Zavrieť

Porady

Chybné číslo účtu

účtovník, SZČO
Tento môj problém som zaradila do tém Po porade, lebo potrebujem skôr Vašu podporu ako radu. Ale aj za radu budem vďačná.
Stala sa mi taká vec: Cez internet som uhradila 3 faktúry spolu v hodnote cca 65 tis. Po odoslaní úhrad som zistila, že som na konci vynechala v čísle účtu nulu. Hneď som šla do našej banky s nádejou, že sa to dá stornovať. Bohužiaľ, nedalo sa. Šla som sa teda spýtať do Istrobanky, kam som úhradu zasielala, že či ten nesprávne zadaný účet existuje. Potešili ma že nie. Toto sa stalo v stredu minulý týždeň. Do dnešného dňa sa mi platby nevrátili, tak som teda šla znova do Istrobanky. Veľmi milá a ochotná pani sa mi snažila zistiť kam sa tie platby podeli, až zistila, že som sa trafila na nejaký žilinský účet a tie platby mi tam nabehli. Neželám nikomu zažiť tie pocity, aké som mala v tej chvíli. Asi som musela byť bledá ako stena, keď mi ponúkli pohár vody. Názov - majiteľa účtu mi pravdaže nemôžu prezradiť, tak mi zostáva iba zaslať žiadosť do Istrobanky a tá vyzve dotyčného, aby vrátila peniažky. Je to iba na ňom, či mi vyhovie alebo nie. Potom zostáva len súd. Vraj...
Mali ste niekto podobný problém? Ako ste ho riešili? Ako dlho to trvá? Mám vôbec šancu sa dopracovať k strateným peniazom?
Poraďte, napíšte, budem nesmierne rada.
Anita
Usporiadat
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Anitka gratulujem, určite sa ti lepšie spáva. A ak v tom má "prsty" Evanka je to super a zároveň je to dôkazom toho, že v "jednote" (aj tej poraďáckej) je sila. napadlo mi: "Podvodníci je vám beda! Porada vám dýchať nedá."
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Aneta, zbytok dlznej sumy by mal byt dnes poobede (po porade) odoslany. Prosim ta, avizuj mi, ci vam „nabehli“ na ucet. Ked je to v tej istej banke, mala by si to uz dnes, alebo najsneskor v pondelok vediet.
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
Evanka, všetky sumy pristáli na mieste určenia. Ešte raz vďaka. Neprezradíš ako sa Ti to podarilo vyriešiť? Rada by som sa Ti poďakovala aj osobne. Zajtra budem v Žiline.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Som nesmierne rada, ze to tak dopadlo. Zainteresovala som do toho ludi z televizie. Dovodom vratenia bol iba strach z medializacie. Aku mas pracu v Ziline?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

anite prajem zaslúžený duševný pokoj a Evanke ďakujem aj ja za jej pomoc anite v núdzi, pretože takú dobrú dušu treba hľadať s lupou .
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať