Zavrieť

Porady

Vyplnenie tlačiva Platobného rozkazu

Ak vypĺňam tlačivo Platobného rozkazu a žiadne trovy ani úroky z omeškania nepožadujeme, vyplním to nulou alebo to nechávam prázdne.

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    advokát Mgr. Patrik Baltazarovic
    Dobrý deň,

    v prípade ak nepožadujete žiadne trovy právneho zastúpenia tento údaj vynechajte, avšak v prípade úrokov ide o zákonné úroky z omeškania a na tie máte nárok priamo zo zákona, pričom ich výška je ustanovená priamo vykonávacím predpisom. Ich výška je rozdielna v závislosti či ide o občiansky alebo obchodný vzťah a taktiež prvým dňom omeškania.

    Odporúčam uplatnenie tohto zákonného nároku. V prípade ak budete potrebovať pomôcť pri ich presnom určení, kontaktujte ma.

    S pozdravom P. Baltazarovič
    misoft Pán magister: odporúčam Vám, aby ste si preštudovali Etiketu Porady! Tu sa radí VEREJNE! Cez SS (súkromné správy) len v prípade, ak by sa mohla zverejniť identita člena Porady.
    Mgr. Patrik Baltazarovic Dobrý deň, čo sa týka mnou poskytnutých rád, prípadne informácii tak tieto poskytujem verejne a nemám vedomosť, že by som napádal ku zasielaniu privátnych správ. Ak som vyvolal taký dojem, ospravedlňujem sa.

    S pozdravom P. Baltazarovič

    Vyplnenie tlačiva Platobného rozkazu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.