Zavrieť

Porady

Tlačivo na DPFO-dodatočné za rok 2001

Potrebujem podať dodatočné daňové priznanie k dani z príjmov fyzickýCh osôb za rok 2001.Nemôžem zohnať prázdne tlačivo, na DÚ už nemajú ( na www stránke je len za rok 2002).Neviete kde sa dá zohnať ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Skús či ŠEVT ich náhodou nemá. Možno, že najdu niekde v kúte zabudnuté.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    To je divné, že ich nemajú na Daňovom úrade - kde by ich mali mať, keď tam nie? Skôr sa mi zdá, že by príslušná dáma musela vstať zo stoličky a možno sa jej nechcelo .

    va1ke je offline (nepripojený) va1ke

    va1ke
    ja sa pozriem doma či nemám. ako súrne ho potrebuješ. ja mám doma jednu krabicu kde mám rôzne staré doklady. možno tam bude aj DP z roku 2001.

    Duša je offline (nepripojený) Duša

    mama štyroch detí Duša
    Ja ho mám. Dúfam, že je to správne. Je to typ FO B1 a má dole číslo MF SR č. 17 956/2001-72/1. Ak ho potrebuješ, môžem poskytnúť.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Duša, myslím, že vzor MF SR č. 17 956/2001-72/1 platil pre rok 2002. Pre rok 2001 platil vzor ... 956/2001-72 a je možné ho stiahnuť tu:
    http://www.zbierka.sk/periodika.asp?pr=1&id=93
    akurát na prvej strane je napísané vzor, ale ak by si to veľmi potreboval, prvú stranu mám, môžem zaslať, kompletné bohužiaľ nemám. Ak chceš, napíš adresu do ss.

    Tlačivo na DPFO-dodatočné za rok 2001

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.