Zavrieť

Porady

Potvrdenie o zamestnaní (bývalý zápočtový list)

Ahojte, dnes som našla v svojom programe nové tlačivo-Potvrdenie o zamestnaní,- vraj bývalý zápočtový list. Stretli ste sa už niekto s takýmto tlačivom? Odkedy sa už nepoužíva klasický Zápočtový list?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
nikulik
Ahojte, dnes som našla v svojom programe nové tlačivo-Potvrdenie o zamestnaní,- vraj bývalý zápočtový list. Stretli ste sa už niekto s takýmto tlačivom? Odkedy sa už nepoužíva klasický Zápočtový list?
Áno ja tiež používam tlačivo "Potvrdenie o zamestnaní". To,že zápočtový list odkedy sa nepoužíva to veru neviem. Ale si myslím, že ešte dlho sa bude používať práve tento termín na označenie toho potvrdenia.

jankasm je offline (nepripojený) jankasm

jankasm
smith
Áno ja tiež používam tlačivo "Potvrdenie o zamestnaní". To,že zápočtový list odkedy sa nepoužíva to veru neviem. Ale si myslím, že ešte dlho sa bude používať práve tento termín na označenie toho potvrdenia.
Nevieš tu náhodou priložiť to tlačivo? Snažila som sa ho nájsť na porade, ale zatiať nič. Ďakujem :p

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
jankasm
Nevieš tu náhodou priložiť to tlačivo? Snažila som sa ho nájsť na porade, ale zatiať nič. Ďakujem :p
Tu je link http://www.porada.sk/downloads.php?do=file&id=104

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
jankasm
Nevieš tu náhodou priložiť to tlačivo? Snažila som sa ho nájsť na porade, ale zatiať nič. Ďakujem :p
Už som prikladal to tlačivo do témy "Odchádza nám zamestnanec" od moncici121 príspevok č. 6

Potvrdenie o zamestnaní (bývalý zápočtový list)

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.