Zavrieť

Porady

Zivnost

Chcela by stat zivnostnickou z vlastnou predajnou detskeho oblecenia. Pomoze mi niekto? Som na materskej,ako sa pohnut dalej. Nemam sajnu zakym ist,ci si to mozem dovolit..poradte niekto prosim,dakujem
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Priestory na podnikanie máš?
kopretinka akože za kým ísť a prečo? prečo by si si to nemohla dovoliť? niekto ti to zakázal? máš živnosť? priestory? peniaze na tovar? máš vôbec šajnu o podnikaní?
Gagx Ako mas privela otazok ci? Sa slusne pytam,dakujem za drzu odpoved.
kopretinka ja sa slušne pýtam,lebo podľa tvojho zadania nemáš ani šajnu....mne je to fuk,rob si,čo chceš.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    faro1 je offline (nepripojený) faro1

    faro1
    Podľa živnostenského zákona sa živnosťou rozumie sústavná činnosť prevádzkovaná samostatne, vo vlastnom mene, na vlastnú zodpovednosť, za účelom dosiahnutia zisku a za podmienok ustanovených týmto zákonom. Živnostník ručí za svoje záväzky celým svojím majetkom a po jeho smrti záväzky nezanikajú.
    Prečítaj a naštuduj si stránky zaoberajúce sa radami pre začínajúcich živnostníkov a potom sa rozhodni, či do toho pôjdeš, pretože je to tvoja zodpovednosť.
    https://www.google.sk/search?q=podni...GO7t8wfz85ygAw

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.