas az do vysky dvojnasobku hodnoty, za ktoru si sluzbu kupila.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Znie to veľmi divne...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Jajka7 Pozri príspevok
FREIZEIT CLUB INTERNATIONAL (FCI) je svajciarska spolocnost, ktora ponuka pre svojich clenov zvyhodnene ponuky na exkluzivne dovolenky a okrem toho sluzbu, ktora by sa dala nazvat "refundacia nakladov na volny cas". Ked si tuto sluzbu kupis, tak postupne pocas 6 rokov ti refunduju naklady na volny cas az do vysky dvojnasobku hodnoty, za ktoru si sluzbu kupila.
este napíš koľko je členské príp. ročné poplatky!?
0 0
Jajka7 Jajka7

Jajka7 je offline (nepripojený) Jajka7

Rocne clenske je asi 500 Sk. Myslim, ze oni aj priamo funguju ako cestovka. A v podstate sa nechaju uverovat tym, ze ti predaju tu sluzbu refundacie nakladov na volny cas. Ale v podstate je to investovanie na 6 rokov. Akurat tym, ze to nazvali sluzbou refundacie, tak z toho co ziskas, nemusis platit dan. Aspon tak nejako mi to bolo vysvetlene.
0 0
asimo asimo

asimo je offline (nepripojený) asimo

PO PRVE! STUPIDNE SI TO NAPISAL.. VERMOGENSBERATUNG. PO DRUHE.. MIIIILUJEM LUDI, KTORY PROSTE ZADRU A OHOVARAJU FIRMU LEN PRETO, ZE SU DOSTATOCNE TUPI NATO ABY SI NIECO O NEJ ZISTILI. JE TO 2HA NAJVECSIA PORADENSKA SPOLOCNOST V NEMECKU A NAJVECSIA NA SLOVENKU!! ZIADNA PIRAMIDA HLUPACIK, ALE BATOVO KOLECKO.. ASI NAJDOKONALEJSI SYSTEM KARIERNEHO POSTUPU NA SVETE.. A JE TO PORADENSKA FIRMA, KDE SVOJIM KLIENTOM RADIA KAM SA OPLATI INVESTOVAT, ABY SA NESTALO TO ZE TRESNETE OPET PENIAZE DO NEJAKEJ SKOROKRACHNUTEJ, DOBRE OBREKLAMOVANEJ SPOLOCNOSTI.. A TEN CHLAPIK, CO SA BAL O DCERU.. BY JU MAL SKOR PODPOROVAT ABY NESKONCILI AKO SPUSTA LUDI, CO PRACU V OVB NEZVLADLI, LEBO BOLI BLBY NA UCENIE A TAM JE TOHO HODNE CO MUSIA VEDIET, A POTOM ICH VYHODIA A OHOVARAJU POTOM CELU FIRMU, ZE AKY JE TO SMEJD LEBO TO JE ODZIG... ABY NEVIDELI,ZE SU SAMI HLUPI A NESCHOPNY SA LAPIT SANCE... JA SOM TAM PAR MESIACOV PRACOVAL, A TERAZ SA HAMBIM, ZE SOM TO NEZOBRAL VAZNE.. KOLEGA JE TERAZ VEDUCI.. A ZARABA PEKNE LOVE A POMAHA LUDOM INVESTOVAT, A NIE OKRADAT.. JE MI LUTO, ZE SA PAR JEDNOTLIVCOV NAJDE CO KAZIA MENO, AKO TEN, CO SI NASIEL VAS V ZLATYCH STRANKACH, ALE JE TO PREDSA LEN CLOVEK.. BOZE.. JEDEN CLOVEK NIEJE CELA FIRMA.. CI KED TA JEDEN AUTOBUSAR OSTRIEKA VODOU Z KALUZE PO DAZDI, TERAZ SU VSETCI AUTOBUSARI DEMENTI CO NEVEDIA SOFEROVAT?TAK SA UKLUDNITE NEGATIVCI.. A ZACNITE ROZMYSLAT A NETREPAT GEBUZINY A OHOVARAT FIRMU, KDE SA MOZE NIEKTO FAKT ZREALIZOVAT..
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja k tomu príspevku len toľko http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
0 0
Kuzelnicka Kuzelnicka

Kuzelnicka je offline (nepripojený) Kuzelnicka

som kuzelnik bezneho zivota:))) ...viac
Asimo, nauc sa gramatiku...
Naposledy upravil Richard : 27.03.08 at 15:23
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

A ja k tomu príspevku asi toľko - niektoré spoločnosti vedia svojich zástancov tak naladiť a toľkom im do hláv kadečoho natlačiť, že potom to vyzerá asi takto, ako vyššie napísané.
UF ! až sa na to zle pozerá, ako poniektorým zmenia osobnosť...
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
s podobným slovníkom ako hore sa stretávam , ked mi volajú rôzni -noooo nazvime to dealeri, vraj majú úžasnú ponuku akcií, určite zarobím. A je im jedno kedy zavolá, či mám čas, či mám rokovanie alebo šoférujem. Ja sa vždy, keď niekomu zavolám na mobil opýtam, či môžem hovoť- veď ten človek môže viesť auto, môže byť na školení, a pod.
Som školiteľ alebo často cestujem, mobil nikdy nevypínam pretože si to nemôžem ako bezpečnostný a požiarny technik dovoliť (môže byť úraz alebo iná nepríjemnosť a klient potrebuje rýchlo poradiť, a pod) a ak zodvihnem mobil a poviem prepáčte, práve školím, práve šoférujem, tak títo dealeri ma ašte sprdnú, na čo teda dvíham mobil a ešte mi hrubo vynadá že som neseriózny, lebo ho klamem. prijal som zásadu: bavím sa iba s tým, s ktorým ja chcem- FINITO.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Na agresívnych odporúčam nereagovať, stačí ich vypnúť (čo aj mnohí spravili, ďakujem za udržiavanie poriadku)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nevie niekto,ako by som sa mohla brániť reklame odosielanej SMS?Minule som mala skoro infarkt,mama v ťažkom stave v nemocnici,dcéra v zahraničí a o pol jednej v noci SMS,hned som bola na rovných nohách.A to firma Collagen upozornovala na nejakú svoju akciu.Na druhý den som vyndala firme-vraj za to nemôžu a robia to aj iné firmy a Orange za to samozrejme tiež nemôže.Vypnuť telefon na noc zase nemôžem ja.Tak čo s tým?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
BXLmiami Pozri príspevok
....Vypnuť telefon na noc zase nemôžem ja.Tak čo s tým?
Biznis je biznis, ... ale skús si vypnúť oznamovanie správy (tým ale vypneš všetky)
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Dávnejšie existovala možnosť deaktivovať zasielanie takýchto správ u operátora. Skús sa tam informovať.
0 0
imi4 imi4

imi4 je offline (nepripojený) imi4

vie mi niekto poradiť či je firma svet financií seriózna alebo nie?zaoberá sa taktiež s finančným poradenstvom....ďakujem
0 0
Fozga Fozga

Fozga je offline (nepripojený) Fozga

podla mna to ma byt vermognesberatung, s bodkami na o, co je naozaj financne poradnestvo, ale asi to nie je nazov konkretnej firmy, ale oblast, ktorou sa nejaka firma zaobera... a ked hladaju niekoho zo slovenska na take daco do zahranicia, tak je to pravdepodobne nejaka praca po telefone... ja si hladam tiez pracu v zahranici, po nemecky viem a vzdy ked som sa s takym dacim stretla, tak to bolo to... nepovedali jej tam nejake konkretne meno firmy? lebo co som nasla, tak to bolo Deutsche Vermogensberatung, co tu uz niekto spominal... pa a neposielaj nic, ked nevies presne infos!
0 0
nidoh nidoh

nidoh je offline (nepripojený) nidoh

starký
asimo Pozri príspevok
PO PRVE! STUPIDNE SI TO NAPISAL.. VERMOGENSBERATUNG. PO DRUHE.. MIIIILUJEM LUDI, KTORY PROSTE ZADRU A OHOVARAJU FIRMU LEN PRETO, ZE SU DOSTATOCNE TUPI NATO ABY SI NIECO O NEJ ZISTILI. JE TO 2HA NAJVECSIA PORADENSKA SPOLOCNOST V NEMECKU A NAJVECSIA NA SLOVENKU!! ZIADNA PIRAMIDA HLUPACIK, ALE BATOVO KOLECKO.. ASI NAJDOKONALEJSI SYSTEM KARIERNEHO POSTUPU NA SVETE.. A JE TO PORADENSKA FIRMA, KDE SVOJIM KLIENTOM RADIA KAM SA OPLATI INVESTOVAT, ABY SA NESTALO TO ZE TRESNETE OPET PENIAZE DO NEJAKEJ SKOROKRACHNUTEJ, DOBRE OBREKLAMOVANEJ SPOLOCNOSTI.. A TEN CHLAPIK, CO SA BAL O DCERU.. BY JU MAL SKOR PODPOROVAT ABY NESKONCILI AKO SPUSTA LUDI, CO PRACU V OVB NEZVLADLI, LEBO BOLI BLBY NA UCENIE A TAM JE TOHO HODNE CO MUSIA VEDIET, A POTOM ICH VYHODIA A OHOVARAJU POTOM CELU FIRMU, ZE AKY JE TO SMEJD LEBO TO JE ODZIG... ABY NEVIDELI,ZE SU SAMI HLUPI A NESCHOPNY SA LAPIT SANCE... JA SOM TAM PAR MESIACOV PRACOVAL, A TERAZ SA HAMBIM, ZE SOM TO NEZOBRAL VAZNE.. KOLEGA JE TERAZ VEDUCI.. A ZARABA PEKNE LOVE A POMAHA LUDOM INVESTOVAT, A NIE OKRADAT.. JE MI LUTO, ZE SA PAR JEDNOTLIVCOV NAJDE CO KAZIA MENO, AKO TEN, CO SI NASIEL VAS V ZLATYCH STRANKACH, ALE JE TO PREDSA LEN CLOVEK.. BOZE.. JEDEN CLOVEK NIEJE CELA FIRMA.. CI KED TA JEDEN AUTOBUSAR OSTRIEKA VODOU Z KALUZE PO DAZDI, TERAZ SU VSETCI AUTOBUSARI DEMENTI CO NEVEDIA SOFEROVAT?TAK SA UKLUDNITE NEGATIVCI.. A ZACNITE ROZMYSLAT A NETREPAT GEBUZINY A OHOVARAT FIRMU, KDE SA MOZE NIEKTO FAKT ZREALIZOVAT..
Kámo ukľudni sa a odpáľ z tohoto fóra.Môžeš sa vybíjať na iných stránkach,so sebe rovnými!
0 0
klvka klvka

klvka je offline (nepripojený) klvka

Fany Pozri príspevok
Vie mi niekto povedať niečo bližšie o firme Varmogans Beratung a.g. ? Robia školenia na finančné poradenstvo. Neviem o nich nič nájsť, ani v registroch, ani na webstránkach. Vraj nesnú byť nikde zverejňovaní. Nechápem prečo? Bojím sa či to nieje nejaká habaďúra.
Za akúkoľvek radu ďakujem.
Ahojte, kedze spoločnost posobi v 14 krajinach Europy, asi by bolo zvlastne, keby neni registrovana, nema zlozene zakladne vklady a podobne. Neviem akym stylom vystupuju jej makleri, urcite sa ludia stretnu s roznym pristupom a dopadne to tak, ze ohovaraju kade mozu. Zamyslite sa, ci za to moze firma alebo dany clovek. Aj do banky mozte prist a zamestnanec za prepazkou sa bude spravat ako hlupak... Ale ak to banka zisti, moze patricne zakrocit. Ak nie, budete ju vsade ohovarat? Pri tomto ma napada moja vlastna skusenost, v roku 2003 som sa uchadzala cez personalnu agenturu o jednu poziciu, az osobne na pohovore mi povedali, ze hladaju ludi do IBM. Na skoleni v IBM az po mesiaci vyslo najavo, aku pracu budeme robit. Po 4,5 roku uz v tejto firme nepracujem. Zvlastne je to, ze to zaziva vela ludi a nepise sa o tom.. ked to robi medzinarodny gigant, tak sa asi vsetko prepaci..neni to zvlastne?

Ak niekto potrebuje viac info, mozte sa popytat. Ja sama som klient OVB. Pekny den.
0 0
Fato2008 Fato2008

Fato2008 je offline (nepripojený) Fato2008

Ahoj.
Mám možnosť investovať EURA do spoločnosti "Happy Trend Ltd."
Ponúkajú za vloženie nad 5,000,-EUR mesačný úrok 12%
Tvrdia že sú garantovaný štátom.
Má niekto skúsenosti s investovaním do tejto spoločnosti?
Ďakujem.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Fato2008 Pozri príspevok
Ahoj.
Mám možnosť investovať EURA do spoločnosti "Happy Trend Ltd."
Ponúkajú za vloženie nad 5,000,-EUR mesačný úrok 12%
Tvrdia že sú garantovaný štátom.
Má niekto skúsenosti s investovaním do tejto spoločnosti?
Ďakujem.
Ja už neverím nikomu. Tiež som dala GRAND vklad a pozri, ako sme naleteli. Nikto ma nepresvedčí, že "tí" hore nevedeli, aký bude kurz EURA. Bol to ich marketingový ťah. 2 mesiace pred vyhlásením konverzného kurzu som bola na školení, kde už bolo naznačené, aký kurz bude. Ešte aj NBS zaujala k celej situácii stanovisko také, aké zaujala. Ja nič, ja muzikant.
0 0
kathy_smal kathy_smal

kathy_smal je offline (nepripojený) kathy_smal

Fato2008 Pozri príspevok
Ahoj.
Mám možnosť investovať EURA do spoločnosti "Happy Trend Ltd."
Ponúkajú za vloženie nad 5,000,-EUR mesačný úrok 12%
Tvrdia že sú garantovaný štátom.
Má niekto skúsenosti s investovaním do tejto spoločnosti?
Ďakujem.
Ak ponukaju mesacne 12% to je rocne 144% p.a. co sa mi zacina podobat na nebankove spolocnosti.

Akym statom to je akoze garantovane? Neviem si ani len predstavit taky stat. Ak uz su si isty urok a garanciou nech ti spravia zmluvu v ktorej to bude naozaj garantovane, uvidis ako rychlo cuvnu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať