Zavrieť

Porady

da sa spravit kvasok z inej ako raznej muky?

na webe som sa docital o robeni domaceho kvasku z raznej muky. Nevie niekto, ako urobim kvasok na kysnuty kolac, neviem, ci ten z raznej muky neovplyvni chut...
Naposledy upravil symbio : 20.03.16 at 15:18 Dôvod: chyba v pisani
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Dá sa spraviť kvások aj z pšeničnej múky. Pozri tu http://www.laskominyodmaryny.cz/2013...ny-kvasek.html

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Dá sa urobiť kvások aj z pšeničnej múky. Manželka má aj z celozrnnej pšeničnej múky. Ale práca z kváskom nie je tak jednoduchá, ako sa zdá. Stačí, ak máš v chladničke nejakú potravinu, napr. zeleninu plesnivú, tak spóry plesne sa dostanú aj do kvásku a kvások znehodnotí. Na miešanie kvásku pri prikrmovaní používať len drevené náradie, napr. varešku. Kvások musí "dýchať" nesmie sa dať do uzatvorenej nádoby, len prikryť pláteným obrúskom.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kvaka Kvások mám v chladničke už skoro 3 roky, v malej sklenej fľaštičke, s voľne položeným viečkom na nej. Nikdy sa mi nepokazil, občas ho prikŕmim, ak nepečiem, ale stále má úžasnú vôňu. Rozkvasujem ho cca 12 hodín, dávam 160 až 170g múky a trochu viac vody. Tento základný ražný kvások udržiavam len z celozrnnej hladkej múky. Už som raz z neho vyrobila aj pšeničný, ale vrátila som ho na ražný, mne sa viac páči. Cesto s pšeničným bolo síce pružnejšie, lepšie držalo, ale zvyk je zvyk.
    sosak Manželka má 7 ročné kvásky z bielej pšeničnej múky, špaldovej hladkej múky a špaldovej celozrnnej múky. Sú to páni kváskovia a majú neuveriteľnú silu, podobne ako droždie. Ražný kvások dáva cestu kyslosť a na sladké koláče a buchty je vhodnejšie pšeničný, resp. špaldový.
    Kvaka Sosak, tak klobúk dole, pred takými kváskami, ten špaldový vyskúšam. A ja nemám kyslý chlebík, iba raz bol mierne kyslastý, ale chybu som urobila ja pri dobe kvasenia. no nemám skúsenosti s koláčmi, tie ja nerobím, ani buchty. .
      zbaliť

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    kvasok na kysnuty kolac? Kvasok pouzivam iba na domaci chlieb. Na kysnuty kolac stacia kvasnice - drozdie....ale mozno sa nieco poducim

    da sa spravit kvasok z inej ako raznej muky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.