Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t282341-p40-co-...silo-xii.html# sme skončili a pokračujeme tuto.

Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ
Naposledy upravil taiko : 09.08.16 at 15:23
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

..nestáli nad kanálom. :-)))
Podľa mňa ide o častejší jav, ako si myslíme. Aj u nás.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač
kopretinka
buchač
ALE vieš, čo mi chýba ....teda na Porade ?

Chýbajú mi normálni jedinci, ktorí sa povznesú (aspoň občas) nad nejakou tou vetou alebo príspevkom.
Chýbajú mi normálni jedinci, ktorí (keď treba) vedia viesť normálnu diskusiu.
Chýbajú mi normálni jedinci, ktorí sa neurazia za už len z toho titulu, že dané napísala určitá osoba (týka sa viacerých).
ja som pred 3dňami napísala,že bankomat vykonal akciu,ktorá mu nebola zadaná.To bolo všetko.Ty si po sebe prečítaj,aké litánie a o čom si popísal,úplne od veci....a nakoniec sa sťažuješ,že ti tu chýbajú normálni jedinci s nadhľadom,ktorí sa neurazia.
No popremýšľaj o sebe,lebo ty rozhodne k takým jedincom nepatríš.
Pani...a Vy ste kto ?
Ja sa s Vami predsa nebavím. Veď ste si to nepriali.
Reagoval som na pani z Afriky...ona bol zvedavá.
----------------------
Ale keď už ste načali, pani zlatá ?
Mne sú nejaké cudzie účty a karty šuma fuk....takpovediac, že u prdele (alebo rovno v nej).
buchač, budem citovať Tvoju poslednú akože citovanú vetu: "No popremýšľaj o sebe, lebo ty rozhodne k takým jedincom nepatríš"....v tom prvom, pôvodnom výpočte bla,bla,bla sa nenachádza, zase klameš a prispôsobuješ, že pani z Afriky je síce zvedavá, ale tiež je jej to šuma fuk.....a to ostatné tiež, iba ju mrzí, že parádne popľuje monitor....z toho tvojho hundrošovania
Naposledy upravil afrikánka : 05.10.16 at 15:59
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

misoft
Žabinka
po včerajšom škaredom pochmúrnom dni ma potešilo dnešné slniečkové usmievavé ráno..
Žabík.... provokuješ? Bo u nás od rána len chčije a chčije a chčije a chčije......
duško, ale ja som to mala včera.. no už je aj tu nanič..
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchačisko....som upozornená, že nie je rozumieť o čom píšem...ale ja viem, že ty moooc dobre rozumieš, čo svojimi výmazmi a dodatočnými zásahmi spôsobuješ. Takže jasne a zrozumiteľne.....píšeš veci, ktorým rozumieš iba ty a sústavne podvádzaš..........a teraz si poutieraj monitor
Naposledy upravil afrikánka : 05.10.16 at 17:13
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žabinka
misoft
Žabinka
po včerajšom škaredom pochmúrnom dni ma potešilo dnešné slniečkové usmievavé ráno..
Žabík.... provokuješ? Bo u nás od rána len chčije a chčije a chčije a chčije......
duško, ale ja som to mala včera.. no už je aj tu nanič..
I tak.... provokuješ.... bo ja som ani včera nemal toto žlté čudo tam hore....
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
afrikánka
Môj kocúrik (ten dvojnohý) sa rád bicykluje....a ja mávam oňho obavu. Dnes celý vytešený mi hlásil, že si kúpil nový bicykel....moja kalkulačka v hlave zapípala...a koľko stál......že odteraz sa budem báť viac, čo keď sa dačo stane tomu novému bicyklu ???
Zareagujem ako žena, ktorá sa bojí.....ja by som sa veru bála o "kocúrika dvojnohého" a nie o bicykel , ale to istotne aj Ty afrikánka.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

terezamaria
afrikánka
Môj kocúrik (ten dvojnohý) sa rád bicykluje....a ja mávam oňho obavu. Dnes celý vytešený mi hlásil, že si kúpil nový bicykel....moja kalkulačka v hlave zapípala...a koľko stál......že odteraz sa budem báť viac, čo keď sa dačo stane tomu novému bicyklu ???
Zareagujem ako žena, ktorá sa bojí.....ja by som sa veru bála o "kocúrika dvojnohého" a nie o bicykel , ale to istotne aj Ty afrikánka.
Samozrejme, že mám obavy, aj budem...ale toto som mu povedala,....že sa budem báť o ten nový bicykel......čo povedal on.....to nemôžem opakovať, ale dobre som sa zasmiala
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
no daj nejakú konkrétnu infomáciu.[/QUOTE]

vlastná skúsenosť, tvrdili, že to nie je kreditka, ale karta na zbieranie bodov, až po párminútovej debate, vykľulo sa šidlo z vreca, takže asi tak zvedavôčka
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
no daj nejakú konkrétnu infomáciu.
vlastná skúsenosť, tvrdili, že to nie je kreditka, ale karta na zbieranie bodov, až po párminútovej debate, vykľulo sa šidlo z vreca, takže asi tak zvedavôčka [/QUOTE]
Mimochodom - ak sa pozriete na ich dizajn:
toto je clubcard tesco

a toto je kreditka tesco:


V niektorých znakoch podobnosť "čiste náhodná".....
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
V niektorých znakoch podobnosť "čiste náhodná".....
aj na jedno,aj na druhé sa zbierajú body za nákup v tescu.Prečo by to nemalo byť podobné,
keď to je "produkt" pre tú istú firmu? Len ak platíš tou kreditkou v tescu,tak získaš 2x toľko bodov ako na obyč.klub kartu a ďalšie body získaš,ak platíš niekde inde.Ja absolútne nechápem,prečo ste takí naštartovaní akurát proti tescu a jeho kartám.Pomaly každý reťazec má svoje klub karty aj kreditky.
Šak keď ju nechcete,tak ju nepoužívajte,nikto vám pištoľ nedrží pri hlave.
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
vlastná skúsenosť, tvrdili, že to nie je kreditka, ale karta na zbieranie bodov, až po párminútovej debate, vykľulo sa šidlo z vreca, takže asi tak zvedavôčka
Že ťa zavádzal niekto o karte,za to tá karta nemôže.A nie.že to nie je na zbieranie bodov,ona JE na zbieranie bodov,platiť tým nemusíš.
Dotyčný asi potreboval vykázať činnosť,tak sa "snažil".Ale to máš všade,s tým tesco nemá nič spoločné,to nie sú zamestnanci tesca,ktorí ponúkajú tie karty.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kvietoček..... ja fakt neviem, čo máš TY za problém....
Hele! JA mám club card Tesco - bodíky zbieram (i keď niekedy príde to v obálke s tými kupónmi a niektoré sú mi úplne na prd).
Max. tak, že prídu ešte tie €-poukážky (a to zhabe moja 3/4 ).
Ide o INÉ!
Ty omieľaš body, my sa začíname baviť o forme tej karty. O tom, že je to kreditná karta a výber z bankomatu je pri nej ku*evsky spoplatňovaný!
A že tebe vydalo €uráče a stiahlo 3€? Bankomat by toto nikdy neurobil z vlastnej vôle - buď by bola porucha (ale to by banka vedela), buď by bol bankomat nainfikovaný (ale to by potom robila každému), alebo užívateľ sa netrafil na tú správnu klávesu na klávesnici (i to sa stáva...).
2 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kašlem na to
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
bettylou
a dokonca dosť zavádzajú ľudí, aby ich na tie kreditky nalákali, aspoň u nás.
no daj nejakú konkrétnu infomáciu.
A k tomuto.... informácia - uviedol som, ako sa v Tesco finančné služby dá odrbať. Viď príspevok vyššie. A Tesco Finančné služby so Home Credit - i to som tvrdil.
Tu máte dôkaz (zdôraznené - zvýraznené):
https://www2.itesco.sk/financnesluzb...ky-servis.html
© 2014 Tesco Stores SR a.s.
Poskytovateľom Finančných služieb je Home Credit Slovakia, a.s., IČO: 36234176
created by SMBLZ
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
bettylou
a dokonca dosť zavádzajú ľudí, aby ich na tie kreditky nalákali, aspoň u nás.
no daj nejakú konkrétnu infomáciu.
A k tomuto.... informácia - uviedol som, ako sa v Tesco finančné služby dá odrbať. Viď príspevok vyššie. A Tesco Finančné služby so Home Credit - i to som tvrdil.
Tu máte dôkaz (zdôraznené - zvýraznené):
https://www2.itesco.sk/financnesluzb...ky-servis.html
© 2014 Tesco Stores SR a.s.
Poskytovateľom Finančných služieb je Home Credit Slovakia, a.s., IČO: 36234176
created by SMBLZ
a načo tu dokazuješ,že to je home credit? tvrdil niekto,že nie je????
končím túto debatu o ničom.
1 1
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Podla mna je jedno ci je to tescokreditka alebo houmleskreditka (tiez ju mam).
"Chlap" sa asi pomylil a natukal volaco ine - t.j. vyber namiesto nahlad.
V zivote by ma nenapadlo v bankomate pozerat stav uctu, na to mam internet banking a v pripade tesco/houmles sa to vola "spravca financii". Aj tak nepozeram, este som sa nedostal do situacie ze by som mal obavu ci este mozem platit (nikdy som neminul ani polovicu limitu).

Kto je v takej situacii, asi nedokaze celu utratu splatit v bezurocnom obdobi a potom 3 zmylene eura su talafatka oproti vyrubenym urokom.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
bettylou: a dokonca dosť zavádzajú ľudí, aby ich na tie kreditky nalákali, aspoň u nás.

To by ma zaujimalo ako zavadzaju. Povedia na co to sluzi a ake ma vyhody. Ze nepovedia ze treba aj splacat? Ze si niekto neprecita Sadzobnik? To nie je zavadzanie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vicktor
Podla mna je jedno ci je to tescokreditka alebo houmleskreditka (tiez ju mam).
"Chlap" sa asi pomylil a natukal volaco ine - t.j. vyber namiesto nahlad.
V zivote by ma nenapadlo v bankomate pozerat stav uctu, na to mam internet banking a v pripade tesco/houmles sa to vola "spravca financii". Aj tak nepozeram, este som sa nedostal do situacie ze by som mal obavu ci este mozem platit (nikdy som neminul ani polovicu limitu).

Kto je v takej situacii, asi nedokaze celu utratu splatit v bezurocnom obdobi a potom 3 zmylene eura su talafatka oproti vyrubenym urokom.
Zbytočne vynaložená energia na domnienky. :-)
3 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nežijem ani z plusiek ani z mínusiek.:-)
Prečo väčšina ľudí tak veľmi rada hodnotí životy iných a hlavne neznámych ľudí?
5 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

No nevravím? :-)))
4 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať