Zavrieť

Porady

slivky

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Tento rok sa mi urodilo neúrekom sliviek. Viete mi poradiť dáky dobrý recept (nemôžem nikde nájsť recept na slivkovo-makové gule) alebo dobrý spôsob na uskladnenie?
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Daška..no..jasné..urobíš cestičku...a musí zostať stáť...
vtedy sa nerozlieva ..
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ahojte tiež som robila nemiešaný lekvár, bolo to super ale zdá sa mi veľa energie nazmar, teraz robím tento:
2,5 kg sliviek pomlieť dať do plechu ja osobne nevymasťujem, pridať 0,5 kg cukru a 50 ml octu /ocot si upravujem podľa sladkosti sliviek/, všetko premiešaš a dáš do rúry na najvyšší výkon, keď začne vrieť zmierniš teplotu na asi 170 to už vidíš aby mierne vrel a sem tam premiešaš. Podľa mňa je to omnoho rýchlejšie.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Lucuš
Ahojte tiež som robila nemiešaný lekvár, bolo to super ale zdá sa mi veľa energie nazmar, teraz robím tento:
2,5 kg sliviek pomlieť dať do plechu ja osobne nevymasťujem, pridať 0,5 kg cukru a 50 ml octu /ocot si upravujem podľa sladkosti sliviek/, všetko premiešaš a dáš do rúry na najvyšší výkon, keď začne vrieť zmierniš teplotu na asi 170 to už vidíš aby mierne vrel a sem tam premiešaš. Podľa mňa je to omnoho rýchlejšie.
Tej roboty je tam teda ozaj máličko. A nemusíš nad tým stáť, robí sa to samo.
Tento rok sme ho robili už trikrát, lekváru budeme mať na 10 rokov dopredu. Ale zasa asi 10 rokov sa nám nepodarí urodiť toľko sliviek.
Chvála tomu, kto tento recept vymyslel, inak by som bola odkázaná na ten kupovaný.
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

jess
Do akého štádia konzistencie sa má variť, aby bol do buchiet ??? Varila som ho 5,5 hod, fakt ani náznak prihorenia.....teraz som ho rozmixovala a fŕka jak šľak a je aj dosť hustý. variť ďalej, či nie ? Má sa robiť cestička a ostať stáť, či čo ???
Ja až do takej konzistencie ho neodparujem, aby ostávala cestička a vareška ostávala stáť. On aj tak po čase ešte trochu zhustne. Jess, odpar ho do takej konzistencie, aká Ti vyhovuje. Nemusíš odparovať celé množstvo naraz. Môžeš ho odparovať po menších dávkach v teflonovej panvici. Už dávnejšie sa mi stalo, že som marhuľový džem mala dosť riedky. Priznávam, vtedy som mala
dosť veľké množstvo a buď som nemala čas, alebo sa mi nechcelo, tak som ho taký dala do fliaš. V zime, keď už sa mi chcelo, kedy ma napadlo, tak som otvorila zo 2-3 fľaše a na panvici ho zahustila. A tak postupne.
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Lucuš
Ahojte tiež som robila nemiešaný lekvár, bolo to super ale zdá sa mi veľa energie nazmar, ...
Lucuš, aj do rúry potrebuješ dodať enegiu a tam je spotreba vyššia, ako na sporáku. Keď to prepočítaš, tak pri tom recepte na sporáku spotrebuješ 7kg slivák a v rúre to robíš na 3x.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Marína
Lucuš, aj do rúry potrebuješ dodať enegiu a tam je spotreba vyššia, ako na sporáku. Keď to prepočítaš, tak pri tom recepte na sporáku spotrebuješ 7kg slivák a v rúre to robíš na 3x.
No veď je na výber kto to ako bude robiť no podľa môjho názoru aj po prepočítaní v rúre je to omnoho rýchlejšie
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Nemá niektorá z Vás dievčatká recept na " Slivky v čokoláde s rumom"? Tak asi pred 10-timi rokmi som dostala od kolgyni recept, hneď som urobila. Bolo to fajn aj po rokusi deti otvorili a dali či na vianočku, alebo puding aj na rezance. Recept som požičala súsedke a stratil sa. Žial,pomer ingrediencií si už nepamätám, len toľko, že odkôstkované slivky "bystričky" sa dali do veľkej nádoby,dalo sa ešte tam kakao, cukor a rum, prikrylo pokličkou a nechalo volne (ja som to mala na balkóne) stáť. Po týždni (denne miešať) sa nakladali slivky so všetkým do fliaš. Či sa sterilizovali, už sa nepamätám, al chuť aj teraz mám v ústach. Ak niektorá z Vás má recept prosím dajte ho na poradu, alebo mi pošlite ss-kou. Pekne ďakujem
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
margita222 Pozri príspevok
Slivkové gule z odpaľovaného cesta
Dám variť 1/2 l vody, štipku soli a 1/2 lyžice masla, do vriacej vody nasypem 1/2 litra hrubej múky. Pri stálom miešaní vznikne veľmi hustá kaša.
Odstavím, nechám vychladnúť ( zatiaľ odkôstkujem slivky, cca 18 ks) na teplotu mojej ruky, pridám 2 celé vajcia a vypracujem hladké cesto.

Cesto na gule vyberám rovno z hrnca mokrou rukou, na dlani roztlačím a zabalím slivku. Kladiem na olejom potretú tácku.
Varím v horúcej posolenej vode, keď vyplávajú ešte 2-3 minúty.
Polejem rozpusteným maslom a posypem pomletým makom.
Je možné ich rýchlo schladiť a zamraziť.
Neskutočne rýchle a vynikajúce. Mockrát vďaka za radu. Ludka
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Zitulda Pozri príspevok
Nemá niektorá z Vás dievčatká recept na " Slivky v čokoláde s rumom"? Tak asi pred 10-timi rokmi som dostala od kolgyni recept, hneď som urobila. Bolo to fajn aj po rokusi deti otvorili a dali či na vianočku, alebo puding aj na rezance. Recept som požičala súsedke a stratil sa. Žial,pomer ingrediencií si už nepamätám, len toľko, že odkôstkované slivky "bystričky" sa dali do veľkej nádoby,dalo sa ešte tam kakao, cukor a rum, prikrylo pokličkou a nechalo volne (ja som to mala na balkóne) stáť. Po týždni (denne miešať) sa nakladali slivky so všetkým do fliaš. Či sa sterilizovali, už sa nepamätám, al chuť aj teraz mám v ústach. Ak niektorá z Vás má recept prosím dajte ho na poradu, alebo mi pošlite ss-kou. Pekne ďakujem
Slivky v čokoláde poznám, ale bez rumu. Uvarím si pár kilov veľmi hustého lekváru, ktorý sa dá po stuhnutí nakrájať na kocky, napichnúť na špáratko a omočiť v rozpustenej čokoláde. Sú to dobré jednohubky v zime pri televízii, alebo keď mi prídu kamarátky namiesto cukríkov. Pokiaľ niekomu, kto nie je maškrtný ako ja z neho dám (napr.kmotre), tá ho používa namiesto kandizovaného ovocia do zákuskov.
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Zitulda Pozri príspevok
Nemá niektorá z Vás dievčatká recept na " Slivky v čokoláde s rumom"? Tak asi pred 10-timi rokmi som dostala od kolgyni recept, hneď som urobila. Bolo to fajn aj po rokusi deti otvorili a dali či na vianočku, alebo puding aj na rezance. Recept som požičala súsedke a stratil sa. Žial,pomer ingrediencií si už nepamätám, len toľko, že odkôstkované slivky "bystričky" sa dali do veľkej nádoby,dalo sa ešte tam kakao, cukor a rum, prikrylo pokličkou a nechalo volne (ja som to mala na balkóne) stáť. Po týždni (denne miešať) sa nakladali slivky so všetkým do fliaš. Či sa sterilizovali, už sa nepamätám, al chuť aj teraz mám v ústach. Ak niektorá z Vás má recept prosím dajte ho na poradu, alebo mi pošlite ss-kou. Pekne ďakujem
Ahoj Zitulda, aha čo som práve objavila, dúfam, že pomôže.Tiež sa to chystám vyskúšať.

Slivky na puding

3kg očistených sliviek, 1 kg kryštálového cukru, 2dcl rumu, 200g kakaa.
Slivky si nakrájame na menšie kúsky. Všetko premiešame a necháme 24 hod. odstáť v chlade - občas premiešame. Na druhý deň naplníme do pohárov a sterilizujeme 10 min. pri 80°C

Sú to slivky v čokoláde s rumovou príchuťou a nám v pohári s pudingom veľmi chutia
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Zavárala som nutellu. Nie som na sladké, ale je ozaj veľmi dobrá. Už som skoro 1/2 rozdala. Vrele doporučujem.

Slivková nutella
5 kg zrelých slivák som rozvarila s 2 kg cukru a 100 g vanilkového cukru(=5 bal. vanilínový cukor). Pridala som 1 čokoládu na varenie, 300 g kakaa a 4 čokoládové pudingy(prášok). Trochu nechala vychladiť a rozmixovala som, aby neostali celú šupy. Znova som ohriala, naplnila do fliaš, uzatvorila a chvíľu sterilizovala, aby sa vrchnáky prichytili. Musela som ju plniť horúcu, lebo pri chladnutí tuhne a do fliaš by som ju ťažko dostala. Už pár rokov na plnenie do fliaš používam zrezaný lievik, aby som nešpinila okraje fliaš. Veľmi sa mi to osvedčilo pri plnení leča, kečupu, .......... a teraz aj nutelly.
Vyšlo mi 20 fľaštiček od majonézy.
Asi uvarím ešte 1/2 várky s tým, že do 1/2 pridám 3 pudingy a do druhej len jeden. Tá hustejšia bude na plnenie buchiet, do krémov, ........ a druhá na polievanie napr. palaciniek, zmrzliny ......... atd. Možno uberiem z kakaa a pridám viac čokolády.
Na nete som sa z rôznych receptov dočítala, že nutella sa po uvarení necháva odstáť na 24 hodín v chlade(asi aby sa spojili chute), ja som však ihneď zavárala, veď chute sa môžu spojiť aj na poličke v špajzi.
Naposledy upravil Marína : 08.09.08 at 10:40
2 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

pozdravujem,
dnes som upiekla vyborny kysnuty slivkovy kolac s drobenkou, uz je pekac prazdny

0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

olybaba Pozri príspevok
pozdravujem,
dnes som upiekla vyborny kysnuty slivkovy kolac s drobenkou, uz je pekac prazdny

Vynikajuca posypka na slivkovy alebo visnovy kolac je kokosova:
120 g masla
120 g pras. cukor
60 g poluhruba muka
60 g kokosova mucka
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

olybaba Pozri príspevok
pozdravujem,
dnes som upiekla vyborny kysnuty slivkovy kolac s drobenkou, uz je pekac prazdny

Na toto musím zareagovať..
Kysnutý slivkový je aj u nás šlágrom po celý čas, ako zrejú slivky. Robím ho často, je náš najobľúbenejší. Robím aj s iným ovocím, podľa toho, čo práve dozrelo, ale slivkový je top
Pekáreň cesto vymiesi, nakysne a ja už len nakladiem slivky, dám drobenku a piecť. A potom.....mňam!!!
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

asi som dala velke foto, teraz dam mensie, ten kolac bol nadherny

0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

olybaba Pozri príspevok
asi som dala velke foto, teraz dam mensie, ten kolac bol nadherny
To teda bol! Vydaril sa Ti veľmi dobre.
Keď naň pozerám, až cítim jeho chuť v ústach Hneď by som si dala povedať
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ja na slivkový koláč dávam posýpku so škoricou, alebo slivky posypem škoricou a klasickou posýpkou. Nedávno som piekla nižššie uvedený. Je ozaj dobrý a rýchlo pripravený.

Slivkový koláč s posýpkou
mierka: 1 hrnček=250-300 ml
2 hrnčeky polohr. múka, 1 hrnček prášk. cukor, 100 g Hera(Palmarín, maslo, ....), 2 vajcia, 1 vanilk. puding, 1 hrnček mlieka, 1 VC, 1 PDP, slivky
Posýpka: 1 PL kopcovitá hrubej múky, 2 PL kopcovité lyžice polohr. múky, 2 PL kopcovité prášk. cukor, cca 60-80g tuku, 1 KL mletej škorice
Do penista vymiešame tuk s cukrom, VC a vajciami. Pridáme mlieko, puding. prášok, múky, VC, PDP. Rozotrieme na vymastený a hrubou múkou alebo kokosom vysypaný plech. Na husto poukladáme polené slivky, posypeme posýpkou. Pečieme cca 20-25 min. pri 180 °C.
1 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Marína Pozri príspevok
Ja na slivkový koláč dávam posýpku so škoricou, alebo slivky posypem škoricou a klasickou posýpkou. Nedávno som piekla nižššie uvedený. Je ozaj dobrý a rýchlo pripravený.

Slivkový koláč s posýpkou
mierka: 1 hrnček=250-300 ml
2 hrnčeky polohr. múka, 1 hrnček prášk. cukor, 100 g Hera(Palmarín, maslo, ....), 2 vajcia, 1 vanilk. puding, 1 hrnček mlieka, 1 VC, 1 PDP, slivky
Posýpka: 1 PL kopcovitá hrubej múky, 2 PL kopcovité lyžice polohr. múky, 2 PL kopcovité prášk. cukor, cca 60-80g tuku, 1 KL mletej škorice
Do penista vymiešame tuk s cukrom, VC a vajciami. Pridáme mlieko, puding. prášok, múky, VC, PDP. Rozotrieme na vymastený a hrubou múkou alebo kokosom vysypaný plech. Na husto poukladáme polené slivky, posypeme posýpkou. Pečieme cca 20-25 min. pri 180 °C.
Áno, ja tiež dávam okrem posýpky na slivkový koláč škoricu. Vylepší to chuť sliviek na koláči. Škoricu dávam aj do koláča s jablkovou plnkou.

Marína, aj tento Tvoj recept vyzerá byť fajn - to cesto je skoro ako na bublaninu, len trošku vylepšené. A podľa popisu sa zdá byť naozaj rýchlo hotové. Vďaka za recept, určite vyskúšam.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
ZEvina Pozri príspevok
My takto pojedávame sušené slivky. Po upečení koláčov z tých vašich výborných receptov, za ktoré veľmi ďakujem, dám rúru na najslabšie vyhrievanie a na plech poukladám umyté slivky aj s kôstkami. Po vychladnutí ich dávam do dózy s papierovým viečkom. Sú výborné aj do kapustnice.
Ako dlho ich sušíš v tej rúre ?
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

pozbierané na stránkach (nie slivky)

Sušenie slivák
Slivky na sušenie treba oberať v štádiu biologickej zrelosti, keď plod začína vráskovatieť. Slivky sa odstopkujú a namáčajú sa na 15 sekúnd do vriaceho 1% roztoku sódy. Potom plochy umyjeme a ochladíme prúdom studenej vody. Kúpeľ v roztoku sódy má význam v tom, že sa zo sliviek odstráni voskový povlak, čím sa urýchli sušenie.
- Umyté slivky ukladáme na plech (liesky) a sušíme ich najskôr pri teplote 55 až 60 °C (V teplejšej rúre by popraskali). Slivky nesmú pukať a púšťať šťavu. Ak sa plody začnú scvrkávať, teplotu pozvoľna zvyšujeme na 90 °C. Sušíme tak dlho, kým plod po stlačení nepúšťa šťavu. Pri sušení presunujeme liesky.
- - alebo sušenie prerušujeme, t. j. slivky vyberieme z rúry a necháme ich vychladnúť. Potom znovu sušíme. Sušenie trvá asi 8 hodín. Usušené slivky mu¬sia byť vláčne.
Slivky sú na konci sušenia čierne a lesklo zafarbené, plody sú mäkké, chuť je sladká bez kyslej a horkej príchute.
Usušené slivky poukladáme na papier a tri dni ich ešte dosúšame. Potom ich plníme do papierových vrecúšok a ukladáme do chladnej miestnosti. Priaznivá teplota je 2 - 5 °C. Dôležitá je relatívna vlhkosť vzduchu v miestnosti. Pri nízkej vlhkosti sušené slivky vysýchajú, pri nadbytočnej vlhkosti zasa plesnivejú.
Na našom trhu je dostať kúpiť prenosné skriňové sušiarne pre sušenie vo väčšej miere. Ale aj doma si môžeme menšie množstvo ovocia usušiť v elektrickej alebo plynovej rúre. Ovocie na sušenie musíme ukladať na liesky z pletiva, ktoré si sami zhotovíme. Počas sušenia liesky presunujeme, aby sa plody rovnomerne vysušili. Nezabudnime pootvoriť dvierka rúry, aby mohla para unikať.

Osobne suším na elektrike, s prerušovaním, naskôr 2 hodiny, potom vymením spodné z hornými, álšie 2 hodiny, potom vychladnúť, v ten istý deň ešte 2-3 hodiny, na druhý deň vyzbieram suchšie, tie idú hore, ostatné dolu a už len vždy po 2 hodiny vychladnúť, 2 hodny a opakovať do usušenia, vydržia aj dva roky, polené sú suché ako podošva
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať