Zavrieť

Porady

Vypoveď počas dlhodobej PN-ky

Dobrý deň.
Počas PN- ky mi prišla do bytu "návšteva" 3 kolegov, aby som podpísala výpoveď. Že prídem o odstupné, ak tak nespravím.
PN som bola kvôli psych. problémom.
Od nejakého februára do mája ďalšieho roka /máme v rodine túto diagnózu už/ /ku koncu roka mi skončil prac. pomer/
Podpísala som i keď nerada.
Mám bipolárnu poruchu.
Robila som u vojska.
.... Je to normálne?!?!?!
veronikasad Mala si pracovnú zmluvu na dobu určitú, alebo si podpísala dohodu o skončení pracovného pomeru?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Výpoveď podpísaná pod nátlakom, alebo v psychickom stave, kedy si nebola dostatočne spôsobilá rozoznať následky svojho konania je neplatná.

    Budeš musieť podať na súd Návrh na vyhlásenie neplatnosti výpovede
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Obávam sa, že podpísala dohodu o skončení pracovného pomeru. Výpoveď sa nepodpisuje, výpoveď sa dáva... Iba ak by jej priniesli v jej mene napísanu výpoveď a dali jej ju podpísať
    profesional Áno, tak som to pochopil. Že bola prinútená podpísať výpoveď danú ňou.
    Hela82 Dala som to kuknut pravnikovi. Uvidim co napise.
    Taynee Hela podpisala si dohodu o skonceni pracovneho pomeru. Inak by ti len bola dorucena vypoved a vypovedny dovod. Ak si podpisala dohodu, prichadza otazka: Si zbavena svojpravnosti na pravne ukony? Pripadne mal zamestnavatel posudok o tvojom zdravotnom stave?
      zbaliť

    Vypoveď počas dlhodobej PN-ky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.