Zavrieť

Porady

EXEKUTOR

DOBRY DEN AKO MAM POSTUPOVAT PROTI EXEKUTOROVI CELI DLH NA VYZIVNOM SOM DAVNO VYPLATIL NARAZ NO DO DNESNEHO DNA MI VP ESTE NEODBLOKOVAL POMOSTE MI NIEKTO DAKUJEM PAVOL
6 komentárov     zbaliť
Mila123 aj dlh voči synovi aj exekučné poplatky si vyplatil? aj úroky?
PVOLC1 ja som vyplatil celi dlh skvor ako so mal exekuciu
Mila123 prečo si sa nebránil voči exekúcií?????
misoft Prečo na nás kričíš? Preštuduj si najskôr toto: http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
Písanie veľkým písmom (kapitálky) vo fórach všade vo svete sa považuje za vyvyšovanie, kričanie, vyžadovanie si pozornosti, rozkazovanie.
Uprav si znenie otázky a popis.
veronikasad Dávno=kedy? Bežné výživné platíš pravidelne?
PVOLC1 NO TO BOLA ASI PRED 6 ROKMI A NO VYZIVNE SI PLATIM PRAVIDELNE
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rudolf83 je offline (nepripojený) rudolf83

    rudolf83
    Treba podať návrh na súd na zastavenie exekúcie podľa § 57 Exekučného poriadku (v znení účinnom do 31.3.2017). Ak sú splnené podmienky na zastavenie exekúcie, tak by ju súd mal zastaviť.
    PVOLC1 Ok dakujem velmi pekne

    marekrbk je offline (nepripojený) marekrbk

    Aktivny chalan marekrbk
    Napis ,alebo zavolaj exekutorovi ktory vymaha peniaze od teba . V banke ti povedia meno a cislo exekucie . podla mena najdes cez google adresu . Pokial si vsetko vyplatil urychlis to zavolanim exekutorovi a on ti povie do kolkych dni ti to odblokuju
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    PVOLC1 DAKUJEM JA SOM HO UZ INFORMOVAL NO ON VOBEC NEREAGUJE A NECHCE SOMNOV ANI KOMINYKOVAT PISAL SOM MU UZ AJ MAILI NO A VOBEC NIC
    misoft Znova ťa upozorňujem - nepíš veľkým písmom - inak využijem svoje právo a vylúčim ťa pre nerešpektovanie a porušovanie Etikety Porady!
    PVOLC1 ok dakujem za upozornenie ospravedlnujem sa
      zbaliť

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Pokiaľ ide o výživné, tak aj keď doplatíš dlžnú sumu, exekútor má právo exekučne vymôcť výživné ešte ďalších 6 mesiacov, keď už platíš riadne. Ak sa čo i len raz omeškáš, plynie ďalších 6 mesiacov. Na výživné sa uplatńuje tento špeciálny režim.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    UPOZORNENIE MODERATORA:

    Nezakladaj duplicity,ani nepis velkymi pismenami. Dodrzuj prosim pravidla Porady


    PROSIM PRECITAJ !!!

    http://www.porada.sk/etiketa-porady

    http://www.porada.sk/t217751-navod-a...u-poradou.html



    Duplicitnu temu som ti vymazala a prispevky z nej zlucila s touto temou...pokracuj tu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.