Zavrieť

Porady

Reklamacia 2 tyzdnoveho auta

Dobry den,Poprosim vas o radu ako dalej postupovat ohladne reklamacie noveho auta.Auto som kupoval 25.08.2017 jedna sa o VW Golf Gti a som ho dal reklamovat po dvoch tyzdnoch 08.09.2017 s 1200Km stym ,ze na volnobehu pocut drvenie po vypusteni spojky.Prijimaci technik natocil video o danom probleme a ,ze ho posledo BA na posudenie importerovi.Dna 20.9.2017 som auto im tam nechal ,ze musia rozobrat spojku pofotit a poslat to importerovi a uvidi sa co dalej dna 22.09.2017 som auto obdrzal ,ze vraj zotrvacnik bol vymeneny.Auto som prebral a hned v ten den som volal spat ,ze problem stale existuje takze 25.09.2017 zase som isiel do servisu natocit video co sa zase posielalo importerovi.Dna 26.09.2017 auto som odniesol do servisu a stale to tam je len jedna vec mi nesedi, ze prijimaci technik nato nevytvoril novy zakazkovi list ,ale pokracuje v tom povodnom zo dna 08.09.2017 a kedze ja som to reklamoval uz druhy krat to iste tak by sa to malo brat ako druha reklamacia na danu vec ?Je to spravny postup prijimacieho technika ?Jednak ked berem datum od 08.09.2017 tak je nato podla zakona 30dni na vybavenie plati to aj v tom pripade ,ze som auto nemal v kuse u nich v servise?Poprosim poradit ako dalej postupovat ?Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Príspevok zbalený
    spam
    Turi83 Tak to "drvenie " keby som ti pustil na videu alebo nazivo tak to nie je normalne aj ked ako hovoris je to lozisko v prevodovke.Keby tam nebolo nieco vadne tak by mi nemenili zotrvak len tak,ale teraz sa nepytam co to je ,ale potrebujem radu ci je to spravne riesene.
    Nandrolon To neviem posúdiť, ja som doteraz počul iba také slabučké "rachtanie" a to ti môžem potvrdiť, že som to mal začiatku a najazdil som na tom 150 000 km za 8 rokov. Teraz to počujem takisto už od "autosalónu". Tí mechanici musia reagovať na tvoj podnet. V skutočnosti je to ale tak, že to rachtanie bude mať 9 ľudí z 10-tich, ale tí 9-ti to nepočujú, resp. si to nevšímajú. Ja počujem aj kamienok v gume pri zatvorených oknách, nakoľko rádio mám väčšinou vypnuté....
    Ak máš ale pocit, že je to vada, resp. to nie je to o čom píšem ja, tak to reklamuj, do pol roka by ti to mali uznať ako výrobnú vadu, teda bez problémov aj keby ti mali meniť pol motora. Dôležité je, aby to v skutočnosti bola ozaj vada a nie vlastnosť. Skús kontaktovať aj niekoho, kto má napr. rovnaké auto, máš VW fórum, tak sa normálne s niekým skontaktuj a príď za ním... http://www.vw-club.sk/ ľudia si všade pomáhajú, až na výnimky jednotlivcov ako sú aj tu na porade...
    vicktor Nie vada, ale vlastnost ...
    Da sa u predajcu dohodnut skusobna jazda s inym (viacerymi) autami?
    Tiez mozes ako nadejny kupec ist do inych salonov ze sa chces previezt, tak porovnaj.
    Ked si to reklamoval hned za cerstva a potom opakovane, ziadaj o vymenu vozidla.

    Reklamacia 2 tyzdnoveho auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.