Zavrieť

Porady

Pochybné firmy ???

Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Vie mi niekto povedať niečo bližšie o firme Varmogans Beratung a.g. ? Robia školenia na finančné poradenstvo. Neviem o nich nič nájsť, ani v registroch, ani na webstránkach. Vraj nesnú byť nikde zverejňovaní. Nechápem prečo? Bojím sa či to nieje nejaká habaďúra.
Za akúkoľvek radu ďakujem.
Usporiadat
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Inzerat, kde nie je meno firmy NEBERIEM NA VEDOMIE. Informacie o zverejnenej firme si aspon skontrolujem v registri, ci uz ziv. alebo obch. Ak nikde neviem nic najst - NEBERIEM NA VEDOMIE. PENIAZE DOPREDU NEPOSIELAM ANI SVOJEJ SESTRE. Howg
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
lenže toto je nemecká firma...takže asi ťažko ju nájdeš v slovenskom obchodnom registri..
ale ináč platí, to čo Janca napísala...
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Viem to, ale nevie mi niekto náhodou poradiť na akej webstránke nemeckej by som sa mohla niečo dozvedieť? Ďakujem.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Skús cez nejaký vyhľadávač, či ti ju nenájde.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Keby som vedela po nemecky .... ale neviem ....
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Fany....
máš to dobre opísané.. lebo to moc nedáva význam to slovo...Varmogans
skúšam to hľadať cez nemcov...ale Varmogans nikto nepozná!!!
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
skúsila som ...všetky prehľadávače v Nemecku čo poznám... výsledok 0
ohľadom čoho..je to finančné poradenstvo...
FINANZBERATUNG - finančné poradenstvo...
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Ďakujem za ochotu a pomoc,
Takto to napísal prednášajúci na prvom seminári na tabuľu. Bola tam dcéra, možno sa tiež kopla pri opisovaní, ale tiež som skúšala rôzne podobné varianty a nič. Mám obavy o dcéru, aby na niečo nenaletela. Na podobnom konkurze bola a tiež sa z toho vykľula v podstate podvodná organizácia. Tam dokonca hneď pýtali 3 tisícky. Našťastie ich nemala dcéra pri sebe, tak povedala že prinesie zajtra a to som tam už išla radšej s ňou. Bola to vlastne obyčajná MLM na kozmetiku... Pani to mala riadne premyslené, chytala dievčatá na riadne blby - práca pre zahraničie, práca vo veľkoobchode, vysoké zárobky... Keď som jej dala konkrétne otázky na prac.zmluvu, plat... iba to zahovárala a bolo mi to jasné. Žiadna zmluva, žiadna reklama, žiadny kontakt..., takže sme ju vlastne ani nemohli žalovať. Toto by mala byť firma, ktorá vyškolí a zgrupuje finančných poradcov na rôzne produkty a pre rôzne spoločnosti. Tiež neviem sídlo, IČO, telefón... Tiež dávajú vyhýbavé odpovede. Už mi je viacmenej jasné, že s tým skončíme, ale ma to jemne povedané štve.
Myslím, že by nebolo zlé založiť tu blok, kde by bol, možno po preverení nejakým odborníkom, zoznam podobných firiem a dalo by sa tam pridať, aby sa varovali prípadní ďalší podvedení.
Ďakujem všetkým za snahu.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
našla som stránku ohľadom finančného poradenstva pre Nemecko....ale táto firma tam uvedená nebola.. takže rozhodne im neveriť... bude to zase len krycí manéver ako od ľudí dostať peniaze...
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Skús hľadať Vermogens Beratung AG (Vermogen znamená, čo si pamätám v nemčine majetok alebo aktíva), niečo sa mi objavilo na Google,takže je to dobrá cesta.
0 0
la-dy la-dy

la-dy je offline (nepripojený) la-dy

oprava a vyroba calunneneho nabytku ...viac
Zdravím. Ani ja som nič nenašiel na www.google.de a www.yahoo.com takže ktovie.Radšej ruky preč od toho.
Laco.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
http://www.dvag.com/ tu je to VERMOGENS BERATUNG AG.....
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Hlinkovx, klobuk dolu ...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
to Fany: ale ak je to tá stránka Vermogensberatung - vyzerá celkom seriózne - lenže i tak to môžu byť hochštapleri. Nikde na tej stránke nemajú "slowakei" - keď to dáš cez vyhľadávač. Inak je to majetkové poradenstvo, t.j. mohlo by ísť o sprostredkovanie nejakej formy sporenia v rámci tých rôznych pilierov čo si na nás vymýšľajú páni hore... Ak by si mala problém s nemeckými termínmi, ozvi sa.
Ľuba
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ale nikde tam nieje ikonka "angličtina", to sú Nemci až takí nadutí?
0 0
Magma Magma

Magma je offline (nepripojený) Magma

Ja by som mala zas otázku, či niekto nepozná firmu Platinum.s.r.o. Blava? Dcéra pre nich pracovala v lete a doteraz nedostala zaplatené. Už písala aj žiadosť o vyplatenie, ale ani sa neozvali. Má s nimi niekto skúsenosť???
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Moc ďakujem, ste všetci super. Zvážime čo urobiť. Díky.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Hm, ak neplatia, treba skusit hladat
"Platinum Plus"
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Tu máš výpis :
http://www.orsk.sk/vypis.asp?ID=35916&SID=2&P=0
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
vladan
ale nikde tam nieje ikonka "angličtina", to sú Nemci až takí nadutí?
Vladi neviem..neviem... ale keď im tam napíšeš v angličtine ... že su nadutí a podobné veci..určite ti tam dajú ikonku angličtina...
a kde majú ikonku Slowakei?!..keď také kšechty rozbiehajú na tom našom malom Slovensku..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať